justin bieber

halıdaki attırıktan doğduğu doğru mu?
10-18 yaş arası kız veletlerin hayalini süsleyen kanadalı 17 yaşındaki erkek velet. başarılı olup olmaması ayrı bir konu tabii...
bir de justin bieber i savunan kızlarımız var ki sözün bittiği yerdir işte o. üzülerek canlı örneğini sunuyorum size efendim;

üzerine bir ton geyik dönen ama en kötüsü justin
ını bieberlı mı alırsın, bibersiz mi olan tüyü bitmemiş şarkıcıdır.
boyfriend isimli şarkısı youtube'da bir günde en fazla izlenen video olmuştur. 8 milyon kez izlenmiştir. *daha önceki rekor rihanna'nın where have you been adlı şarkısına aitti.
ağzına vurmak istediğim küçük amerikalı
teknik gereksiz abd kökenli şarkıcı/oyuncu. bilirsiniz la'de herkes ikinci meslek olarak mutlaka oyuncudur.
sahnede kusmuş bebe, kendine bile tahammülü kalmamıştır umalım.

http://www.59saniye.com/konser-sirasinda-kusan-justin-bieber/
artık one direction dan sonra ergenlerin listesinde kendisine ancak 2.sıradan yer bulmaktadır, nasıl dikkat çekeceğini bilemiyor zaar.
zayn malik reyiz zikti sanki.
kanada'nın yenı ilahıdır kendisi. her yerde bitiverir. yetenekli çocuk o ayrı ama o yumurta gibi kafası ve şapşal suratı çok itici be.
çocuk gıcık, müziği benden millerce uzak falan tamam da, metalci arkadaşların özellikle bu çocuğa takmaları pek komik. hele bir de hiç dinlemedim ama sinir oldum gibi açıklamalar. kim kime neyi kanıtlamaya çalışıyor anlamadım ki. artı, ''kötü pop müzik'' diye bir şey varsa, ille de tepki gösterilecekse bieber'a gelene kadar ooooo...


google chrome reklamı.
işin garibi justin o videoyu yüklediğinde chrome piyasada değildi *
2012 mtv avrupa ödülleri gecesinde, " en iyi erkek sarkici", "en iyi pop sarkicisi", "en iyi dünya sahnesi performansi) dallarinda 3 ödül alarak parsayi toplamis ve ayi sözlük yazarlarina nanik yapmistir..
kendisiyle ilgili şöyle de bir caps vardır herşey açık bence!

http://b1211.hizliresim.com/13/g/fxtjz.jpg
hala erkek olduğunu bilmeyenler bile vardır, hatun sanan çoktur.
seks oyuncağı bile çıkmıştır. kim napıyor kendisinin seks oyuncağıyla orası da ayrı benim gibi 30 ve üstü seven biri için hiçbir anlam ifade etmiyor.
bir takım iddialara göre penis büyütme ve kalınlaştırma operasyonu yaptırmış pop şarkıcısı.
  • /
  • 3