2 broke girls

brooklyn'de bir restoranda çalışan iki tane garson kızın para biriktirip kek işine girme çabası konulu amerikan sitcomu.
sadece kat dennings için izlenir.
2. sezonunu izlemeye bir türlü başlayamadığım zaman zaman güzel bölümleri olan sitcom
nasıl olur da ben bu başlığı açmak şöyle dursun, altına yazmış dahi olamam.

pek şahane, fevkaledenin de fevkinde bir araba dolusu komedidir.
memeyle hiç ilgisi olmayan gey bir erkek olarak, memelerine bakmaktan kendimi alamadığım max adlı karaktere sahip dizi. oldukça eğlendirici, karakterler özenle çizilmiş.

tatlı mı tatlı bir dizi. cidden max karakterine oturan sarkastik yakıştırmalara ve ifadelere hastayım. öyle ki restaurant tuvaletindeki tampona gelen zamma karşılık takındığı tavır ve nihayetinde zammı geri çektirme yöntemi favorimdir.
şahane bir komedi dizisi, artık neden para topladıklarını unuttum gerçi ama feci komik, hele max, ölürüm.
çok kaliteli esprileri olan, ince bir zekanın ürünü olduğu her halinden belli olan komedi dizisi.
caroline, max, han, earl, oleg, sophie. bir dizide ancak bu kadar komik karakter bir arada bulunabilirdi. boş vaktiniz varsa ve izleyecek sit-com arıyorsanız bir deneyin derim. *
bu haftaki bölümünde kevbear ve sevgilisinin yıldönümü kutlamasını da göstermiş, kev ve sevgilisi de yapım ekbini kırmayıp kendilerini oynamış, reality show tadında bir bölüme katkıda bulunmuşlardır.
"big, hairy, not scary" lafını not etmemi sağlamıştır bu haftaki bölümüyle.
her ne kadar ilk bakışta cheesy gözükse de kısa sürede kendisine bağlayan,o 20 dakika bitmesin dedirten, 3 sezonu devirmiş, 7 imdb puanını sonuna kadar hak eden whitney cummings ve michael patrick king'in senaryosunu yazdığı dizi. birkaç alıntı yaparsak :

' if you're gonna be hated, you better look damn good. '

' i wear knit hats when it's cold out, you wear knit hats because of coldplay. 'kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi. shameless'den sonra favorimdir
max'in laf sokmaları için izlediğim dizi. ilk bolumun ilk sahnesinden güldürmeye başlar* 3. sezonun başında biraz bozar gibi oldular ama toparladılar* yeni sezon başlasa da izlesek
bir de şöyle ara sıra çıkan, her seferinde beni kıs kıs güldüren luis adlı bir garsonu daha vardır ki :sezon başında artık baymaya başlar gibi de olsa son 3-4 bölüm ile beni epey güldüren, bir de üzerine şöyle seksi bir beyi bulunduran güzide yapım.http://ayisozluk.com/lnk/aca778yıkadağın bardağın, elindeki sünger olayım nash !!!
ev arkadaşımın "sapık gibi at hastası" olmasından dolayı, diziyi izledikten sonra "mutfak geniş at besleyelim nolur" naralarını çıldırtmasını sağlayan şahane dizi.

not: şu an sakin.
vajayjay dialoglarının bol olduğu dizidir, keşke "2 broke boys" diye bi dizi yapsalar, pipi dialogu bol olanından
hastası olduğum dizi. esprileri çok zekice ve karakterleri acayip benimsiyorsunuz. çerez niyetine arada açar açar ilk sezonlarını izlerim. özellikle bölüm başlarında müşterilere laf sokmaları yok mu yarılıyorum. max de resmen memeli halim ya.