öpüşmeyi bilmeyen adam

öpüşmeyi tıpkı nefes alma, emme, adım atma refleksleri gibi doğuştan öğrenmiş insanların eleştirmekte haklı olduğu adam.
gay erkeklerin yüzde 68,73 ü bilmez. kaynak: isvicreli bilim adamları.

öpüşmeyi bıraktım, daha sevişmeyi bilmeyen adamlar var. sok-çıkart işiyle olmaz bu işler, elindeki penisi yavaşça yere bırak.
gereksiz yere zart zurt dil kullanmayı öpüşme zanneden adam da olabilir. şahsen benim için öpüşme hissetmedir. e tamam hardcore yerleri de olacaktır da ağzım burnum sakalından maymun götüne dönecekse sikerler öyle öpüşmeyi.
binbir türlüsü vardır ama en fenası: dudağını, suratını sırılsıklam hale getirip seni öpüşmekten soğutan cinsidir. bir de şu tipler vardır: dudağını saliselik dokunuşlarla getirip kaçıranlar. bunu öpüşmek sanıyorlar işin garibi.
kişinin rol yapmadığı varsayımından yola çıkarak; öpüşmenin belli kuralları ve belli bir yöntemi olduğu izlenimi verir, genellikle yetersiz ya da rahatsız edici bulunan öpüşmelerde karşı taraf hakkında varılan yargıdır. karşı tarafın da sizin hakkınızda aynı şeyi düşünmüş olabileceği unutulmamalıdır.

aynı kişi farklı adamlarla farklı şekillerde öpüşebilir. bu hissel bir ifadenin nesnelleşmiş halidir. hislerin yerini haz aldığında daha da çeşitlenen eylem bu tür yanlış anlaşılmalara daha çok sebep olabilir. dudak teması sırasında dilin kullanım şekli ve ne sıklıkta kullanıldığı, ıslaklık oranı, çene kemiğinin yaptığı açı, dili vakumlama çabaları, hafif dudak ısırmaları vs... gibi etkenler hesaba katıldığında permütasyonel bir renk derinliğine ulaşmak kaçınılmazdır. renkler uyuşmuyorsa taraflardan birinin öpüşmeyi bilmediği anlamına gelmez, adama haz veren öpüşme şeklinin sizinki ile uyuşmadığı anlamına gelir.

kısaca; seni heyecanlandırıyorsa, gerisi teferruat..

(bkz: bokunu çıkarmak) *
çok dil kullanmayı iyi öpüşme diye algılayanlar var bi de amman diyorum evlerden ırak. şololo şololo ne öyle
çok şeye tahammülüm var ama öpüşmesini bilmeyen adamlara karşı tahammülüm yok. öpüşmesini bilmeyen bir adam bana göre ders anlatmasını bilmeyen öğretmen, anayasadan haberi olmayan hukukçu gibi bir şeydir.
acaba ben öpüşebiliyor muyum lan diye kendime soramadan edemediğim başlıktır.
prens olması için öpülmesi gereken kurbağa misali öpücüklerle cezalandırılması gereken adamdır. sonrasında o da öğrenecektir.
meyvesiz ağaca benzer, gölgesinde serinlemek yetmez. 21. yüzyıldayız ey adam! eğitimine aynada kendini öperek başla ya da bana başvur bi şey yap.
sikişmesini bilir ama işne gelmiyordur öpüşmek ,gay değildir,hemen uzaklaşın.
bı ihtimal, benden bahsediliyor
hiç öpüşmemiş olmasından kaynaklıdır bazen.
biliyorsanız, öğretmeye; bilmiyorsanız, birlikte öğrenmeye olanak sağlaması açısından renkli bir partner adayıdır. ama ne yazık ki öpüşmeyi bilmeyen adam sevişmeyi de bilmez bu bir gerçek.
öpüşmeyi uzay mekiği teknolojisi gibi teknik bişeyler karıştıran kişi. iki saniye üst dudak emmm, 1 saniye dil at, 1 saniye üst dudak, 4 saniye alt dudak. sıra şaşmaz.