bıyıklı erkekler

dün bu bıyıklarını yaladıklarımdan bir tanesi kebap yaptı bana. adana da damda oturup yedik soğanlı soğanlı. yigidim aslanım diye bir hava katıyor abi bıyık insana. bıyığınıza güveniyorsanız bırakın cidden çok seksi ama.
bu gruba dahil olduğum anda 15 yaş birden yaşlanıp direkt bıyıklı amcalar kategorisine yatay geçiş yapıyorum yaş puanımla.
tanım: beni teğet geçen grup.
duruma göre baya hoş bulduğum erkeklerdir. durumdan kastım güzel yüzlü erkekler şu abi gibi:vintage ya da dayı modeli tipleri çok sevmiyorum.
babam ve oğlum'da fikret kuşkan olayı bitirmiştir: (çok tatlı değil mi?)

alican yücesoy da bu erkek grubunu iyi temsil eder. gerçi o sakallı falan da olay gerçekten:

joaquin phoenix abimiz de "her" filminde güzel bir hale bürünmüştür bıyıkla: (gerçi o yaralı dudak üstüyle de iyi)

iyidir bıyıklı erkek. bıyığın tipine göre değişir tabi. dalgalı saçlı, kırmızı yanaklı erkekler genel olarak daha çok yakıştırıyorum.
feminen olanlarını ayrıca tatlı buluyorum.
yakışanına fazlasıyla saygı duyuyorum, çünkü o ayrı bir genetik beceri bence. yeter ki hitler bıyığı olmasın.
sadece bıyık çoğu erkekte itici duruyor sakal ile beraber daha estetik bi görünüm kazandırılabilir.
bıyık bırakınca diyanet işleri başkanının kayıp oğluna benzemesem aralarına katılmak isterdim.

ayrıca looking 'deki haliyle murray bartlett favorim olabilir:
ergenlik döneminde erkeklerde ilk kıllanma dudak üstü yani bıyık bölgesinde olur. bu yüzden bıyık ergenlik çağında erkekliğe girme olarak görülür bir çok toplumda. özellikle orta asya halklarında bıyıkları terleyen gence ok atması öğretilir, at koşması ve iyi bir savaşçı olması öğretilirdi. o yüzden orta asya halkları için bıyık önemli bir simgeydi. zaten orta asya halkları kılsız bir halk olduğu için sakalları belli olmaz ama bıyıklar öyle kalırdı. ortadoğu halkları ise derya deniz kıl cenneti olduğu için, orta asya bıyıkları yerini pala bıyıklara bırakmıştır. yani arkadaş olmuyor o pala bıyık ortadoğu halklarına işte. zaten türkiyede orta asya geni yüzde iki(%2), olmuyor kabullen. ya kirli sakal ya da sinek kaydı traş. hele o badem bıyık nedir arkadaş. traş olurken bıyık tarafı unutulmuş gibi.
yaşlı moruklarla beraber olursanız tabi kılı mılı pisliği ağzınıza gircek sakalları bıyığı sıfıra vurmuş erkeği de öpmek hiç hoşuma gitmiyor tıpkı kadın dudakları bir te ruju eksik bence kirli sakal olsun yolda geçen kedimin ciğerini yesin (bkz:ben hiç bıyıklılarla öpüşmedim deneyince entryi düzeltir eklerim)
yeni traş olmuş birini ya da kirli sakallı birini öpmenin yaşattığı hissiyat için (bkz: zımpara)
  • /
  • 2