cuma'ya giden gay

yaa belki işe yarar yada ne' olur ne olamaz kafasındaki insandır. amacı içini
rahatlatmaksa gayet işe yarayan bir durumdur. diğer türlü konular içinse kesinlike sakıncalı bir durum içerisindedir.
pazar günleri! kiliseye giden gayden farkı yoktur. ama onun kadar çekici gelmeyecek gaydir. fazla irdelememek gerekir. cuma günü gay bara giden gayi eleştirince oooovv sonra.
benimdir. eşcinsel olmamız inançlı olamayacağımız anlamına gelmiyor.
ibadetin cinsel yönelimle ilgisi olmadığını düşünüyorum. namaz kılmak baktığınız zaman aslında bir meditasyon olarak adlandırılabilir. bir çok kişiyi psikolojik olarak çok rahatlatmaktadır. eğer böyle bir başlık varsa o zaman "yoga yapan gay" , "meditasyon yapan gay" gibi başlıklar açıp onları da eleştirmeliyiz ( ki bu gerçekten çok zalimce olur ve k*çımızı yırttığımız özgürlükler çerçevesinde başka bireylerin özgürlüklerini taciz ederiz. )
şayet namaz kılmak,oruç tutmak,kliseye gitmek,dua etmek,meditasyon vb şeyler kimi zaman nefis terbiyesini öğretir salt insanlığımıza döndürür,kimi zaman daha huzurlu yaşamamıza neden olur... gibi olumlu etkileri vardır.
belki de bilinç altında kendisini bir yere ait hissetmek istiyordur. belki bilin altında insanların ne düşündüğünü çok önemsiyordur. belki yalnız kalmaktan korkuyordur. yani akla ilk gelen kendisinin inançlı olduğu oluyor ama bunu neyin tetiklediği de önemli.
eskiden bendim.artık camiileri ibadet hane olarak görmediğim için gitmiyorum.ayrıca kişinin cinsel kimliği inançlı olup olmamasına etkili değildir.bu mantığa göre heteroseksüller arasında hiç ateist olmaması lazım.
bide bu ara atesist-gay mahalle baskısı çıktı başımıza.
gençler ne zaman beni ilgilendirmez onun hayat görüşü diye saygı göstereceksiniz insanlara ?
eklemeden geçemeceyeğim her müslüman gay ak lgbt olmaz.müslümanlık göt kıllararının karteli altında da değil.
şimdi müsadenizle rabbime sizi doğru yola getirmesi için dua ediciim.
dinin homofobi ile olan ilişkisini çözememiş gaydir. söylenecek çok şey var da söylenilse yerinde duramazlar. katillerine ibadet etmeye devam etsinler.