demet evgar

1 kadın 1 erkek dizisindeki kadındır. dizideki halleri ne kadar kendi bilinmez ama çok sevimli ve seksi geliyor bana. (bkz: güzel olmayan seksi kadınlar )
nişanlımın ikide bir hareketlerinimin dizideki karakterine benzediğini söylediği hatun kişisi. sempatik, komik, cırlak, tez canlı ve seksi olarak tanımlanabilir.
yahşi batı da da şahane bir oyunculuk sergilemiş sağlam oyuncu.
kesinlikle kylie minogue'un türkiye şubesidir, dişlerden kaybediyor biraz o kadar.
mustafa altıoklar'ın yönetmeliğini yaptığı, beyza'nın kadınları filmindeki oyunculuğu ile kendisine aşık olmamı sağlayan hatun kişi.
sevgilimin,beni canlandırdığı zeynep karakterine benzettiği kişi.bakıyorumda valla öyleyim.sevgilim sağolsun törpüledi biraz beni yine de.
vee entrylerimin çoğunu videolarla anlatmamla beni sevdiğinizi, kabul ettiğinizi umarak;bu kadın resmen sevgili olmak için doğmuş gibi tavırları var söylemesi, nitekim öyle de mecnunundan tut multitapına çok tatlıdır iyi ki var
bayan jest ve mimik. gözleri demet evgar'ı demat evgar yapan organdır bir de dip npt olaraktan.
hetero olsam aşık olacağım kadındır kendisi. öyle de beğenirim işte
güzel olmayıp seksi olan hatunlara verilebilecek en iyi örnek.
o kadar güzel kadın arasında, çekiciliğiyle kendi kurtaran hatundur. oynadığı karakteri çok iyi canlandırıyor, çok sağlam psikolojik analizler gizli esprilerde..
yüzüne, gözüne, kaşına tü tü tü maşallah. severiz, kıskanırız, özeniriz. sempatik hatun anlayacağınız.
fikret kızılok'un farketmeden şarkısını sevgililer günü için seslendirip, gönlüme bir kere daha taht kurmuştur...bir zamanlar rumeli hisarı event hall olarak kullanılırken sergilenen rock müzikallerinde oynadıktan sonra rock ağırlıklı bir albüm çıkaracağı haberi kulaktan kulağa yayılmış ama albümü yalan olmuş muhteşem oyuncu.
bir istanbul gecesi dolaşmasında karşılaştığım " anaa bir insan bu kadar doğal mı olur lan" dememe sebep olan, sevimli ufacık ama oyunculukta harikalar yaratan kişidir.
yalnız giyim kuşamına dikkat etmeli diye uyarımı gönderdiğim kişidir .*
anne karnında önce gözleri oluşmuş,ordan diğer organları gelişmiş
"beyzanın kadınları" filmindeki performansı on numaraydı."güneşi gördüm" filminde de doğulu kadınları güzel oynamıştı.
sarp levendoğlu'ndan kısa sürede ayrılmazsa gördüğüm yerde saçını başını yolacağım kişidir.
sesi de en az kendisi kadar güzeldir. zaten demet evgar genel olarak güzel bir insandır.
  • /
  • 2