vize haftası

an itibari ile zaatım gibi bir çok üniversite öğrencisinin korkulu haftası.
iş hayatına girdiğinizde keşke o zamanlara dönsem de her hafta vize haftası olsa dersiniz. üniversite yıllarının en sıkıcı haftası gibi görünür ama en fazla muhabbetin döndüğü en fazla eğlenilen haftadır.

*
an itibariyle icinde bulundugum hafta. hem igrenc hem de eglenceli.
sabahtan aksama kadar cay kahve ictigim, bi saat uyuyom gelecem dedigim, metabolizmamin topsy turvy oldugu hafta lakin ben yine de hosnutum. ozellikle duzenli oldugun baba derslere calismak haz veriyor.
muhabbeti de harbiden cok komiktir. ozellikle sinavdan sonra degerlendirme kismi gulmekten oldurur beni.
yuhh lan ben sinusu cosinus almisim! oha yaaaa :):)
evlerde toplanırdık sabahlara kadar ders çalışmak adına,ama nerdeeeee? sabahlara kadar tavla, batak, 101,tabu ve daha birçok oyun dönerdi. sabah olunca da aman neyse okula erken gider biraz çalışırız diye avunurduk. okula gitmesine giderdik ancak kantinde gırgır şamata aynen devam. derken sınav salonları belli olmuştur son yarım saat gelmiştir. herkes oturacağı grubu ve yeri belirler mikro çalışmalar içine girişirdi. öyle öyle bitiverdi 4 yıl.
9 gün içinde gireceğim 6 sınav var ve ben hala buralarda fink atıyorum.
boktan ogrenincinin yusuf yusuf ettigi hafatadır gecesi gunduzu karıştıgı sikik bir donem
özetle http://c1111.hizliresim.com/r/h/jyyj.jpg
bu aralar internet ortamlarının en büyük sızlanma ve ağlama sebebi.
96 saat sonra bitecek olan hafta. cooookkkk yorgunum, uyumak istiyorum diye sayikladigim hafta! az kaldi. ya sabir.
başlık vasıtasıyla sınavları olan üniveristeli yazarlara başarılar diliyorum. allah zihin açıklığı versin.
2 vize birden yükleniyorlar ama sen ağlamaaa *
toronto üniversitesi'nde mühendislik okuyan ilk sınıf öğrencilerine vizeleri sırasında yapılan zeka yüklü bir sürpriz; http://www.facebook.com/photo.php?v=3682...

*
1 yıl sonra benim de acısını çekeceğim haftalar. şimdilerse sadece arkadaşlarıma acıyıp gülmekle geçiriyorum, bi daha zor bulurum bu günleri.
bütün dönem yatan bünyenin uykusuz kalıp koca dönemde bitirmesi gereken kitabı bikaç güne sığdırmaya çalışmasıdır. bizim zamanımızda fotokopiciler vardı gidip notları ordan alırdık genelde de o notlar eksik çıkardı. ama ben herzaman minimalist bir insan olmuşumdur notlar konusunda, 50 aldığıma sevinirdim..
geçtiğimiz haftaydı cancağzım geç kaldınız ya da ben erken davrandım o yüzden çalışın ukeyn diye bağırmak geliyor içimden
bugün sona eren haftadır. her şey daha yeni başlıyor orası ayrı dattebayo.