kaşları aldırmak

arkadaş özetlemiş gerekliliğini ve avantajlarını. üstüne söz söyleyemiyorum.
"gay gibi ne o öyle" gibi bir sürü psikolojisi olduduğundan çok istemelerine rağmen çoğu kişinin yaptıramadığı, ama ilginç olarak maço, ağır abi takılan tiplerin yaptırdığını çok yakıştığını gördüğüm olay... "martı gibi dolaşmaktansa en azından ortasını alın lan" diye destekliyorum gazı veriyorum. özelllikle kaşlarınız orantısız ise * kesinlikle bir kaş dizaynı yaptırıp düzelttirmeniz gerekir, şiddetle düşünüyorum güvenilir mekan arayışındayım, ankara'da yaptıranların bana ulaşıp dua almasını isterim.
bakışların derinliğini vurgulamak amacıyla yüzde yapılan bir uygulama.
mağdur kızımız çağımızın son modasına ve eşcinsel kimliğine uygun olarak kaşlarını kalınlaştırmak ve daha doğal daha cool bir görünüme sahip olmak istemektedir. ama kuaförler hepimizin bildiği üzere azı çok anlama konusunda uzman kişilerdir. kızımızın kırk kere inceltme sakın, kalınlaştırmaya çalışıyorum demesine ve kuaförün cevaben "rahat ol rahat ol hiç inceltmedim" sözlerine rağmen o kuaförden ebru gündeş olarak çıkmamak adete olanaksızdır.
özellikle pala kaş erkeklerin arada bir yapmaları hoş olabilir.
sağlık açısından tehlikelidir.göz ve çevresindeki hassas sinir ve kılcal damarlara zarar verir.

bi de çok acıyor resmen işkence.bazen adile naşit kaşlı erkek ve kadınları görüyorum ve güzellik uğruna neler çektiklerine şaşırıyorum.

onlardan casus olsa düşman tarafa yakalansalar asla ağızlarından tek kelime çıkmaz.kaş aldırmak gibi bir yönteme dayanıklı insanı konuşturamazsın zaten.*
erbabı tarafında yapıldığında insanın yüzüne güzellik getirir, yüzünü gözünü açar.
mazosistleri tahrik edebilir. evde kendileri almayi uygun gorebilirler. kaslarini mahvedebilirler.
insanın bakış açısını,gorunuşunu,yüz ifadesini değiştiren güzel olmasına nazaran can atıcı bir durum