gay accountlarda feminenler ölsün akımı

homofobik homoseksüel kitlenin başlattığı ve grindr, growlr, hornet, planetromeo ve muadili sitelerde artık nefretin üst sürümü olarak göze çarpan "çok feminen ve kadınsısın keşke ölsen" anlayısı. eleman üşenmemiş profilde arayış kısmına direkt "keşke ölsen" yazmış.

"feminenler yazmasın, no fem, kadınsılar uzak dursun, feminensen yazma amk" şeklinde göze çarpan anlayışın artık ölüm temennilerine dönüşmesi hayli enteresan. homofobik homoseksüel kitlenin psişik tezahüründe hastalıklı ve hayli anormal bir anlayışın ürünü olduğu belli olan bu akım; bakalım dilek ve istek kipiyle feminen gayleri öldürmeyi başarabilecek mi. belli ki öldürme büyüleri falan var.*
profilinde her "no fem" yazan homofobik değildir. ya da bu bir nefret söylemi değildir.
aynı akım lezbiyen hesaplarda butchlar ölsün mottosuyla kendını gösterir. zamanında hesabına butchlar yazmasın diye not eklemiş biri olarak bu tarz söylemlerin 2 nedeni olduğuna inanırım.

1) ne istediğini biliyorsundur. arkadaş değil belki sevgili, belki flirt edecek birini arıyorsundur, butch lezbiyenler(yada gayler için feminenler) hiç tipin olmadığı için de vakit kaybı yaşamak ve yaşatmak istemezsin (ben)

2)homofobiksindir ve / veya eşcinselliğini gizli saklı yaşıyorsundur yanındakinin butchluğu(erkeklerin için feminenliği) seni ele verir diye korkuyorsundur.
ibneliğini anadolu çomarlarının arasında keşfetmiş ve anadolu çomarı ibneler tarafından "sen çok erkeksisin," diyerek, bir erkek nasıl erkeksi oluyorsa artık, direk engeller yemiş birisi olarak büyük bir şehre taşındığımda elbette göğsümü kabartan bir durumdu. anadolu çomarları böyle yaparken birden bire aranan tip haline gelmiştim, nasıl hoşuma gitmesin.

sonra insanları tanıdıkça bunların büyük bir kısmının homofobik olduğunu gördüm. yalan yok.

ama ben de hala profilinde "feminen arkadaşlar hepinize saygı duyuyorum ancak cinsel anlamda maskülen tiplere açığım ve arkadaş arayamayacak kadar yoğun bir tempoda çalışıyorum," notunu barındıran birisiyim. ha, bu nota rağmen tanıştığın "ben maskülenim" diyen heriflerin kaçı "feminen" çıktı diye soracak olursanız, ne siz sorun ne ben söyleyeyim.
her zaman derim homofobik insan sayısı eşcinsel kesimde daha fazla diye. herkesin cinsel kimliğini hissettiği şekilde yaşadığını kabul edip saygı duymak zorunda isek tercih edip etmemek de kişiseldir. örneğin zagor feminen gayleri oldukça sevimli bulur iken onlara karşı cinsel bir çekim hissetmemektedir. fakat fevkaladenin fevkinde dost arkadaş yoldaş olunası eğlenceli insanlar olduğunu iyi bilmektedir.
bir nev'i homofobidir. aslında gaylerin kendi aralarında bu maskulen-feminen ayrılığı papa'ya göre yeni bir kimlik de doğurmalıdır. madem maskulen gayler, feminenleri kendilerinden kabul edemiyorlar, dışlıyorlar, o zaman kendi komünitilerine ayıların yaptığı gibi bir isim bulabilirler. "mango" papanın aklına geldi, kullanılabilir. papa burada maskulen gayleri eleştirmemektedir, durum analizi yapıp çözüm aramaktadır. kendisi de zaten maskulendir.
toplumsal cinsiyetçiliği daha da körükleyen konu. lgbti bireylerin daha da birleşmesi gerekirken bölündüğünü gösterir. bu bir bakıma heteroseksist düzene fayda sağlıyor.
herkesin içinden geldiği şekilde yaşamasına inanan hümanist bir insan olmama rağmen özel hayatımda ilişki yada seks olarak feminenleri kabul etmeyen birisiyim ve bunun homofobi ile alakası olmadığına inanıyorum.

çünkü vaktimi geleceği olmayan bir ilişkiye ayırmak istemiyorum.
çünkü kadınlardan hoşlanmıyorum.
çünkü feminen arkadaşlarımıza karşı sertleşemiyorum.
çünkü erkek seviyorum.

her gayin içinde bir şekilde feminen bir kısım vardır diyorum ama bu trans eğilimi noktasına geldiğinde haz etmiyorum.

tanım: karşı çıkmadığım aksine zamanını efektif kullanmak adına bir şekilde desteklediğim akım. ölmesinler ama yatağımda da olmasınlar. gelsinler evimde çay içer güllüm yaparız
işin ilginç yanı feminenlere savaş açan erkek(!)lerin hepsi feminen aksini görmedim gören var mı bilmiyorum.
bak kardeşim ayna diye bir şey var arada bak.
yada vicdan(insanlık) diye bir yer var arada kontrol et.emi paşa.
genelde feminenleri rahatsız eden durum, anlıyorum.

