seri eksi oy veren ezik

  • /
  • 15
benim anlamadığım seri eksi alan arkadaşlar neden bu kadar sıkıntılı bu konuda.
insanların hakkınızda çok güzel düşünmesi neden bu kadar çok ilginizi çekiyor. bırakın eksilesin, artılasın ne önemi var. eksiledi diye girdilerinizin değeri düşmüyor.
sevmesinler onlar sizi ben sizi seviyorum -boşverin.
bıktırtınız valla. her eski yediğinizde gelip ağlayacaksanız bu ibnenin tam olarak istediği şeyi yaparsınız. o yüzden cool olmaya çalışınız.
(bkz:don't feed the troll)
evet yine gelmiştir kendileri, buna ibne demek biz gerçek ibnelere hakaret olur diye düşünüyorum. huruspu çocugunun hası olur. ulan hadi diğerlerini anladım da yeni zelanda'da yapılan cami katliamı için açtıgım başlıgı neden eksiliyorsun? dinsiz misin hıristiyan mı, orası beni ilgilendirmez de, katledilen 50 masum candan bahsediyoruz sen bunu eksiliyorsun. hiç mi vicdanın yok allahsız pezevenk.
ibne değildir orospu çocugudur o. böyle seriye bindirirp eksilersen ne yazma ne de yeni başlık açma hevesi kalıyor. lanet olsun deyip gitmek geliyor insanın içinden. orospu cocugususunuz, o kadar. sizler gibi orospu cocukları yüzünden sonra sözlük neden sessiz, neden kimse entyr girmiyor, neden başlık açılmıyor diye tartışıyoruz. senin gibi insanın bütün şevkini kıran orospu cocugu varken ne yapılır ki burada.
bir insana verilecek en güzel olumsuz cevap onu yok saymaktır. isteyen istediğini yapsın. tepki gördükçe etki etmeye çalışır.
rahat olun, eksileyen eksilesin, artılayan artılasın, takmayın böyle şeyleri ya.
sözlükte biri ülkücülerle ilgili yazdığım entryleri eksilemiş. ülkücüysen söyle kardeş. ayı sözlük'te senin için de yer var.
şimdi yine gördüm. birisi hep eksilemiş yazılarımı. oyy çok cici ya bunu yapan. samimi söylüyorum. eğleniyor abisi eğleniyor. çünkü 35 iq su sadece buna yetiyor. kapasite meselesini. entrylerimi eksileyen şahıs seni seviyorum öpt. :)
(bkz:spatula)
(bkz:arceus)
(bkz:pierrot)
(bkz:çıldırdım)
(bkz:thegymnopedies)
(bkz:nikılıs keyc)
(bkz:zeytinyağlı)

kontrollerime devam ediyorum, keşfettikçe eklerim.
ooo bugün ifşa edilenler olmuş *

edit (23.09.2019) : an itibariyle benim de bir tane eksileyenim var. s*kimde mi? hayır.
böyle gelip başlığa yazdığınız zaman seri eksileyen kişi de amacına ulaşmış olmaktadır.
1 dakika içinde 3 eksi verip deyim yerindeyse * gitmiştir. tahminlerime göre cahildir, ergendir, tribal enfeksiyonu vardır. şahsi fikrime eksi verilmesi değil tamamen bilgi içeren ve şahsi fikir bildirmeyen bir konuya neden eksi versindir? *
ay ne güzel bir başlık bu böyle. gerçekten de cuk oturmuş ezik lafı. ben üşenirim mesela. sanırım hiç eksi oy kullanmadım şimdiye kadar. işsizlik ve eziklik bir araya gelince böyle oluyor demek. benim umrumda olmaz gülüp geçiyorum ama herkesi eksileyen bir ezik varsa tespit edilip kendi ruh sağlığı için oğlum sen manyak mısın şeklinde uyarılsa iyi olur derim.
yine mesaiye çıkmış ezik sağlı sollu alakalı alakasız eksilemiş. yazık lan hiç mi üşenmiyorsun jdfskl
atanamamış seri katil. iş başında gene jdfskl
bende yalan yok. özledim seni yiğidim.
  • /
  • 15