nagehan alçı

evlerden ırak liberal düşünür. kocası rasim ozan kütahyalı ve diva nazlı ılıcak ile voltran'ı oluşturuyorlar. şayet birgün çocuk doğurursa deccal'in vücut bulma ihtimali var.
şu dakikalarda cnn de boy gösteren hilkat garibesi... odtü lü öğrencilerin nasıl da piyon gibi kullanıldığını anlatıyor. eski bir odtü lü ve satranççı olarak çift taraflı yanlışlıyorum bu kadını!! piyon sensin, odtü lü gençler de seninle uzun eşek oynasın!*
rasim ozan kütahyalıyla evli olan entelektüel ! evlilik kendisini biraz sakinleştirmiş . eskiden kendisine katlanma süresi 2 dakikayı geçmezken şimdilerde 5 dakikaya kadar izleyebiliyorum .
simdinin savas cigirtkani, devlet sirlarini ifsa ettirmemci histerigi. eskinin liberal, devlete karsi toplum, kemalist vesayet sona eriyor diye kina yakicisi. akp'nin tanimladigi bir liberalligin ve liberalizme attirilan taklalarin bizzatihi vucud buldugu sakil, yanik bobin teli rengi boyali saclariyla televizyonlarda arzi endam eden bir zavalli.
- bu sözlükte yer alma nedenine ilişkin açıklamaların, değerli yazarlarımız tarafından hakkıyla yapıldığını mutlulukla gördüğüm yaratık.
- kendisi hakkında başka bir madde veya başlık açılmamasını yürekten dilediğim, termo-dinamik kütle.
seçim sonuçlarını izlerken kıçıma dönmüş yüzünü görmekle gülmekten altıma işeten kadın. ağladı ağlayacak suratı, az çıkan sesi, yer yer gezi olaylarına bile sıcak bakan dönek tavrıyla seçim sonuçlarını ne de güzel yansıtmıştır. bugünden sonra '' diyalog önemli '' derken yarattığı şaşkınlık car car konuşup atıp tutarkenki diyalog üslubunun değiştiğini görmemle güzel bir ironi yaratmıştır. ne diyelim bu kadını bu halde gördüm ya, gerisi vız gelir.
7 haziran 2015 genel seçimleri sonucu show tv'nin taraflı seçim yanında açıklama yapan akp müdavimi kadın. sanırsın akp milletvekili. diyor ki "akp gerçekten iyi bir parti" vs.

yanında bulunan kezban hatemi ara ara şok yaşayıp alçının söylediklerini tekrarlattırıyor, inanamıyor zaar. gerçi onun da mantıklı konuştuğu söylenemez.

bu arada canlı yayında cart diye alçı ve hatemi'nin sesini kestiler ay ben şok.
mezun olduğu okulda yaptığı konuşmasıyla gündeme gelmiş, ağlamalı, öksürmeli, kürsüden alınmalı bu videosu oldukça dalga konusu olmuştur.

tuvalet kağıdı olsa kıç silinmeyecek ama yolunu bulup tv şöhreti, kanaat bildirici olarak hiçbir şey bildirmeden dünya para kazanan organizma. en son "koyu atatürkçü" rolüne büründü.
nazlı ılıcak'a pek üzülmüş. darısı başına canım ya. kocaman bir yazıksın.