bir erkekte olmazsa olmaz dediğiniz özellikler

benim için karakterinin oturmuş olması, gülüşü, parfümü ve seyahat engelinin olmaması. kemerini bağla uçuşa geçiyoruzu aylık olarak duymak hoş olur kanımca.
zayıf olmaması,ponçik yanaklı olması,etli butlu olması,ele gelmesi,kendiyle barışık olması.
ılk once karakteri oturmus olsun guven versin benim fiziksel olarak tersim olsun zayif chaser beni sevsin yeterli...kiloluyum zaten cok sey isteyemem
penis
edit: eksi oy veren arkadaslar diliyorum penissiz erkeklerle tanisirsiniz.
bmw x5, zorlu centerda 3+1 daire, amerikan bayraklı en az 30 metre uzunluklu yat, calvin klein boxer, xxl yarak, six pack... skalayı biraz geniş tutun arkadaş.
kesinlikle kıllı, göbekli, takım taklavatı yerinde, temiz, seksapeli olmasının yanı sıra, dişleri güzel, gülüşü güzel, kokusu güzel, kendine özen gösteren, koruyucu kollayıcı, anlayışlı, sevecen, aynı değilse de benzer ilgi alanları olan veya ilgi alanlarıma anlayış gösteren, ilgili biri olsun, mesela bazen arada bir mesajla günümü güzelleştirsin, bir de benden üstün olmasını hakimiyetini göstermesini severim. güven de versin, yatakta boğa olsun, kendi seksiliğinin farkında olsun, özgüvenli olsun, yürüyüşüyle konuşmasıyla içimi titretsin, müzik dinlesin, hem geyik yapabilelim hem de konuşabilelim, cesur olsun, öpüşmeyi sevsin ve iyi öpüşsün, sarıldığında ya da göğsüne uzandım mı dünyanın en güvenli yerinde hissedebileceğim, ilişkilerde ortak bir hayat olduğu kadar kişinin kendi özel alanı da olması gerektiğini bilen biri, suyundan da koy...
iki hece beş harf : b-ı-y-ı-k
sakalı olsun gülerken gözleri kısılsın
(bkz:greenday)
bu sorunun kesin cevabı "y kromozomu"dur. bir canlınin erkek fenotipe sahip olabilmesi için y kromozomu üzerindeki "sry" geninin daha emriyojenik dönemde bazı sinyal yolaklarını ve protein oluşumunu aktive etmesi gerekir. bu aktivasyonların en önemlisi testis oluşumu üzerinedir. testis oluşumu tamamlandıktan sonra hormon salınımı erkeği dişiden ayıran özelliklerin oluşumunu sağlar.