olgunlar ve sevenleri

hayat okulu gibi görünen şanssız adamlar.ama neden ki? ben de severim.görmüşlüğü yaşanmışlığı var, işte ne güzel.
benim gibi 35 yaş ve üstü erkekler için kullanılan tanım. favorimdir.
tamamen ruh hali.eğer bedensel bir düşünce içersinde olsalar eminim bu olayın dışında kalırlardı.. olgunun da işine geliyor hani.(my little crispy.)
sayıları bir hayli fazladır.
bir de bu olgunsevenlerin 70 yaş üstü aktif arayanları vardır.

(bkz: bi siktir git çay koy)
(bkz: salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk ya)
(bkz: yok ebenin amı ali sami)
çünkü( wiegra)- bir hayli anormal fazla..
ilk önce şunu belirtmeliyim ki böyle küfür etmek falan ağzınıza, ayy pardon parmaklarınıza hiç yakışmıyor.
sonrasında hemen sadete gelmeliyim ki, olgunlardan hoşlanmamın tek nedeni adamlar için evet evettir, hayır hayırdır. hayata bu kadar basit bakabildikleri için seviyorum onları. ayrıca onlar çoluk çocuklardan daha iyi saç baş yoluyorlar. neyse o konulara girmeyeceğim, ama bir daha sevnelere laf gelirse ağzınıza tükürürüm hayvann herifler. hayvan herifler derken; yani sizi gidi ayılar sizi demek istedim.
sevmeyenler için anlam vermek zordur genelde. tanışılan kişiler sizle ilgili niyetlerini söylediğinde kibarca "ben olgunlardan hoşlanıyorum" dediğinizde, atarlanıp "git babanla sikiş o zaman" diyeni de "canım yazık ya üzüldüm şimdi. seni onlarla düşünemiyorum" diyeni de çıkabiliyor.
sahiplenme/sahiplenilme kavramları çatısı altında buluşan ikililer.
olgun insanlar güzeldir, iyidir, hoştur, arzuludur, sever, saygılıdır, görmüş geçirmiştir
her önüne gelene yavşamaz, yerini bilir, adabını bilir, gecelik ilişkiler uğruna arkadaşlıklar kurmaz, daha saklı gizlidir, daha bi efendidir..
candır, canandır. ben severim. ("severim" derken şu anda başım bağlı yanlış anlaşılmasın) sevmeyenlere de saygım sonsuzdur.
ama sırf kendi tercihleri için dalga geçip, çirkeflik eden olursa iki çift lafım mevcuttur;

(bkz: beğenmeyen küçük oğluna almasın)
(bkz: ağzının tadını bilsen burnunun bokunu yersin)
(bkz: am benim göt benim, ister dala takar yırtarım, ister dinamit koyar patlatırım)
(bkz: bağ benim belletirim, göt benim elletirim)
ve nicesi.
tercih ettiğim erkektir, erkeğim benden olgun, hakim ve yer yer üstün olmalı.
sanırım sahip oldukları ekstra karizma ve hayat tecrübesinden dolayı böyle bir çekim alanı oluşuyor.
olgun derken yaş vücut olarak bakmayalım. bizden küçük insanlar bizden daha olgun davranışlar sergileyebilirler. onlar da çekici gelebilir o yüzden. hayat tecrübeleri, ağırlığı, gezmiş görmüşlüğü, mantıklılığı, çoğu konuda haklı olabilmesi gibi şeyler...
coluk cocuk büyütecegime birde ustune egitecegime (lan ordan tutulmaz cek o eli ordan gibi..) herseyi asmis , tecrübeler edinmis bir insanla olmayi yeglerim. en son sevgilimle aramda 25 yas farki vardi hayatimin en guzel ilişkisiydi
bu zamana kadar hep benden yaşça büyük insanlarla arkadaşlık kurdum.
bunun sebebi sanırım onları yönetmenin verdiği içten içe olan haz.
benimde partner tercihim benden birkaç yaş büyük daha olgun erkekler oluyor genelde. daha tecrübeli ve performans olarak yaşıtlarımın fersah fersah üstünde olmaları, derin-güzel sohbetler edebilmeleri, güven verebilmeleri, yaş farkının verdiği üstünlükle size daha çok hakim olmak isteyişleri ama aslında benim onları kontrol ediyor oluşum tercih sebebim tabi.
her tur simarikligi yapabilirsin olgunlara. yasitlarinla olmuyor her an "mal aq" tepkisiyle karsi karsiya kalabiliyorsun