alkollü seks

ağzı hafif alkol kokan erkekle sevişmenin tadı başka oluyor. o çakırkeyif olmanın verdiği rahatlık ise bambaşka bir duygu. severim alkollü seksi.
alkol bu şişede durduğu gibi durmaz, hareketlendirir, neşelendirir, güldürür birde fazla rahatlatabilir normalde yapmayacağı şeyleri yaptırabilir insana, çakırkeyif ve bilinçli alkollü seks çok güzel ya kontrol alkole geçtiyse bunun sonucunda olabilecek kombinasyonlar
seks adına tabuların varsa yıkar geçersin
bu seksi en çok bence şarap etkiliyor fakat kötü yönde. bunun dışında bira ve rakı çok fazla bozmamakta. vodkanın mükemmel bir etki yarattığı söylenir ve tavsiye edildiğine şahit olmuşumdur.
benim tekyönde votka enerjiyi fazla içmem ve benimkinin içmemesi neticesinde olan türdendir.
ben o kadar enerji içmekten sabaha kadar göz kırpamazken onun horul horul uyumasıdır.
bazen hiçbir şey hissedilmez ama yaşanır.
direksiyon hakimiyetini kaybedebileceğiniz sekstir. **

(bkz: ereksiyon hakimiyetini kaybetmek)
çakırkeyif iseniz sorun yok;ama şişenin dibini gördüyseniz ve kendinizi iyi hissetmiyorsanız partnerinizin veya eşinizin üzerine karşılıklı çıkartmalı olarak son bulacak seks türüdür.
malezemeler;

50 cl jack daniels
bir adet penis
bir adet delik
yapılışı; malzemeleri arzuya göre istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
tarafımdan merak edilen seks türü.bir keresinde denemek istemiştim.bu nedenle şarap içmeye başladım. sevgili kişisi de yanımda oturuyor sohbet ediyoruz.sonra bir baktım bir şişe şarabı tek başıma içmişim ve mala bağlamışım. sızmışım!sabah bir uyandım kıyafetler hala üstümde!merakımı giderme girişimim sızmam yüzünden başarısız olmuştu.neden sızmama engel olmadın da sevişmedik diye atar yapmıştım yanımdaki libodusu sıfır kişiye.yani karşında alkollü biri var, al kullan,istediğin gibi ehehömm neyse.. tabi sonra ortada sevgili vs kalmadı ben de hala alkollü bir şekilde seks nasıldır öğrenemedim.
tehlikeli hareketlerdir. kendinize güvenmiyorsanız bulaşmayın, toparlaması zor oluyor.

(bkz: oral yaparken kusmak)
abartıya kaçmadan hafif kafaların güzel olması gayet iyidir. 2 taraf da rahat rahat davranır, çekinceler pek gözlenmez. sınırlar zorlanabilir ve unutmadan ateşi fazla olur.
modun iyi olması ve sevişilecek zevatla samimiyet kesinlikle önemlidir seksin güzel olmasında... öteki türlü elin herifinin koynunda hönkürerek ağlarsınız ya da saroşluk hallerinden ötürü eleman sizden siz elemandan tiksinebilirsiniz. ama yaş kafa yerine kuru kafayla her türlü gideri yükselir seksin...(bkz: high balik)*
eğer partner içkiye dayanıksızsa ve buna rağmen fazla kaçırmışsa, yatağa gitmeden önce alkol muayenesinden geçirmek gerekir.
ortalama bir evde, sıradan bir insanın alkolmetre bulundurması absürt bir durumdur ama demokrasilerde çare tükenir mi? tükenmez.
o zaman çıkarıyoruz kobrayı, salıyoruz sevgilinin ağzına, bademciklere kadar değdirip, "hohla bakayım" diyoruz.
eğer sevgili üzerinize kusarsa, kütük gibi sarhoş demektir. onu kanepenin üzerine terk edin, duşunuzu alın ve gidip rahat bir uyku çekin. üzerinizin batmasına aldırmayın. yatak batsa daha mı iyiydi yani?
dört votka en güzeli.
genelde alkol alan bir insan değilim ama alkollüyken hiçbir şekilde hiçbir sınır tanımıyorum bütün duvarlarımı yıkıyorum.yanlış bir durum kiminle yaşadım sevgilimle yaşadım sevgili adaylarımla yaşadım.pişman mıyım keşke olmasaydı be hacı diye kendi kendime söylendiğim zamanlarım da oluyor bazen ama alkolluyken sevişmenin tadınına doyum da olmuyor bunu da açıkca itiraf edeyim.
aşırı alkolle yapılanından bir hayır gelmez. zaten ne yapılanlar hatırlanır ne sabah kalktığında yanındakinin kim olduğu. ama bir gerçek var ki alkol insanları güzelleştiriyor. alkolün etkisiyle belki de hiç muhattap olmayacağımız insanlarla flört ediyoruz.alkolün etkisinin geçmesi ve günün aydınlanmasıyla birlikte karşınızdakine bakıp ''bu ne lan napıyorum'' ben bile diyebilirsiniz.
açıkçası 2-3 bira veya buna eşit alkol alındığında hoş olan ama daha fazlası içildiğinde çok da keyif vermeyen her ihtimalde bir sabah sevişmesinin yerini tutamayan sevişme türü.
ağız kokan yapmayınız. bir de seks sırasında sizi tutkuyla öpen adamın alkolün etkisi geçtikten sonra sizden tiksinme durumu da olası.