sabahları aşırı enerjik uyanan tip

bir türlü anlayamadığım tiptir. sabahın köründe saatle uyansa da, sahtekar tiplerle dolu plazasına girse de şen şakrak kahvesini yudumlamaya devam eder ve durmadan konuşur. ruhunu sattığı kapitalizm onun için yaşama sebebidir. çoğunun ağzından şöyle cümleler duyabilirsiniz; boş oturmadan duramam, çalışmak hayatıma anlam katıyor. be adam ya da kadın, hayatının anlamı bir ofise tıkılıp patron için masa başı işlermi yapmak? çemkirsemde hergün ofise gidip aynı insanlara selam vermek zorundayım... çık artık piyango...
birde sabahın köründe kalkıpta kendisine yarım günlük bakım uygulayan model vardır.

ulen diyorum. ben sabah 7:00 da durağa koşarak gidiyorum . gömleğin düğmelerini yolda kapatıcam neredeyse. durakta bir bakıyorum ki full makyaj saçlar yapılı bir hatun. abla diyesim geliyo. saat kaçta kalkıyon. ne zaman yapıyon bu kadar işi. formülü bana da ver ne olursun.

bunu daha önce bi yerde okumuştum. ama oradan alıntı değil. hepimiz görmüşüzdür o sabahın köründe durakta bekleyen kokoş ablayı.
nerde okudum hatırlamıyorum, sabahları uyanır uyanmaz kimseyle konuşmadan zeytin ağacına bakarsan günün çok güzel geçer diye bişey okumuştum (vallahada billahada böyle bişey okudum), yaş 12 -13 falan çok şükür ki evimizin arkasında zeytin ağacı vardı, uyanır uyanmaz nasıl şartlanmışsam kimseyle konuşmadan zeytin ağacına baktım, sonuç;normalden daha bok geçen bir gün, bi daha da denemedim gerçi yazarken aklıma geldi keşke limon ağacıyla falan da deneseymişim neyse yarın bi kavak ağacıyla şansımı deniyim ben sözlük
muhtemelen sevgilisinin yanında uyanan tiptir. sevdiceğin kollarına uyanmanın verdiği enerji ve mutlulukla tüm gün pişmiş kelle gibi de sırıtır.
akşamdan yemiştir kesin ve etkisi hala üzerindedir.
candır. bir türkü çığırıp evi pozitif enerjiyle doldururum. iş yeri ya da mektep her ne mekana girsem enerjimle tokatlarım insanları, espriler, tespitler, icatlar, keşifler çıldırasıya yorarım insanları. ve öğlenden sonra pilim biter. buna rağmen sabahları somurtmamla tanınırım. neden böyle oldu bilmiyorum doktor bey. insanlar nankör.
azgın bir partner lazımdır böylesine parçalarcasına sabahın köründe sevişip tüm enerjisini boşaltmak için *
istanbulun keşmekeşi, trafiği, yoğun nüfusuyla mücadele etmek isteyen insandır. yoksa akşama kadar energizer olsa zor dayanır. *
sigara bırakıldıgında atom karınca misali görülebilecek durum.
iş yerine şarkılar söyleyerek giden, utanmasa dans ederek gidecek olan, sabah mahmurluğunu üzerinden atamayanlarca gıptayla karışık nefretle bakılan insan tipi. (bkz: tunatuan)
varsa öyle biri teletubbies ler gibi el ele tutuşup sıkı sıkı sarılmak istiyorum. pozitif enerjiye ihtiyacım var.
benim gibi uyandığında yataktan inmek amacını benimsemiş ama kendini yerde bulmuş insanlardan değildir sanırsam. keşke bende bu kadar enerjik olabilsem.
sevgili yanında uyanmanın yanısıra sevgilisiz uyanmak da bu kişinin itici güçlerinden olabilir. öyle ki bu tip bir an önce uyanıp sevgiliyi/sevdiceği görebileceği güne koşmak için can atıyordur.
%94,5 günün tamamını bu pozitif enerjiyle geçirecektir.
sevgilimse ağzına sıçarım onun.
günün 24 saati her daim enerjik, konuşkan ve asla durulmayan o şerefsiz benim evet. tamam vurmayın.*
bunun benim acimdan olabilmesi icin tek neden sevgilimle bulusucak olmam olabilir
yazın ege'deyken yaşadığım durum, ama burada mümkün değil. iki adım ötem gebze dilovası tuzla şeytan üçgeni