geceyarısı tıkınmak

eğer biraz daha devam edersem kapılardan sığmamama sebep olacak eylem. hatta eylemler bütünü!
cansıkıntısı ve uyku sorunları ile de doğru orantılı olabilecek eylem.
formun konsantre at bokuna benzer mısır patlağını keşfettiğimden beri kilo alımını en azından durdurdum.geceyarısı adamı darlar.yedikçe yiyesi gelir 1 lt kola içtirir.bi de bu can sıkıntısıyla birleşince hiç içaçıcı sonuçlar vermeyebilir.
şu an yapmakta olduğum ve muhtemelen sonlandıramayıp gece yarısına kadar devam ettireceğim muhteşem olay silsilesi...
aa şundanda atıştırıyim
aa şununda tadı güzeldi
ya bu pakette yarım kalmasın bitsin
ve hoop :d gelsin kilolar...
sabahleyin geceyarısı buzdolabında durması gereken yiyecekleri hırsız misali mideye indirmiş hissiyle uyanıp karında oluşan yabancı cisimle vicdan azabı çekmektir. e ne demişler: yazın yediğin hurmalar kışın kıçını tırmalar.
her anlamda zararlı. o saatte yenilen her şey fazla kalori yani kilo olarak dönecek. üstelik faydasız yiyecek olur bunlar. yani karbonhidratı ve yağı yüksek, proteini düşük. metabolizmanın düşmanı bunlar. çok istiyorsanız ılık süt küçük bir parça çikolata.
demin bakkala sigara almaya gittim ve sadece sigara almayıp 3-4 parça abur cubur aldım. bakkala yaklaşık 5 dakika önce gittim ve aldıklarım biter bitmez de * yazmaya başladım. sanırım bu durum başlığımızı en iyi açıklayan durumdur. * *
şu an sona erdirdiğim eylemdir. çok fena alışkanlık yaptı. abur cubur falan da değil baya bildiğin akşamdan kalma yemekleri yemekteyim. işte bu yaptığım eyleme geceyarısı tıkınmak denir.
kilo almanın en kolay yolu
gece yarısı kalkıp turşu tıkınmışsanız sancılı bir süreç geçirebilirsiniz, midenizde çelik çomak oynuyorlardır.
yiyin gençler yiyin. kiloları alın. chubby severlerin gözdesi olup gününüzü gun edin. yaş ilerleyince doktor beyin verdiği diyete uymazsaniz maalesef terki diyar etmeye hazır olun. gençken aldığın kilolar yaslaninca zor verilir. sağlık görüntüden once gelir dikkat edin.
hep laf edilse de,gece yarısı yemeği candır gerisi heyecandır demekle beraber bear olmaya artı değer katan,lezzeti öğle çevrilen kuzu da dahi bulunmayan aşk ötesidir.