hakan akkaya

bir şekilde ifade edebiliyor kendini. ultragay; ama gayim diye ortada bağırmadığı için kimsenin kızmaya hakkı yok.
çirkin, kötü yürüyen, kötü giyinen ama bunların hiçbirinin farkında olmayan ya da salağa yatan ama doğru tespitlerine ve iğneleyici üslubuna şapka çıkartılacak modacı.

(bkz: bugün ne giysem)
kendi alakasız giyinen fakat bayanları çok güzel giydirebilen ilginç bir insan.
çok itici olduğunu kabul ediyorum; ama nedense bir taraftan da sempatik geliyor bana.
solaryuma girme olayından bir türlü vazgeçmeyen modacı. bu zat, solaryum gibi dünyanın en iğrenç şeylerinden birini kendisine yakıştırır sonra da ahkam keser. yarışmasında beğenmediği yarışmacıların kıyafetini keser, yetmezse hakaret eder. sanırsın alexander mcqueen de biz değerini bilmiyoruz. vasatlıklar ülkesi türkiye'de yaşayınca herşey mübah sayılıyor tabi. koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler diyor ve kendisine hayatta başarılar diliyorum.

(bkz: çirkef gay)
sesi vücudundan bağımsız hareket eden insan , adam sanki hep 16 yaşındaki erkek sesiyle kalmış.
böyle çatallı ergen erkek sesi , onun dışında olduğu programı zaten bir şov programı olarak görüyorum yani herkesin bir rolü var.
hakan akkaya da sert gıcık ampul adam rolünde.
umarım moda anlamında büyük işlere imza atar ve ülkemizin adını dünyaya duyurur.
teşvikiye'de bir ara sokakta dükkanı bulunan, wish burger'e her gittiğimde önünden geçtiğim dükkanında orayı burayı düzelten çok titiz olduğunu düşündüğüm adam.
ilginç bir kişilik..tercihi kendini bağlar ama renkli yanı muhakkak..
kırkından sonra baba olmayı düşünüyormuş kendileri
40 yaşına kadar bütün gay nüfusunu tüketip, 40 yaşından sonra hangi kadın ile evlenecekse çocuk sahibi olacakmış kendisi..* neyi, kimden saklıyorsa ben gay değilim havalarında hanım kızımız..
ama o heteroseksüel eminim. heteroseksüel bir kadın o!
anladığım kadarıyla dün akşam, taksim, nişantaşı vs. çevresindeki herkese grindr üzerinden the spy nicki'yle yazmış kabul etmeyince insanlar da onları tek tek bloklamış modacı şahsiyet.
modacı, konuşması tuhaf, kadınımsı, kadınların sevdiği, aktiflerin bayılacağı ve türk toplumunda "işte gay bu!" diye akıllara gelecek kişi.

ayrıca "abi bir kere de şu gayler modacı olmasın!" dedirten kişidir.
modanın dahi çocuğu diye anons edildiği programda 'bizimlesin' derken bile popo baş kombinasyonuna hayret ettiğim mogolamanyanın uzay olduğu enteresan bir tiptir. ayrıca bebek'te mağazası açıldı bir kaç ay önce. bol koliler dileriz kendisine.
çağla şikel'den daha feminen bulduğum ''modacı'' bozması.
biri kendisine türkiye'deki erkeklerin bu kadar açık giyinemeyeceğini söylemeli. insan üşütür ayol.
http://moda.milliyet.com.tr/istanbul-fas...
'modanın dahi çocuğu' terimi aslında jean paul gaultier için kullanılmaktadır da...neyse
  • /
  • 2