avril lavigne

kendisi kanada
in ontario eyaletinin napanee köyünden gelme bir sanatcidir. 17 yasinda ilk albümünü cikarmistir. 2. albümü under my skin ile beni duman etmistir. ilk ciktiginda saclari düz ve yag yesili rengine calan bir renk idi ama artik klasik siradan bir sac stili ile ortalikta gezinmekte.
complicated şarkısıyla tanıdığım, uzun süre takip edemediğim sonrasında beni " girlfriend"*, " what the hell", " sk8er boi" parçalarıyla tekrar takip ettiren güzel, sevimli hanım kızımız.

çok tatlı hatun kişi. özellikle mimikleri. tüm kliplerini oturup saatlerce izleyebilirim hiç sıkılmadan.
ister boşlayın,ister sevişmeden uyumayın ama overrated in önde gidenidir, ergenken ergenleri pek ala keklemiş kasasını doldurmuştur o kadar.
çok anlaşılır bir ingilizce ile şarkılarını söyleyen kanadalı rock,punk şarkıcısı
sarı saçlarının arasından inen bir tutam pembe saçı ona ayrı bir sempati kazandırıyor.
eski şöhretinden pek bi eser kalmamış kanadalı şarkıcı.

when you are gone şarkısı halen dinlenilebilir, ağlatabilir, hüzünlendirebilir.

türkiye'ye gelip hepsi grubundaki dördüncü kişi olmaya aday kişi.
husky köpeklere benzetirim kendisini... ilk çıktığındaki hali tavrı hoştu sanki ama şimdilerde sanki piyasa onu da yemiş yutmuş geri tükürmüş.
asla büyümeyecek insan. hayatı boyunca 16 yaşında gibi giyinip, şarkı söyleyip, dans edip uzatmalı teenagerlığını yaşayacak ve ergen ölecek, çakma sarışın, ne tarzda müzik yaptığı bilinmeyen, yerini taylor swift'in aldığı* şarkıcı, söz yazarı, gitar çalamayanı.
ergenlikten çıkacağına içine kaçan anaokul bebelerine evrimleşerek hello kitty adında yeni tekli sunmuş yımırta kanadalı. hakket bu ney lan?

http://www.izlesene.com/video/avril-lavi...
hello kitty şarkısı ve klibi ırkçılıkla suçlanan ve şu aralar orta yaş krizi yaşan uzatmalı ergen
"i will be" şarkısı kesinlikle ruh halimi kelimesi kelimesine betimliyor. dinledikçe daha da... öyle işte.
konuyu hortlatıyorum ama ben bu kadının o yaşlandıkça genç kalan hallerine, emoluğun dönemi geçmiş olsa bile hala o şekilde takılmasına, değişik yüz tipine ve hiç değiştirmediği sarı saçlarına hayranım.

kendisini fazla fazla beğeniyorum , başıma bir şey gelmeyecekse seviyorum.
avril ramona lavigne, kanadalı rock şarkıcısı, müzisyen ve söz yazarı.
rap müziğin günümüzde pop ve rock müziği baskı altına alması ve son albümünün tutmaması nedeniyle geçenlerde intihar ettiği iddia edilen şarkıcı. hatta yıllar önce intihar ettiği ve yerine ona benzeyen bir kızın geçtiğini iddia eden ütopikler de var ki bunlar ne içiyor dememek imkansız. 35 yaşında olan şarkıcının istikrarsız müzik hayatı ve kariyer planı yapmaması en büyük hatası oldu kanımca.
futurelavirs'in dediklerine katılıyorum bir de geçirdiği hastalığın kariyeri üzerinde çok büyük etkisi var çok güzel şarkıları var güzel şarkıları var kötüleyemiyorum avril'i küçükken ablamla hep dinlerdik severdik söylerdik şarkılarını bana göre hala çok güzel ve güçlü sesi olan şarkıcı
son çıkardığı love sux albümüyle sahalara geri dönen biricik pop punk prensesim. bir albümün bütün şarkıları mı güzel olur ya? yemin ediyorum ki sevmediğim tek bir şarkısı bile yok albümde ( deja vu favorim olur bu arada )
aynı zamanda 18 yaşında çıkardığı ilk albümü olan let go'nun yirminci yılına özel olarak b-side'larını yayımladı. breakaway şarkısını kendi sesiyle duymak da apayrı güzel oldu.