seni çok özledim diyen eski sevgili

ilişkiyi bitiren nedenler olduğu gibi durduğuna göre değişen bir durum yok demektir. bu durumda özledim derken özlediği şey sikim olabilir.
aslına bakarsanız söylenmek istenen genellikle şudur; " yaa ben senden ayrıldıktan sonra piyasayı iyice bir araştırdım, birçok kişiyle yiyiştim, ama hiçbiri senin kadar zevk veremedi bir de hiçbiri senin kadar mal değil ki beni böyle köpekler gibi sevsin. bende onun için sana geri döneyim dedim. şimdi de nabız yokluyorum."
dur.*

(bkz: ilişkiye ara vermek)
o sevgiliye ancak şöyle bir şarkı gönderebilirim en fazla

bendeniz-sen kaybettin


yoluma çok aşk çıkar benim daha
bir defa aklıma koyduktan sonra
bana ne sen kendi derdine yan
acaba bulur musun bir ben daha
elime ne fırsatlar geçer daha
günümü gün etmek hiç de zor değil
bana ne sen kendi derdine yan
peşine düşmek benim işim değil
sen kaybettin sen yenildin
zor gülecek zor gözlerin
farketmez bana
şans benden yana
fark etmez bana
git yoluna
sen kaybettin
bana hiç dokunmaz
sen kaybettin
bana bir şey olmaz
sen kaybettin
gidişin ağlatmaz
sen kaybettin
yüreğim sızlamaz
eğer aynı eski sevgili zamanında aldatıp üstüne bir de terk etmişse mesajı görünce akla gelen ilk düşünce "sevişecek adam bulamamış it" olur.
kendisine, eger aranizda herhangi bir arkadaslik iliskisi kalmamissa, bi siktirip gidermisin denilebilir. yok eger arkadasliga yada ara sira görüsülen, selamlasilan bir iliskiye dönüsmüsse özlemin eski tadı yok kitabi hediye edilebilir.
içtense laf edemeyeceğim ama, içten değilse genelde "seni özledim" ifadesi insanın aklına ya "sevişecek adam tükendi" ya da "sağlam terk edildim.gel topla" tercümelerini getirten sevgili modeli. cevap olarak "iyi bir çocuk olup g.tlüğü kenara bırakırsan.." diye başlayan cümleler kurulabilir yine de para etmez.
seviştikten sonra özlemi biter genelde.
candır. keşke her eski sevgili bu kadar açık yüreklilikle söylemek istediklerini söyleyebilse.
bir güzellik yapsana bu gece benle kalsana demenin romantik dilidir.
gerçekten özlemiş olabilir. aldattıkları için değil de anlaşamadıkları için de ayrılmış olabilirler. ilişki zarar görür, ayrılırsın; ancak yaşadıklarını her zaman özlersin.
özlediği için eski olan sevgilidir. yanımda olaydı özlemezdi.
yalanın dik alası...senden baska acmazım yok durumu...bırde bunun ruyamda dun gece senı gordum olan versıyonuda mevcut
ayni anda hem bunu söyleyip bir yandan da başkasıyla düşüp kalkıyorsa kıçına sağlam bir tekmeyi hakeden insandır. yanında her daim kafasını dağıtmak için birini bulundurur ama gece yalnız kaldığı an sana sarar. gece yalnız kalmamaya da başladığında artık koy götüne gitsin, istediği kadar özlesin...
ayrılığın türüne göre "bir s*ktir git" ya da "ben de seni özledim aslında" cevabı verilebilecek insan.
valla sonrasında da "yeni eve çıktım, şarap var, kahve var, yaprak dökümü'nün bütün dvd'leri var, kedi var, deniz gören balkon var" diyosa koşa koşa gidilesidir. zaten o tanışmalardaki aşk heyecanının aslında kendine benzer birini bulmaktan ileri gelen bir heyecan olduğunu kavramış ve bu durumun arada sevgililik ilişkisi olmadan da karşılıklı sevgi, saygı, samimiyet oluşturabileceğini düşünebilen biriyse gecenin gerisi hayata giren çıkan elemanları çekiştirmekle geçer. sizi her anlamda tanıyan biriyle birlikte olduğunuz için huzurlu huzurlu geçiverir zaman...

(bkz: tecrübeyle sabit)
,
ne oldu,götün başın oynadı.gittin benim kadar sevdin ama sen kadar sevilmedin mi.canın mı acıdı.kalbini mi yordular.sen giderken arkandan su döktüm ama küçük su,yürrrüüüüü
yalnızlıktan neye saracağını şaşırmıştır, bir umut geri dönüş şansını kolluyordur.
  • /
  • 3