kilo sebebiyle bamya sahibi olmak

para sebebiyle ev araba sahibi olmak gibi birşeydir. kasıklardaki kilolar sebebiyle pipinin yarıdan fazlasının içerde gizleniyor olmasıdır.
şimdi bunun avantajları yok değil, mesela arkadaşının sana pasivo olmasını istiyorsun ama o olmuyor değil mi? işte diyeceksin ki: ''vallahi hissetmeyeceksin bile''
sonuç bellidir. kilo alınır pipi küçülür, ete gömülür. sonunda bamya.
eğer gençken zayıfsanız ve sonradan kilo alırsanız başınıza gelmeyecek durumdur, ben ne göbekliler gördüm nah böyleydi (elin bileğe kadar kısmını gösteriyor burda konuşmacı, bi yandan elini yumruk yapıyor)
kilosuzluğum hasebiyle amya sahibi olduğumdan beni zerre kadar ırgalamayan garabetlik. uğur derin dondurucu'da -80 fahrenheit derecede saklanmasını salık veriyorum. büyük ihtimalle bir düzelme gözlenilmeye başlar. belki de başlamaz. bilemiyorum.
kilolu olsun bamya olsun, ağız doldurmasına gerek yok zaten karşındaki o hazzı yaşasın yeter. hem ne demişler 1 metre yarağın olacağına fındık kadar amın olsun daha fazla iş görürsün. şey neyse ben kaçtım.
pek doğal çünkü kilo sahibi bireyler genelde diyet sürecinde bamya gibi sebzeleri tercih ediyorlar.
canımın bamya çekmesine sebep olan başlık. olsa da yesem. artık bir sonraki hafta anneme yaptırırım. tabi öncesinde zeytinyağlı biber dolması ve zeytinyağlı sarma yapması gerekiyor. *