ahmetonski

sözlüğün yeni yazarı. hoşgeldin dostum.

(bkz: askk)
kalemi kılıç kadar keskin, sinema ve magazin gurusu, yakışıklı insan.. sen de hoşgeldin *
profil fotoğrafından ayak bakımına özen gösterdiği belli olan yazarlarımızdandır kendileri efenim.
özcan deniz misali ayak bakımına özen gösterdiğim külliyen yalan. heybeliada'da ayağıma yapışan reçineleri çıkarma çabamdır resimdeki... yine de ayağıma masaj yapan birine hayır demem, diyemem...
hem buradan hem de twitter'dan düşüncelerini beğenerek takip ettiğim yazar.

aklına sağlık arkadaşım.
çok tanıdık bir yüzü olan yazar. yanı tanımıyorum kendisini ama birine benziyor sanki. *
adanalı olduğu güleç yüzünden belli.
sinemadan ve mutfaktan anlayan biri olarak, kendisinin analı kızlı porno film hakkındaki yorumunu merakla beklemekteyim efendim.
an itibariyle bu zamana kadarki tüm entrylerini tek tek okuduğum, bolca hoşladığım ve boşaldığım* yazardır. hep yazsın.
o kadar sakin, sade ama akıcı yazıyor ki resmen okutuyor.
ahmet on ski

mekan açarsam böyle olucak, cukka cukka tarzı olacak .
ahmet mod on tarzı olacak.
ski kısmını bulamadım düşünüyorum yazıcam bi ara.
adananın bağrından kopup gelmiş, bir ada ülkesi ingilterede ehlileşip türk erkeklerinin beğenisine sunulmuş pamuk kafalı yazarımızdır. e hem adanalı bir maganda, hem bir ingiliz beyefendisini bünyesinde barındıran, üstelik pamuk kafalılık gibi ilginç özellikleriyle girdiği ortamda hemen dikkat çeken bu arkadaşımız kapanın elinde kalmıştır. hem de şaka maka değil, söylenenlere göre 4 yıldır kapanın elindedir.

üzülmeyin, zaten yemek yapmayı da sevmiyormuş...

sözlükteki yazılarınından ziyade, ki onlar da ziyadesiyle güzeldir, tweetleriyle kendini takip ettirir.
twitter üzerinden takipleştiğimiz; tespitlerini, yazılarını beğendiğim, sözlükten de takip etmeye çalıştığım yazarlar arasında.
sinema aşığı olması, 90'lı yıllara karşı olan zaafı, en güzel şarkıları seçip dinletebilmesi* bu yazarın en iyi özelliklerinden birkaçıdır.. az biraz sıyrık olmasının dışında, komik ve eğlencelidir de..
yazıları, tespitleri, tipi, kır saçlarını beğendiğimiz yazar.
2009 yerel seçimlerini beraber seyrettik, burgaza'ya gideli 4 sene filan oluyor heralde, ha unutmadan bambaşka bir ortamda ıspanaktan rosto * yemiştik. şimdi yazacak o kadar çok sey var ki hakkında, nereden baslasam bilemedim. *
tespitlerini beğendiğim, entrylerini mutlaka okumaya çalıştığım yazar. twitterda da güzel paylaşımlar yapıyor, takip edilesi.
ünlülerin gizli sirlari diye bir kitap çikarmaliyiz diye düşünüyorum, * geçenlerde bir dedikodu yaptık öyle böyle degil sohbeti keyıflı, dedikodu birikimi de çok senın dedikodularinin yanında benimkiler bi hiç.**, sen de daha ne cevherler dedikodular vardir tahmın edebiliyorum. hem yakişikli hem olgun çok cool lezbıyen olmasam çikalim mi derdimm bu da bi dedikodu eheh.*
hem sempatik hem yakışıklı, doğrusu çok mert bir delikanlı fakat kendisinin alametifarikası ne bunlar ne gri saçları ne de hoş sohbet olmasıdır.

kendisinin alameti farikası yolun ortasında ayaklarını ayranla yıkamasıdır.
açtığı başlıklar ve girdiği entryler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran okunası takip edilesi yazar.
  • /
  • 5