piercing

sert yüzlerde haşin,bebek güzlerde şirin duran.
meme ucu,penis,dashshock derisinde de kullanılan vücut aksesuvarı.
izin verilse bir tane daha yaptırmak isterim.
yakışana yakışıyor.
bi zamanlar her bi tarafımda var olan. ama otobüs durağında otobüs bekleyen bi hanzoda görüp her yerimden çıkarmama sebep olan aksesuarlar... her önüne gelen yapmasın yahu.. küpeyi anladık da, bu herkese olmuyor.. cidden durmuyor..
takan kişi çekici bir vücuda sahipse onu bir kat daha çekici kılan aksesuar. ancak ağız açıldığında aniden dil üstünde veya altında görününce mide bulandırabilen ve onunla nasıl rahat edildiği anlaşılamayan yapılaşma.
sarhoşken dudağımın altına yaptırmıştım. yaptırmıştım derken acı bakışlara maruz kalırken fort diye delmiştim. sonraki 2 hafta vıd vıd konuştum. görünüşü değil de ağzındaki suyu o delikten fışkırtmak daha bir güzel.
3 kere yaptırdım iki tanesi hala burada 3.yü dün yaptırdım.
annemle aramızdaki diyalog :

- dilimi deldiricem
+ götünü de deldir

dudak piercingimi gören insanların ilk sorusu :

- su içince ordan çıkıyor mu?
çene piercingim var.daha da isterim ama işte.her anne x yerinide deldir diyerek gıcık eder.
uyuşturulmadan * delinen bir burun kökü delimi tecrübem sonrası her ne kadar acı ile doğru orantılı şekilde küfür etmiş olsam da bünyeme * sırada elbette ki göğüs uçlarım var piercing'lenecek *
acı eşiğimin yüksek olmasından mıdır nedendir bilmem ama meme ucumu deldirdiğimde gık demedim.14 tane meme ucum olsa onları da gık demeden deldirirdim.biraz fazla abartılıyor bana kalırsa acı olayı.acıdan değil de annemin gördüğünde atacağı bozuktan daha çok korkuyorum *
başkalarında gördükçe "burnumu da göbeğimi de kaşımı da dudağımın altını da deldireceğim ulan!" şeklinde galeyana gelmemi sağlayan aksesuar. ve fakat yemiyor sözlük. bir gün yiyecek ama. aslında o malum günden de korkmuyor değilim. neyse, başka başlığa gideyim ben artık.
kullanma tercihinde olmasam da kullanan bir partnerim olsa ilgim alakam tabi hoş olacak.. adam o kadar zahmet etmiş takmış acıtmış.. öpüp koklamak bize düşüyor tabi
2 gün önce kaş piercingime sahip oldum. aslında burun köprümüde deldirmeyi düşünüyordum ki kaşa acımaz diyen cubboy'un orasını deldirince tansiyonunun falan düştüğünü duyunca vazgeçtim. dudağımı deldirmeyi düşünüyorum ama.
dilde ve meme ucunda çok seksi durur diye düşünüyorum.
son günlerde kaşımı deldirmeye taktım. fakat bilmiyorum... kaşın düşer ıvır zıvır diye korkuttular *
iki meme ucuma yaptırsam mı dediğim şıngırtıdır . *
kısa aralıklar ile sürekli yaptırdığım vücut modifikasyonu. bir yineleme daha oldu daha önce çıkarmak zorunda kaldığım bir yerimi daha pırtlattım.
6.sını septum olarak yaptıracağım olaydır.
beni çeken intraket'in deriyi delerken verdiği o çıt sesi
anlayamazsınız
"hepsi benim olmalı" dediğim aksesuar.
herkese en az 3 piercing kampanyası başlatılmalı.
çok faydalıdır güzel durur. 10 yıl oldu göğsümde çıkarmadan taşımaktayım. kulaktaki küçük kıkırdağa da yaptırmıştım bir vakit; acısı tarif edilemez ama görsel olarak en güzel duranıdır. titanyum olanı sağlıklıdır kararma da yapmaz aynı zamanda uzun yıllar kullanılıyor.
fazlasıyla hayranlık duyduğum aksesuar. 8 adet piercingi barındırıyor olmam beni asla rahatsız etmiyor mesela.

(bkz: suratın kevgire dönmesi)

  • /
  • 3