eşcinsel aşk

yanım çok kalabalık, sesin gelmiyor bağır.
kendine ve diğerlerine nefret kusmaktan mütevellit sevmenin ve sevilmenin, saf ve karmaşık duyguların, özlemenin ve özlenmenin tadına bakamamış trajik insanların olmadığını iddaa ettiği duygu.
iki gey bi taksiciyle yattı diye (ki yatabilir kimseyi ilgilendirmiyor bu) (rastgele cinsel ilişkiye giren heteroseksüellerin aşkında bir sıkıntı yok ama değil mi?) koskoca aşk kavramını sikiş sokuşa indirgeyebilen çirkin zihniyetleri gösteren başlık ayrıca. uzaktan bakıp ağlayarak otuz bir çekmeye devam edin neden kimse beni sevmiyor diye. biz de yorulmalayım siz de.
hep karşı tarafta hata ararsan olmaz.genel yargılar koyarsan hic olmaz.akışına bırakacaksın olursa olur zaten.hep aşkın türü mü olur. aşk aşktır
önce soyunup sonra aşık olmaya kalkılınca tabii ki gerçekleş(e)meyen hadise. payımıza düşen; nam-ı diğer [fatal error]
"tabii tüm bunlar için cis-hetero düzeni suçlamak kolay. ancak lgbti+ sineması da ve hatta edebiyatı da biraz suçlu olabilir tüm bu durumdan. çünkü, sağ olsunlar, var olsunlar ama onlar da çok zaman, çoooook uzun bir zaman bize mutluluğu, sağlıklı aşkları, yaşamı reva görmediler. l de g de b de t de i de artı da hep sonunda ya öldü ya ince hastalığa yakalandı. ne aşktan ne hayattan bir hayır gördüler. yönetmenleri cis-het olan filmlerden bahsetmiyorum sadece; lubunyalar da çektikleri filmlerde, yazdıkları öykü ve romanlarda ve hatta şiirlerde ve senaryolarda bize kıydılar. bu yüzden de aslında lgbti+’ların sevme biçimleri türlü türlüyken sevilmeme biçimleri tek yumurta ikizleri gibi. her yiğidin vegan yoğurt yiyişi farklı ama suratımıza kapatılan kapıların çarpma sesi ve yarattığı etki birbirine çok benziyor. çünkü sadece bunu gördük, çünkü sadece bunu anlattılar."

https://velvele.net/2024/02/14/paramparca-asklar-lubunyalar-ve-bagzi-sloganlar/
aşkların en güzelidir. sizi birbirine bağlayan toplum normlarını bırakın birde kötü bakarlar ama siz her şeye rağmen berabersinizdir ve hayatı birbiriniz için kolaylaştırır çocukluğunuzdan itibaren eksik hissettiğiniz sevgi ve kabullenmeyi bulursunuz.
eşcinsel aşk mı, o ne? bilen var mı? hepimiz eşcinsellerin ne vaziyette olduğunu biliyoruz bence. kimse birbirini veya kendisini kandırmasın. yaşayanlar vardır mutlaka lakin lale devri çocukları misali, insanların kanatlanması gibi imkansız düzeyde sanırsam bu devirde. tabi aşka bakış açısına göre aşık oldum diyenler de var.
aşk aşktır diyeceğim ama hiç bir kadın ile aşk yaşamadığımdan bana biraz kurmaca geliyor, etrafımdaki heterolardan dizilerden filan gördüklerim de aşk filan değil. o yüzden evet teoride aşk aşktır ama bana kalırsa pratikte tek gerçek aşk eşcinsel aşktır.
son zamanlarda abartılmış bir norm olduğunu tecrübe ettiğim, olmasa da olabilen bir durum
tabi ki sevmek sevilmek çok güzel duygular, hayatında birinin olması falan harika bir şey ancak 3 gün sonra gitme potansiyeli taşıyan yeni birini tanımaya zaman harcayasım gelmiyor, bencilce gelecek belki ama son zamanlarda kendimi herkesten daha çok sevmeye başladım, bu durum asla böyle değildi fakat kendimle geçirdiğim zaman birileriyle geçirdiğimden daha değerli gelmeye başladı, spor yapıyorum, kitap okuyorum, mektup yazıyorum, müzik dinliyorum, dans ediyorum.
now i rave on my own and i don't even think of you
aşk'on eşcinselliği yoktur. aşk tek başına vardır ve sadece aşktır. aşk aşktır işte.