ayı sözlükten sevgili bulmak

arkadaşlık ve sevgili bulma ağları(koli bulma ve hastalık yayma ağları) olan grindr, gabile, planetromeo ve hornetle yetinemeyip yazarlara salça olma durumudur. fakat bir yandan da mantıklı gibidir sonuçta düşünen, yazan dünya üzerinde söyleyecek bir kaç kelamı olan insanlarla iletişime geçmektir. iyi midir kötü müdür bilemedim şimdi.

edit: tamam cevap vercem sana. *
psikolojik rahatsızlıklarından dolayı karşı tarafın sevgiyi/sevilmeyi/sevgiliyi hak etmediğini düşünen yazarların asla yapmaması gereken eylem. inanın ya da inanmayın insanlar her gün "yalnızlık" ve sizin "abi rahata alışmışlar denemiyorlar bile boşverin bunları" yorumlarınız arasında parçalanıp gidiyorlar. yazık.
neden olmasın. ararken bulamaz, aramazken bulur insan gönlüne göre birini. ayı sözlük olur, ekşi sözlük olur, falan kafe olur. hepsi bahane.
arkadaşım ile birlikte kpss'ye gireceği okula gittik eşyaları bende kalacaktı telefon falan almıyorlar malum.
ben genelde sınava girmeden önce kimliğimi giriş belgemi kalemimi falan kontrol ederim. o ise garip bir şekilde parfümünü tazeledi kişisel bakımını yapıyordu. gülümseyerek ne yapıyorsun diye sorduğum zaman kısmetin nerede çokacağı belli olmaz dedi
bu da o hesap. uzun lafın kısası ciddi taliplerimi bekliyorum.
sevgili edinme olasılığı gayet yerinde olur. ne bilim işte iki taraflı iradenin onayı ve beğenisi varsa neden olmasın. ha bana gelince pek oralı değilim son 9 aydır yalnızlığa öyle alıştım ki diş fırçamın yanında başka bir diş fırçası görmek istemiyorum. dırdır yok hesap soran yok kıskançlık krizleri yok kafam rahat.
ne farkeder ayı sözlükten olması, etik mi değil, sözlük kurallarına mı aykırı, iki kişi anlaşırsa ister sevişir ister arkadaş olurlar, kime ne
sevgili değildir o fuckbuddydir, sevgili olsa sözlükte duramazsın