nekrofili

nekrofili, necro (ölü) kelimesinden türetilmiş bir tür cinsel yönelim bozukluğu çeşididir. nekrofili insanlar, ölü insanlara karşı ilgi duymaktadır. özellikle bu cinsel sapkınlığa yönelen insanlar, genel olarak cinsel ihtiyaçları için cinayet işleme yoluna gitmektedirler. dünya tarihindeki seri katillerin büyük bir kısmının, nekrofili ihtiyaçlarını gidermek için cinayet işledikleri bilinmektedir. nekrofili, bir tür parafili çeşidi sayılmaktadır.
geçenlerde böyle bir haber gözüme çarpmıştı;
fad9a
bu sene başında çıkan bir haberle mısır'ın toptan bu sapkınlığa sahip olduğunu kanıtlamıştır. mısır'da kocalarının eşleri öldükten sonra altı saat içinde onlarla ilişkiye girmesi parlamentodan geçerek dünya basınında da büyük yankı uyandırmıştır. bu yasayı geçiren parlamento nun çoğunluğunu islamcıların oluşturuyor olması ise ayrıca ilginçtir. *
yeni bir sözlükçü. aramıza hoşgeldin.

(bkz: askk)
oldukça ciddiye alınması gereken bir durum. lakin bunun yanında nekrofili insanından da korkmak yersiz ve geri zekalıca.
bir nevi ölüye duyulan sapkınlık seviyesindeki sevgidir. hastalıklı sevgi.
an itibariyle bugün tam 93 entry giren yazarcan. klavyene sağlık tatlım. *
tom petty'nin güzeller güzeli şarkısı last dance with mary jane'in klibinde, bu eylemi oldukça estetik (zira ölü rolünde kim basinger var) ve hatta romantik sayılabilecek şekilde izleyebilirsiniz.
pamuk prensesi öpen prensin karşılığı.
filmide vardir evlerden irak ölünü dirini her gun birini slogani
çok kitap okuyan kişi rahatsızlığı. bir çeşit sevicilik*

(bkz:nekropsi)