domalmak

arka planda annenin olması durumunda tişört ya da kazağınızı çekiştirerek kötü emelleri bertaraf etmeye çalıştığı pozisyon. hele ki günümüz düşük bel modasından sonra her genç kızın/erkeğin arkasında bir kadın- anne- var olduğu söyleniyor. *
kötü bir niyetim yok yalnızca ayakkabı bağcıklarımı bağlayacaktım *
derler ki hep, askerde duş alırken yere sabun düşerse almayın.
sadece aktifim diyenlerin genelde hayata karşı duruşlarıdır. gerçekleri inkar etmenin sonucu hayata karşı domalırlar ve... acı kaçınılmazdır.
(bkz: acı var mı acı)
domalmak denince işin bütün sihiri kaçıyor.
çok kaba bir tabir. kullanmayın yaw.
yataktaki ölüp ölüp bittiğiniz adamın kullandığı, sonra aslında o adamın hayvan olduğu kanaatine varmanıza sebep olan kelimedir.*

- bugünü uzun zamandır bekliyordum.
+ hadi domal o zaman.
- hönk. +½2!£)^^%=
dunya
in genellikle doggy style (kopek stili) diye adlandirdigi ama italyanlarin incilde bahsedildigi gibi srarla a pecorina (?) ( kuzu stili) (zaten katolik klisese bu hayvansal pozisyondan oturu misyoner pozisyonu gelistirmemis midir?) dedigi, benimde favorilerimden olan sevismenin genellikle ilk baslama pozisyonlarindan biri.
bir zamanlar dom marka çamaşırsuyu vardı. ne zaman markete gidip domalsam, içim bir tuhaf olurdu, ürperirdim. sağ salim eve dönünce derin bir oh çekerdim.
topu dikmek, kalçaları havaya kaldırıp başı eğerek hazırlanılan pozisyon. ehil ellerde iyi değerlendirilir. erkeklerin yatakta vermesini sevdiğim emirlerdendir ayrıca.
-şöyle biraz domalabilir misin (yazarken bile kahkaha attım amk)
ayrıca bir yiğit özgür karikatürü

-aşka inanmıyorum ben hiç aşık olmadım
-zaten aşklar hep yanal donal,şey yalan domal, amaan anal domal
-hey yavrum hey
-beybi

http://www.capsverlan.com/bloggaleri/252...
kamerada adamların hoşuna giden ama gerçekte çok fazla fonksiyonel ve verimli olmayan pozisyon.
o kadar pozisyon varken bu kadar revaçta olmasına anlam veremediğim, buna maruz kalan kişiyi (bence) insan olarak çok alçaltan-küçük düşüren pozisyon. üzerine karşındaki o insanın yüzüne, gözlerine bakıp o tutkuyu-şehveti yakalamak varken böylesi işin heyecanını toptan kaçırıyor.
domalmak kaba bir ifade değildir. yahu anadiliniz ingilizce olsa hadi der geçerim.
kaba bulanlar çıt kırıldım doggy style ezikleridir. hayatlarında hiç sevişirken bir erkekten ''siktir'' kelimesini inleme olarak duymamış ve karşısındakinin o anki hazzından azmamış vatadaş örneğidir.

tavsiyem domalın ve domaltın, domalmayı sık sık kullanın.
netle birlikte doggy i öğrenip kibarlaştırdığımız sözcük.
-domalsana bebaam
-eüh..
-doggy doggy
-oki doki..
ortaokul zamanında memlekette iken eve internetin bağlanmasıyla ağza vermek dahil bir sürü seks terminolojisi kelimesini öğrendiğim dönem bana en tahrik edici gelen kelimedir. erzurumlu bir hayırsever! vatandaş webcamde yüzünü göstermeden sen yanıma gel hepsini öğreteceğim demişti. kısacası bu eğitime online başladım. şimdi biri domal dese bana yine tahrik oluyorum ama ağzına bir tane yapıştırıp kaçma anlamında.