hayvan gibi yiyip şişmanlamamak

başkaları için kıskanılan bi durum olsada. bizler için pek de hoş bi durum değil. *


(bkz: biri beni mi çağırdı)
enteresan bir durum,anlam verememişimdir hiç bir zaman. keşke böyle bir yapıya sahip olsaydım değil hayvan gibi yiyip şişmanlamamak adam gibi yemediğim halde şişmanım.
(bkz: su içsem yarıyor)
ahhh o kiloları nasıl alıyorsunuz bi bilsem de bende öyle yesem. insan gibi yedim yok, hayvan gibi yedim yok. yediğim içtiğim nereye gidiyor bilmiyorumki??!!
içindeki tenyaları büyütmek.
hayallerimin durumu. 7/24 yemek pasta tatlı börek çörek yap ye ve kilo alma. rüya gibi...ahhha hhh
surviver ayılar yarışması organize etselerde zayıflamak isteyen ayu lar (ben) gitse.
yeter sıkıldım göbek taşımaktan.
buzdolabının soğuk kalbine muhtac olmak yada bakkal veya marketin raflarıyla duygusal bağ kurmaktır. miğde aşkına yemektir.
bana da bahşeyle yarabbim bu durumu.
örnek alınan/kastedilen hayvan süs balığı ise doğru bir tespittir. daha kırk fırın ekmek yenmesi gerekmektedir.
hepimizin böyle bir arkadaşı mutlaka vardır. genelde de kıskanırız böyle insanları. ancak buradan da şunu belirtmek isterim ki, gizli şişmanlık denilen hastalığın en büyük olasılık ölçüsünde görüldüğü kitle bu kitledir efendim. peki nedir gizli şişmanlık derseniz.

(bkz: gizli şişmanlık)
böyle insanların kırkından sonra obez olma ihtimali çok yüksektir.

(bkz: tatlı tatlı yemenin acı acı sıçması)
en gıcık olduğum insan tipi. gerçi hiç deli gibi yiyip fit olanı da görmedim, hepsi uzun boylu 34 beden 42 kilo çirkin mi çirkin bi şeyler ve çoğunun da tiroid ya da bağırsak hastalıkları gibi sağlık sorunları var. ama yine de öküz gibi yiyip hiç kilo almayan o gıcık insanlardan olmak sanırım en çok kızların hayalidir (bkz: ben )
evet efendim itiraf ediyorum, hayvan gibi yiyorum. 1.80 boyum var. 20 yasimdan beri, yani son 18 yildir hep 75-78 kilo arasinda gidip geldim. sadece sigarayi 1 yil boyunca biraktigim 2006 da bir ara 80 kiloyu gördüm. sonra tekrar bugünkü kiloma döndüm. 85 hatta 90 kiloyu görmek içimden bir ukdedir. ama (bkz: olmuyorneyapsamolmuyor )
hayvan gibi yemekten kasıtları 2 ıslak hamburger olanların şikayetçi olduğu durum. 2 ıslak hamburgeri ben yemekten önce aperatif olarak yiyorum lan.
kilo almak için didinen ama alamıyor oluşumu da bu "naçiz" bedenimin bana oynadığı bir oyun olarak gören ben faninin halinin mealidir.
eğer düzenli spor yapıyorsanız çokta imkansız olmayan durum. hatta şöyle bir şey var, düzenli spor yapıyorsanız vücudunuz zaten "hayvan gibi yemeye" ihtiyaç duyuyor.
benim bir death listim var,* işte bu death liste ait kişiler hayvan gibi yiyip şişmanlamama özelliğine sahipse ilk sıralara çıkıyorlar listede. sonra onları görünce şu melodi eşliğinde,

katanamı çıkarıp kollarını kesiyorum.***
25 yıldır en fazla 56 kg'yi görmüş biri olarak diyebilirim ki hem avantajlı hem de dezavantajlı bir durum. istediğimi yiyiyorum ve hiç kilo almıyorum ama boy kilo oranım standart aralıkta olmadığı için iki kere thy beni sınav sonrası eledi ve host olamadım. btw iyi ki de olamamışım.
çok eğlenceli bi durum, korkmadan yiyorumda yiyorum
  • /
  • 2