ayı sözlük üçüncü heybeliada zirvesi

geleneksel zirve bu yıl da huzurlarınızda. maksat sohbet muhabbet yeme içme. dileyen yanında mayo da getirebilir, denize falan da gireriz. yanında istediğiniz arkadaşınızı dostunuzu da getirebilirsiniz.

katılmak isteyen arkadaşlar bir gece evvelden;
börek
dolma
sarma
kek
tuzlu
poğaça
yapıp yanlarında getirebilirler. çok eğleniyoz hacı abi ahahah.

tarih: 31.07.2016
saat: 09.00 kabataş 09.30 kadıköy
buluşma yeri: kabataş iskelesi/kadıköy iskelesi
kesinlikle geliyorum! börek yapacağım yine, patatesli.
gluten-free, sugar-free, fat-free diyetinde olanların pek düşünülmediği zirve. summer bodyodyodyodyody olmaya çalışanlar da kapı dışarı. sizler iç organlarınızı yağlarken, ben kenarda badem sütlü, mangırlı*, keten tohumlu ve elmalı smoothiemi termostan içerek izleyeceğim sizleri. *
uyanabilirsem geleceğim. çok eğlenceli görünüyor, ayrıca istanbul'da doğmama rağmen ilk kez çevre adalardan birisine gideceğim. sözlük bana hep ilkleri yaşatıyor.*
ben de geliyorum. hatta naturel de geliyor. ve hatta kek yapacak galiba. hadi inşallaa.

daha öncekileri hatırlayalım.

(bkz: ayı sözlük heybeliada zirvesi)
(bkz: ayı sözlük ikinci heybeliada zirvesi)
bu sene ben de geliyorum. mercimek köftesi ve peynirli su böreğim ile.
bisiklete binip tepelere de çıkacak mıyız yoksa canlar
astral gel dediyse gelinir... orada olacağım
şimdi bakınız bu adada kadınlı erkekli aaa pardon konu o değildi... ada da acayip hesaplı yerler var oradan yer ayrıldı sabırsızlıkla tarihin gelmesi beklenmekte...
sarma ve pasta çeşitlerimle orada olacağım.
heybeliada'da sizi kısırımla karşılamak istediğim zirve. kısır nasıl olsun? acı?
bu sefer ip, top ve tavla getirelim..

denize girme şartımız yok ama cıbıldak olmanın vereceği homoerötizm ile pikniğe renk katacağını düşündüğümüzden futurelavirs ile mayokinilerimizi de getireceğiz..
zirveye top olarak ben geliyorum. isteyen futbol isteyen yakar top oynayabilir. umarım yazarlar arasında kucaktan kucağa oynanan bir orospu muamelesi görürüm. mmmm bunu sevdim.
ben de mi gelsem acaba diye düşüyorum.. pazartesi tatil de, 3 saat git gel bir sey değil.
katılmayı istediğim ancak elimden hamur işi gelmemesi ve zah etten hiç hoşlanmayan bir insan olmam sebebiyle katılmadığım zirve olacaktır. ama belki de katilirim. kim bilir?
futurelavirs'in '' sadece kaslı beyler qelsin '' kuralından sadece bizler için vazgeçtiği özel bir zirve. max blum'un da her zamanki gibi- boyozlar aşkına- ilgi çekmek için kararsız görünmeye çalıştığı zirvedir aynı zamanda.
sayin max blum beyefendi diyeceksin.

tanim: sırf adada pokémon yakalamak için katılacağım zirve olacaktır. kim bilir belki de bir diglett yakalarim.
büyük olasılıkla buluşma yerine gelip utana sıkıla uzaktan bakıp evime döneceğim zirve. nalet olsun anksiyete.
bowniem, kurabiyem* ve +1'im ile birlikte katılma kararı aldığım zirve. ama önemli bir sorun var; tabak, çatal, kaşık, bardak, peçete, içecekler, peçete, sofra bezi, peçete, güneş kremi, peçete, sinek ilacı, peçete vb. şeyleri kim getiriyor. herkes kendinden mi sorumlu*, yoksa zararlı aburcuburlar yapmaya üşenen birileri mi getirecek?

edit: kekime ufacık, ama ufacık bir detayı* atlayıp eklemememden dolayı kabarmadı. ipince, ıslak ıslak bir kek oldu. özür dilerim şimdiden. sanırım kenarda oturup tek başıma yiyeceğim.
  • /
  • 3