poposu büyük olan erkeklerin karşılaştıkları sorunlar

metroda oturmak için yer bulamamak. * *
pantolon bulma konusunda sıkıntılar yaşar. kışlar daha zordur, yaz gelse de şorta geçiş yapsam diye beklerler. şort büyük popo sorununu genelde çözmektedir.
otobüste, metroda, kalabalık meydanlarda şaplak yemeleri. bu yaşıma kadar yediğim şaplakların haddi hesabı yok desem de inanmayın, kim kardashian mıyım ben. ama bence büyük popo derken kilodan kaynaklı olmayan büyük popoları ayırmak lazım. işte onlar benim olmalı.
düşük bel pantolonla kıç çatalını gösterip seksi olucam derken yanlışlıkla tüm poponun dışarı çıkması.
dağları devirebilitesi olan bir şey..
büyük popo yüzünden bir üst beden pantolon almak ve bu yüzden rahatsız hissetmek.
(bkz: ben değil bir arkadaşım)
pantolon bazen patlayacakmış gibi geliyor. özellikle kotlarda falan bazen çok rahatsız oluyorsunuz. özellikle bütün gün aynı kotun içinde etleriniz şiştiyse çok kötü oluyor. bir de kadın arkadaşlarınız falan "bay popo" diye çağırabiliyor sizi. canları sağ olsun.
başta dalga geçilme hadisesi. onu hallettikten sonra, o göte uygun pantolon bulma hadisesi baş gösterir. hadi onu da halletiniz bu sefer selülit filan ortaya çıkar. yani büyük poponun derdi büyük olur.
kot alırken çalışanlara likralı kot isterken yaşanılan utançtır. bir ben var benden öte benden ziyade
dolgun popo sevenlere yaşattıkları zorlukların yanında hiç kalır. sokakta, işte ve bilumum yerlerde arzı endam eden büyük popoları biraz daha seyredebilmek için yaptığım cambazlıkları düşünerek yazdım :) poposu büyük erkeklerin yaşattıkları sorunlar diye bi başlık da açılsın.
ne sorunu be?! umrumda bile değilsiniz!

*
5 dakika yürünebilecek yerlere taksinin gitmemesi.
kavrayamama sorunsalı. sarılınca eller kavuşmuyor ama her seye rağmen büyük popi forevığ.
ilk okul ve lise hayatı boyunca yırtılıp dikilen pantolon ağları.
pantolon bulma konusunda sorun yaşatmayan durum. pantolonlarla sorunları basenleriniz büyükse ve bacak aranızda boşluk yoksa yaşarsınız. onun dışında büyük popo birçok insanın hoşuna giden bir durum. kardashiangillerden olan biri olarak zayıflıktan ölüp 64 kiloya düştüğümde bile popom yerinde duruyordu*
bence en kötü yanı insanların sizi ağır vasıta koca kıçlı vs gibi laflar atması. yani isterse en hızlı koşun, isterse an atik en esnek olun yine de siz 'kıçını kaldıramayan' olursunuz hep.