cin

dumansız ateşten yaratılan insanlar dünyaya sürülmeden önce yeryüzünde yaşayan zaman ve mekan boyutumuzun farklı olduğu yaratıklar.
insanın içine girebilen üç harflilerden biri.
(bkz: allah muhafaza)
http://gundem.milliyet.com.tr/cin-cikarma-hastanesi/gundem/gundemdetay/01.01.2012/1483017/default.htm
alkollü bir içki. renksiz ve çarpan cinsten bir içkidir.
eti cin de var gayet tatlı bir cin
ruslar istihbarat ajanı olarak kullanıyorlarmış.

kaynak: trt'nin götü.
trt'ye göre bir istihbarat kaynağı olarak da kullanılabilmektedir.*

http://haber.sol.org.tr/medya/trtde-skandal-cin-ve-hurafe-programi-haberi-53055
küçük olduklarını düşünüyorum 30-40 cm boylarında, şişman, pis kokulu falan. terasta beslemek istiyorum bir de büyünce satarım.
allah'ın insanla birlikte sınava tabi tuttuğu tek canlı. cinlerinde insanlar gibi, günahı, sevabı, iyisi, kötüsü vardır. islamda cinlerle arkadaşlık etmek, kötü bir arkadaşlık olarak ifade edilir. sayıları ise insanlardan çok daha fazladır. öyle ki, allah, cinleri, insandan önce yaratmıştır. cinlerde zaman mekan kavramı yoktur. insanlar gibi maddesel varlıklar değillerdir. çünkü ateşin görünmeyen alev kısmından yaratılmışlardır. uçabilirler, ışınlanabilirler. cinler insanları görebilirler ama insanlar cinleri çok nadir olarak görebilirler. insanların cinleri görememesinin sebebi, allah'ın insanların gözüne perde koymasından dolayıdır. zaman zaman ve gerektiğinde bu perde kaldırılır ve insanlar cinleri bu şekilde görebilirler. cinler, insan da dahil birçok nesne ve canlının şekline girebilirler. birde ruh çağırıyoruz derler ya gelende bu varlıktır.
eğer sadece isimleri zikrediliğinde insana musallat olsalardı,90 larda yaşayan tüm çocukların hayatını zehir etmiş olmaları gerekirdi.
(bkz: eti cin)
ekmekten çok yenirdi lan bu.anne baba dan çok eti cin diyen arkadaşlarım vardı benim. *
geçiniz efendim.geçiniz.
adları sandığımız gibi "cin" değildir "cinn"dir denilir. 3 harfliler diye zikredilir hep. düşünür dururum adı 3 harfli olanlardan zarar mı gelir şimdi? adı ali, eda, nur, efe, ece filan olanlardan uzak mı durmalı? her türk insanı gibi ben de bir ara kafayı cinlere takmıştım. cinlerin insanlara musallat olduğu inanılır ya, hep sorar dururum; işleri güçleri yok da her adını anana musallat olmak için mi yaratılmış bunlar? kendi hayatları yok mu? ya aslında cin mecaz bir kavramsa? varlık değilse? sorular sorular sorular.
dinlere inandığım zamanlarda korkusundan geceleri uyuyamadığım aklıma gelince karanlıkta yatamadığım varlık.
din yoksa sorunda yok
belirli yaşın altındaki çocuklara bunlardan bahsedeni 'çocukların zihinsel gelişimini olumsuz etkilemekten' yargılamalı diyeceğim ama bir bizde değil hemen her kültürde benzerleri var olan, muhtemelen insan türünün karanlıktan korkmasından türetilmiş hayali varlıklar.

cin cin cin

edit: gelmedi.
çağırmayı düşündüğüm varlıktır. ama eril bir cin gelip yok hatunu şöyle götürdüm böyle götürdüm falan derse gece geç saate kadar kalırsa ben çıldırırım falan diye şey yapmıyorum. *
insanlar ile ilişkiye girdikleri dedikodusu, "hıyamına karılardan bi yüz göremedik şanısmızı üç harflilerden mi denesek" zihniyetli kitleyi harekete geçirmiştir..

ayrıca (bkz: öldükten sonra eşi ile cima eylemenin caiz olması)
sade soda ve limonla tükettiğimdir. hem ödem yapmıyor hem içtikçe içiyorsun şişirmiyor
uğrunda medyumların kavga ettiği varlık. medyum aslı kalp.

youtuber arkadaslarimizin bi ara challange furyasi gibiydi evett arkadaslar bugun kible deredeyiz
bugun ayilarca koyundeyiz wuuhh
evet cinler saldirdi kurgu yoktur denildigi zaman deliyorum ruhani varliklarla ugrasilmaz