sadece sarılarak uyumak isteyen partner

bulunması zor olandır. dillerde pelesenk olan ancak kimsenin pratikte istemediğidir. zira istemek başarmanın yarısıdır. *
peluş ayıdan farkını bulamadığım partnerimsi
unutmadan peluşlar bile istemeden kazaya yol açabiliyo
sadece bunu istediğini söyleyen, 39 yaşında birisiyle bir gece geçirmiştim. sanırım adam gerçekten bunu istiyordu, bana tek gecelik sekslerden bunaldığını ama yalnız yatmanın da ona bazen zor geldiğini söylemişti. istediği hakkaten birisinin sıcaklığını hissederek uyumaktı. böyle şeyler olabiliyor yani gördüğüm. ama tabii o dönem benim yayından fırlamış bir ok gibi olduğum dönemdi ve adamı da çok tatlı bulmuştum, rahat bırakmadım.

uzun süreli ilişkilerde ise bazen iki tarafın da seks istemediği, daha çok şefkat, ilgi ve sıcaklık istediği dönemler olabiliyor ve bu da gayet normal şeyler. her sevgili her gece seks yapmıyor sonuçta.
güzel histir. özellikle de sohbet ediliyorsa bu sarılma sırasında, hafif hafif öpüşmeler ve daha da sıkı sarılmalar da üstüne tatlıdır. sabah saksoyla uyandırılabilinir karşı taraf, sevaptır.
sarılacak adam vardı da biz mi sarılmadık. nerde o eski sarılmalık herifler.
sonu asla uyuyarak bitmiyor*
''partner'' ile vurgulanan seks için görüşülen insan diye varsayarak: hayalkırıklığı yaratabilir özellikle hormonların tavan yaptığı bir zamana denk geliyorsa.

onun dışında olağandır. zaman zaman seksten daha fazla mutluluk verir.
rahat duramam ki ben, illâ bir yaramazlık yaparım...*
yoğun bir günün ardından yorgun düşmüş olabilir.
horluyorum sorun olur onun için ben onu rahatsız ederim diye çok istediğim fakat uygulamaktan çekindiğim şey tiksinmek değil asla yoksa çelişirim kendimle
bu aralar ihtiyacım olan partner. sanırım sarılmayı özledim
-sarılarak yatmak için birisini arıyorum.
+tamam. hemen geliyorum. benim de çok ihtiyacım var.
-mm aslında daha sonra olabilir.

yakın tarihin en büyük havası bu. sarılarak uyumak isteyip, sarılarak uyumayı hiç yapmamak...