başını yastığa koyar koymaz uyuyan insan

hayatım boyunca olamayacağım insandır, gıpta ediyorum bu insana arkadaş nasıl bir yetenek bu abicim. kafamda bir dünya tilki raks ediyor,filler gangbang yapıyor,koyunlar desen ziklemiyor,on kere yön değiştiriyorum, bazen beyne kan gitsin diye amuda kalktığım bile oluyor ama nafile,harbi öpülesi insanlar ne diyeyim iyi uykular.
beni kıskançlıktan kudurtan insanlardır.
bahşedilmiş güzide bir yetenek. gerçi bu yetenek yaş birikimi ile doğru orantılı da kazanılmaktadır.
bu ben oluyorum hatta bazen kafamı koymadan uyuduğum bile söylenir ...
kitabımı okurum bir kaç dakika, döner yatarım peşinden. melekler gibi değilse de ayılar gibi uyurum.
o benim işte. bir keresinde duvara yaslanırken duvarda uyumuşluğum var. millete madara olmuştum.
ayı sözlüğün yazarlar üzerinde bıraktığı psikolojik etkiden olsa gerek son zamanlarda kaybettiğim özelliğimdir. özledim artık gelsindir.
genelde "ben artık yatayım" dedikten sonrasını hatırlamadığım için hiç yaşamadığım tecrübedir.
allahın şanslı kullarıdır.uykum geldiği halde yatakta şekilden şekile girer olmadı çavuşu tokatlarım son çare olarak.*bide arabada uyuyabilenler vardır onlar ayrı bir makale konusudur.
yastık savaşı yapmayışıyla şanslı, yatak yan gelip yatma yeri değildir felsefesine aykırı duruşuyla sinir bozucu insan.*
dakikasında uykuya dalabilme özelliğimle bu benimdir. bir keresinde 40 dakika kadar uyuyamamıştım, off ne zordu. bu sorunu olanlara kolaylıklar diliyorum, işiniz zor.*
yok arabanın kornasıydı, yok içeriye ışık hüzmesi girdiydi, yok komşudaki sexti derken bir buçuk saattir uyuyamadım. karınca yürüse sağır olacam o derece hassasım, o derece bahane arayan biriyim amk.
bakın şimdi uygulamalı olarak göste.....
beni betimleyen durumdur...
alkolü fazla kaçırdığımda dönüştüğüm insan modeli.
(bkz: sızmak)
koyunların; bu tür kişilere hergece dua ettiğini düşünüyorum.
bu insanların totoş deliklerinin 5 santim kadar içinde yanlış hatırlamıyorsam sağ tarafta bir shut down tuşu var, biliyorum. oraya basıyorlar. sol tarafta da restart tuşu vardı hatta.
vicdanı rahat,işinde ekmeğini hak etmek için yorulmuş, akşam balkonda cacık yemiş amcadır.
  • /
  • 2