aşık olmak

yüreğini ellerinle uzatacağın adamın geri vermesinden,yere düşürmesinden en kötüsüde tabi ki,başka bir yürekte almasıdır ellerine.işte o zaman kork...
güzel olduğu kadar korkutucu.
arama motorunu şuursuzca 'benden hoşlandığını nasıl anlarim' şeklinde sorularla meşgul ederken bir yandan göksel öyle uzaktan dinlerken bulunca kafamda oluşan kavram.(noluyo lan?!zönk) böyle aşık olunuyosa hazır değilim gavatlar, bi etrafımda döneyim.şu şarkıyı defalarca dinleyip yaşadıklarınızı düşünmek.

"çünkü biz saçmalıklar dolu bir dünyada yaşıyoruz biz ayıran. oysa bizi kendi halimize bıraksalar biz birbirimize aitiz."
hornet profillerinde sıklıkla "aşk arıyorum" diye çıkar karşınıza.aşk aranıp bulunabilecek bir şey olduğunu düşünüyorlar. somutlaştırırsak :çorabımın diğer tekini arıyorum
ilk görüşte aşk diye çeşitleri de bulunmakta. sanırım kastedilen kişinin üzerinizde uyandırdığı cinsel arzu.
sana deli gibi aşığım diyen biriyle karşılaşırsanız derhal ordan uzaklaşın zira,adam/kadın manyağın önde gideni.
aşkımızı doyasıya yaşayamadık diye sohbet ortamında duyarsanız bilin ki tatmin olamamış,derhal uzaklaşın zira bakışlarından hormon saçar bu kişiler ve av konumunda olabilirisniz
aşık olmak istiyorum diyenler hakkında ise söyleyecek bir şeyim yok. çünkü ben de kar yağarken dondurma yemek istiyorum....
zamanına, mekanına ve hedef kişisine yönelik hiçbir kontrol gücümüzün olmadığı bir duruma düşmektir!

(bkz: aşk)
bazen fütursuzca stalklattırır adamı.
ayala malack pines in aşık olmak ile ilgili psikolojik çözümleri ve bilimsel yaklaşımlarıyla mitolojiden edebiyata, resimden sinema ve eğlence dünyasına kadar geniş bir yelpazeden seçilmiş örnekler ışığında, kime neden ve nasıl âşık olduğumuz sorusunun izini sürüdüğü araştırma-inceleme romanıdır.
adam game of thrones dizisindeki night king gibi ölüyü diriltti be daha ne yapsın!

sevgi neydi? sevgi emmekti. aman emekti. bütün emeklerim feda olsun sana.
bu entry'nin sahibi olan kişinin doğru dürüst ilk kez yaşadığı, ve işin en güzel yanı bu kez bir heteroyla olmayan, karşılıklı hissettiği bir duygu.
pusulalar doğru göstermiyor şu an.
benim için taşın altına elini koymaktır, suya sabuna dokunmaktır tabiri caizse,
var olmaktır, başka bir benlikte hayat bulmaktır aşk. o yüzden kendinden geçer ya insan.
hayatında sadace 2 defa aşık oluyormuş insan ortalama da
ortalamaya bakarak konuşursak kotamı doldurduğum hede
4 yıldır başıma gelmeyen eylem. bir daha gelir mi sanmam.*
belkide hayatta başınıza gelebilecek en acı verici şeylerden biri ciddi bir ilişki yaşayıp sırılsıklam aşık olduğunuz kişinin size artık başka birine aşık olduğunu söylemesidir.
adam var da biz mi aşık olmadık. herkes şrfsz olmuş, adi olmuş. temiz dürüst birileri de kaldı mı acaba diye hayatı sorguluyorum. acaba ben mi fazla zorluyorum? belki bi gün ansızın beni de gerçekten benim birilerini sevdiğim gibi seven biri çıkar. umarım.
herkesin karşılıklı olarak yaşamak istediğidir fakat ne hikmetse genelde sadece bir tarafın yapıyor olduğudur. bu sebepledir ki ızdırap çektirir, mide bulandırır. özellikle de gay olmanın her türlü suçtan daha suç görüldüğü ülkemizde hemcinsine aşık olmak. ne kadar yürek parçalayıcı bir durum olduğunu, o yüreğini ağzında hissettiren heyecanlanmalarının boşuna olduğunu farkedince anlıyorsun; bir düzcinsele aşık olmaman gerektiğini. bu yüzdendir ki aşkı, aşık olmayı en çok yaşamak isteyen biz eşcinselleriz. ama karşılığını alamadığımız, bizi tüketen o aşkların cenaze törenini eninde sonunda yaptığımız için bu duygudan yoksun kalıyoruz. sadece birbirimizin tenlerinde gezintilerle yetiniyoruz. o yüzden de artık ne olduğunu bilmiyoruz.
henüz başıma gelmeyen dolayısıyla tam olarak anlayamadığım durum
  • /
  • 2