ancak pek çok yazarında dediği gibi bir gey olarak maskülenlik arıyorum. pizzayı elleriyle yiyen, tornavidayı alıp ev işi yapan, araba bozulunca kendi işini görebilecek birisini. lady gaga dinleyip, skinny jeans pantolonların içinde kırıtan birisini değil. ben ilk kategorideyim ve ilk kategoriden hoşlanıyorum. bu yüzden arayışıma daha çabuk ulaşabilmek için feminenler yazmasın diyorum.

bir de kafa yapısı olarak çok farklıyız. etrafımdaki kadın arkadaşlarıma bakıyorum bir de feminen geylere bakıyorum... nasıl başarıyorlar bilmiyorum ama kadın arkadaşlarımdan daha kadın olmayı başarıyorlar. bilmiyorum belki burada da dendiği gibi aslında onlar gey değildir. transtırlar. ya da başka bir yaşam formu. gerçi onlar kendilerini ne olarak tanımlıyorlarsa o'durlar. benim haddime değil. ama hoşlanmıyorum işte. umarım onlarıda seven birileri vardır. hem benim sevgime muhtaç değiller ki. takılmasınlar bu kadar.
bazı feminenlere dert olmuştur.

ulan adam feminenlerle sevişmek istemiyor amk. sanane bundan yarram? adam sana feminen olma demiyor ki? sevişmek istemiyorum diyor ulan zorla mı ya? sikmeyecem işte. git başkasına dövdür dibini. hayret birşey.
aslında pek homofobik değil.insanı etkileyen faktörler ve cinsel uyarıcılar farklı farklı olabilir.kimini sakal,kimini kas,kimini kadın kıyafetleri,kimini de pissing.
seks aranan bir platformda insanların istediği özellikleri yazması gayet doğal.nasıl ki amcalar ve şişkolar yazmasın yada cılız tipler yazmasın demek araayış belirtiyorsa bu da öyledir.lakin bağzı ibneler erkekliği öyle bir yüceltiyor ki zannedersin heterolar heterosu.
işin garip tarafı feminen düşmanları aşırı feminen oluyor.allah affetsin hoş değil.kendi kendine hakaret etmek ilginç kafa.
zamanında kullandığım grindr hesabımda yazan;

"resimsizler, çocuklar,mezara yakın hissedenler, tatilciler, saplı sultanlar, gözleri yeşil ve mavi olanlar, boyu türk standartlarında olanlar(takriben maksimum 175).sizler beni bloklayabilirsiniz" diyerek çemberi daraltıp, kombo yaptığım konu başlığıdır. yazdıklarım itici olabilir ama mecbur muyum? allah herkesin gönlüne göre versin...

profillerde feminen tarzdaki insanları aşağılayıcı ifadeler kullanılmasına denk düşen akımdır.
feminen kişilerle ilgilenmiyorum gibi bişey yazmak başlıkta yazan akımdan sayılmaz ama feminenler bana uzak allah'a yakın olsun diye bir cümle gördüğümü bilirim.ve buna benzer çok fazla şey okudum malesef.
p.s feminen değilim ama feminenler ölsün yaklaşımındakilere de gıcığım.heteroların eşcinselleri aşağılayııp ayrımcılık yapmasından ne farkı var?
zira feminenler ölsün diyen gayler, bana kalırsa gay bile değil anal seksten hoşlanan vasat ibneler, kendilerini toplumsal baskıdan dolayı sansürlediği için büyük bir cesaret gösteren feminen gaylerimize nefret kusmaktadır.
(bkz: ne mutlu feminenim diyene )
(bkz: yüzümde en sahici feminenliğimle seni alkışlıyorum )
biz birbirimizden bunca nefret ediyor ve birbirimizi bunca kritere ayırıyorken eşcinsel olmayanların kabulünü nasıl kazanacağız ? sorusunun yanıtını aradım durdum yıllardır , hala bulamadım.

önce biz birbirimizi sevelim , kendimizle barışalım , tüm cinsiyetleri , fetişleri , giyimleri , davranışları ( başkasının özgürlüğünü kısıtlamayanları elbet ) normal görelim. sonrasında "normal ne ayol" hashtagleri ile pride haftasında yürürüz elbet.
profil açıklamalarına no fem yazan tiplere laflar hazırladım, ok sen feminenlere karşı seksüel açıdan bir şey hissetmiyor olabilirsin, bu feminenleri aşağılayacağın anlamına gelmiyor. feminenler de bayılmışlardı zaten senin öküzlüklerine. gerizekalı, mal kafalı şey. ay kolanya, tamam sakinim.
homoseksüel homofobiklerin bir söylemi.
aslında bizim gibi olmayıp bukalemun gibi renk değiştirerek ortamın rahatlığından hemde içimizden birilerini dışlayarak faydalanmaya çalışan çok insan var.o zavallılara fırsat vermeyin.gidip kendi çöplüklerinde ötsünler.gerçi orda öttüremedikleri için aramızdalar ya zaten oda ayrı konu.