seri eksi oy veren ezik

  • /
  • 15
bir tane itin kuyruğuna basiyorsunuz ve o it oğlu it kuyruk acısıyla yapacak bir şeyi olmadığı için saldırıyor , bu zavallı yolla sizi ısırmaya çalışıyor. yazık ona. cici bir it olsa daha farklı muamele görebilirdi ama kuduz olmuş zavallicik duramıyor yerinde. nasil kaşiniyor. o yüzden ayak altında dolanıp duruyor ve kuyruğuna basılıp duruyor. zaten bu itlikle ancak ayak seviyesinde kalacak olmanın verdiği bir acı da var muhtemelen. hoşt deseniz de gitmiyor. kendi haline bırakmak lazım. başıboş ( başı hakkaten de her anlamda boş) itler o zaman sizi rahat bırakabilir.
benim anlamadığım seri eksi alan arkadaşlar neden bu kadar sıkıntılı bu konuda.
insanların hakkınızda çok güzel düşünmesi neden bu kadar çok ilginizi çekiyor. bırakın eksilesin, artılasın ne önemi var. eksiledi diye girdilerinizin değeri düşmüyor.
sevmesinler onlar sizi ben sizi seviyorum -boşverin.
bıktırtınız valla. her eski yediğinizde gelip ağlayacaksanız bu ibnenin tam olarak istediği şeyi yaparsınız. o yüzden cool olmaya çalışınız.
(bkz:don't feed the troll)
evet yine gelmiştir kendileri, buna ibne demek biz gerçek ibnelere hakaret olur diye düşünüyorum. huruspu çocugunun hası olur. ulan hadi diğerlerini anladım da yeni zelanda'da yapılan cami katliamı için açtıgım başlıgı neden eksiliyorsun? dinsiz misin hıristiyan mı, orası beni ilgilendirmez de, katledilen 50 masum candan bahsediyoruz sen bunu eksiliyorsun. hiç mi vicdanın yok allahsız pezevenk.
ibne değildir orospu çocugudur o. böyle seriye bindirirp eksilersen ne yazma ne de yeni başlık açma hevesi kalıyor. lanet olsun deyip gitmek geliyor insanın içinden. orospu cocugususunuz, o kadar. sizler gibi orospu cocukları yüzünden sonra sözlük neden sessiz, neden kimse entyr girmiyor, neden başlık açılmıyor diye tartışıyoruz. senin gibi insanın bütün şevkini kıran orospu cocugu varken ne yapılır ki burada.
bir insana verilecek en güzel olumsuz cevap onu yok saymaktır. isteyen istediğini yapsın. tepki gördükçe etki etmeye çalışır.
rahat olun, eksileyen eksilesin, artılayan artılasın, takmayın böyle şeyleri ya.
sözlükte biri ülkücülerle ilgili yazdığım entryleri eksilemiş. ülkücüysen söyle kardeş. ayı sözlük'te senin için de yer var.
doğru lan. belki de bizi birbirimize düşürmek için gelen bi homofobiktir.
hiç bizden biri olmadığına suphelendik mi? hayır. adam işini iyi yapıyor.
şimdi yine gördüm. birisi hep eksilemiş yazılarımı. oyy çok cici ya bunu yapan. samimi söylüyorum. eğleniyor abisi eğleniyor. çünkü 35 iq su sadece buna yetiyor. kapasite meselesini. entrylerimi eksileyen şahıs seni seviyorum öpt. :)
(bkz:spatula)
(bkz:arceus)
(bkz:pierrot)
(bkz:çıldırdım)
(bkz:thegymnopedies)
(bkz:nikılıs keyc)
(bkz:zeytinyağlı)

kontrollerime devam ediyorum, keşfettikçe eklerim.
ooo bugün ifşa edilenler olmuş *

edit (23.09.2019) : an itibariyle benim de bir tane eksileyenim var. s*kimde mi? hayır.
böyle gelip başlığa yazdığınız zaman seri eksileyen kişi de amacına ulaşmış olmaktadır.
  • /
  • 15