eski sevgilinin 8 ay sonra dönmesi

"bi siktir git" dedirten olaydır.
bir tür burun sürtmesidir! ciddiye almamak gerek. giderken arkasına bakmayan birinden bir daha "yar" olmaz. zaten kopan bir ipi bağlayabilirsiniz ama eskisi gibi çekmez.
karnı burnunda olmaması için dua edilmelidir.
benim bu. karşılığında da "onu beni sikip bırakmadan önce düşünecektin" gibi über bir cevap alınıp, boyunun ölçüsüyle oturuyorsun götünün üzerine.
ve tokadı yiyip geri gitmesi
sekiz aylık uğraşlar neticesinde pasif olmaya ikna edilen eski bir sevgili de olabilir *
herkesin, daha doğrusu hafiften bilimsel konuşalım, büyük bir çoğunluğum birilerinden feci tekme yediğinin, ve hala bir fırsat olsa, bir dönse de o tekmeyi kıçına geçirsem arzusuyla yanıp tutuştuğunun kanıtı timsali (?) başlıktır.

ühhü...
yok artık * 8 ay çok uzun bir süreç olm ne ara aklına geldim de döndün ben bile seni unutmuştum...

gibi bir tepki vermem olası kişidir
içinde kalan, söyleyemediğin ne varsa,dönmesi itibariyle bir bir söyleme durumu. gerçi bu da yetmez okkalı bır tokat hoş olabilir. ya da ağlatana kadar küfür etmek olabilir.herşey olabilir 8 ay lan dile kolay. ne yaptın ne ettin ? oh ne ala mualla dedirten durum.
"8 ay içinde yediği erkeklerle ordu kurmuş yemedikleriyle de turşu kurmuştur muhtemelen, aman dönmesin" dediğimdir. bu durumu 2 kez yaşadım biri 6 ay diğeri 1 yıl sonra dönmüştü ama hiçbir şey eskisi gibi olamamıştı. köprünün altından çok sular akmış, herkesin hayatına birileri girmiş çıkmış; yıpranmaya bağlı olarak duygular değişmişti.

yanlış yapıp gidenin bir şeyler kafasına dank edince geri dönmesine bağlı olarak yaşanan bu geri dönüş hali; ortada ciddi anlamda yaşanması gereken yarım yaşanmış bir şeyler varsa, olumlu sonuç doğurabilir belki. bunun dışında kesinlikle bir daha geri dönmesindir. *

ne gereksiz bir eylem. köprünün altından akıp giden suların hesabını yapmaya ne gerek hele.
aklıma en değerli en nadide ses en en sanatçı murat yılmazyıldırım'ın bi sözünü getirdi:

"olduğun yerde kal
beni yorma, öldürme!"
en güzel tarafı ufaktan götünüz kalkar hele bir de red cevabı verirseniz daha da kalkar.sonra keyifli bir müzik açıp hayata devam edersiniz.
götüm, yalnız kalmış herhalde kimse yüz vermeyince benim şuralarda bir eski sevgilim olacaktı ona bir yazayım demiş.

sana içimde ne kaldıysa bir güzel yüzüne vurayım, söveyim de öyle canı isteyince dönmek neymiş gör!