sperm kokusu

çamaşır suyu kokusuna benzeyen bir kokudur.
bugune kadar varlığını sadece üç duyu organımla hissetiğim sıvı. ses cıkaramayacağı için geriye sadece bir tane kaldı.
bu açıklama genelde ukalalık olarak algılanır ama sperm kokmaz kokan menidir. denilebilir ki sperm de meninin içinde, evet; lakin koku yine de meninin içindeki spermden kaynaklı değildir.

(bkz: meni kokusu)
içinde yüksek miktarda klor olduğu için çamaşır suyu gibi koktuğu söylenir. kişiden kişiye değiştiğini düşündüğüm beslenmenin de etkili olduğu koku. peçeteler uzun süre atılmazsa kuruduktan sonra dahi tuhaf bir küf kokusu hissi verir. oldukça rahatsız edici olabilir.*
çamaşır suyuna benzer kokusu var tadı tuzlu gibi.
bir gün adamın biri demişti. yenen şeylere göre tadı değişiyormuş. herif sen dün yoğurt yemişsin demişti bana. şaşırmıştım. yenilen içilen maddelerin kokusu geçiyor olabilir tüm vücut sıvılarına. mesela pastırma yenilince terimiz de kokuyor. böyle bir durum olabilir.
ne yersen ye asit yapar ağzında, et yemeyi kes, güzel koksun spermin boşaldığın anda.
ateşli bir gecenin sonunda odayı kaplayan ter; parfüm ve alkol kokusuna karışan sevdiğim koku...
tadı kadar güzel değildir. *
ortamına güzel tahrik eden koku, temiz ve nezih bir ortamda boşalan adamın sperm kokusu tahrik unsuruyken, köhne izbe yerlerde mide bulandırıcı olur. hepsi psikolojik.
sevdiğinden gelense mistir, misk-i amberdir. *
lise yıllarında 4 arkadaşla birlikte birbirimizi gazlayarak gittiğimiz porno sinemasında, keskin ve en yoğun şekilde bu kokuyu duyduğumuzda, ortamı terk etmemize sebep olmuştur. * zaman içerisinde çok şey değişti. durum ortada.* <br> <br>(bkz: sevmedigin ot burnunun dibinde biter)
kükürt, çinko, biraz klor, biraz da bakır... ejakülasyon cennetine hoş geldiniz.*
bana çiğ hamurun kokusunu andıran kokudur.
zımbırtıdan henüz çıkmamışken hoş bir koku verir ancak sonrasında çamaşır suyu kokusuna benzeyen ağır bir kokusu olur.
çamaşır suyuyla temizlenmiş bir yer gibi kokar
pyrus calleryana* olarak ta bilinir. meyveleri ufak taneler şeklindedir. ilkbahar ve sonbaharda, çiçek açarken ve dökerken etrafa keskin bir koku yayar, bazıları bu kokuyu insan spermine benzetir.

(bkz: ege üniversitesi kampüsü)
  • /
  • 3