eşcinseller genelde solak

hem el solak hem top oynarken ya da spagat açarken sol ayakçı olarak duble eşcinselim , evet ben burjuva sınıfıyım. dünyada sadece sol elini kullanan kimse yok , çünkü çoğu alet falan sağ el için tasarlanıyo. bu yüzden solaklar olarak sağı da geliştiriyoruz , etti mi iki beyin lobunun aynı anda çalıştırmak. hem eşcinsel hem solak olmak çok zor .
kaynak götüm değil, yani sadece benim götüm değil, ayrıca senin götün, onun götü hepimizin götü. ya da bu http://ayisozluk.com/lnk/abfe27

"eşcinsel kadın ve erkeklerin, heteroseksüellere göre solak olma olasılığının yüzde 39 olduğu ortaya çıktı. ancak lezbiyen kadınlarda solaklık oranı biraz daha fazla. ingiltere'de yapılan bir başka çalışma da, travestiler arasında solaklık oranının daha yüksek olduğunu ortaya koydu."

kendi adıma ben de solağım. sadece yazı yazarken sağ elimi kullanıyorum. bunun nedeni de sağ ile yazmaya zorlanmış olmam.

hatırladığım kadarıyla aydın ve fatih ürek gibi bazı heteroseksüel erkekler de solaktır. yani bu ille de homoseksüellerde görülüyor diye bir şey yok.
solakların genelde eşcinsel olduğunu düşünüyorum. ülkemizde ağırlıklı olarak sağlak insan var olduğu için solak olmak sıradışı gibi görülebiliyor. insanlar görüyor olmasına rağmen ''aaaa sen solak mısıığğğnnn'' gibi salakça sorular sorabiliyor. eşcinselliğin de * solak olmak gibi sıra dışı bir durum olduğunu düşünürsek solakların geneli eşcinseldir demek yanlış olmaz sanırım.

(bkz: ne güzel kafam var)
böyle bir şey okumuştum ama eşcinseller mi genelde solaktı yoksa solaklar mı genelde eşcinseldi onu hatırlayamadım.
sevgilim solak ben ise değilim, ama ikimizde eşcinsel olduğumuza göre ben ya solağım ya da eşcinsel değilim error error *
solağı(z)m, eşcinseli(z)m...
...peki ilerleyen zamanlarda solaklar trvestiliğe doğrumu gidecek.
saçma...

bir zamanlar da işaret parmağı ile yüzük parmağı eşit uzunluğu olanların eşcinsel olduğu ileri sürüldü.

benim parmaklara bakılınca gay olmadığımı söylemekte bu tablo ? eee sonuç ! ben neden burdayım.bu veriler ve pawın yazdıkları doğrultusunda çok sağlam bir maço erkek oluyorum. *

neyse;

(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
buna benzer bir de 'solakların daha yetenekli ve zeki olduğu' konusunda bir genelleme mevcut. konuya bu açıdan yaklaşılırsa şayet; bağımsız bir araştırma şirketi önce heteroseksüellerden eşcinselleri ayırmalıdır. ayrılan eşcinsellerin sağlaklık/solaklık durumları saptandıktan sonra ilk başta sağlak/solak eşcinsel oranı belirlenmeli, ardından sağlak ve solak grupların yetenekleri ve zeka durumları incelenmelidir. burada dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da yetenekli ve zeki sıfatlarının kişilere nasıl kazandırıldığıdır. bu konuda hemfikir olunduktan sonra heteroseksüellerin sağlaklık/solaklık oranı belirlendikten sonra solakların başarı/yetenek-zeka oranı belirlenmeli ve karşılaştırma yapılmalıdır.
örnekten hareketle veriler istatiki de olsa
(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır) (bkz: friedrich nietzsche)
ben solak değilim, o zaman ben eşcinsel değil miyim?

ne saçma... daha geniş çaplı bir araştırma yapmaları gerekirdi, bu dünyada sadece 23bin tane eşcinsel yok ve 23bin tane solak eşcinsel de tüm eşcinselleri genelleyemez bence.
ben bazı işlerde sol, bazı işlerde sağ elimi kullanıyorum. yani işine göre veya yaptığım spora göre değişkenlik gösteriyor, demek ki bu yüzden biseksüelim. ama cidden eşcinseller arasında çok sayıda solak var.
kolsuzlar hangi gruba giriyor? hiçbir gruba girmiyor garibanlar, hepsi aseksüel oluyor malesef ki. üzgünüz ama kanadalılar ne derse o.
böyle dandik bir tespit olamaz

hem sağ hem de sol elimle yazı yazabiliyorum ve kullanabiliyorum ve biseksüelim, ne yapmalı şimdi cinsel kimliğimden etkilenen bir beynim mi var ? yoksa beynimin iki tarafının eşit çalışmasından kaynaklı bir cinsel yönelimim mi var ?