sinan

girilerinden bir benzetme yapasım geldi, sevgili saygılı horizonmersin tarzında yazıyor. okuyup bilgileniyor aydınlanıyoruz; tam o anda bir gülme gelmeden. umarım sözlükte kalıcı olur, kanımca sözlüğün ihtiyacı var bu yazara. nice girilere efendim.
nesildaşım... sen de hoşgeldin
girdilerinden bilgi,yaşanmışlık ve edep akan yazar.sözlüğümüzde ki benim gibi boş beleş yazan ibnelerin aksine kalifiye yazar açığını kapatıyor kendisi.bohem bir havası da var.sanki loş ışıkla aydınlatılmış evinde azında piposuyla bizlere acıyan gözlerle baktıktan sonra dur şu ibnelere biraz bilgi dağarcığımdan bir şeyler bağışlayayım der gibi bakıyordur kesin.
ayrıca heterosun biliyoruz.
tez zamanda bol giri giren.
tez zamanda kendini sevdiren.
tez zamanda bol bilgi serpen.
tez zamanda gönül çelen.
imla kurallarına fazlaca uygun tanımları, çok disiplinli, kontrollü ve yaptığı işe değer veren biri olduğunu gösteriyor.
her hangi bir kullanıcının "bir gün"ü tıkladığında, olur da 28 temmuz' denk gelirse; ismi başlık olarak çıkmalı diye düşündüğüm yazar.
niki gündelik bir isim olduğun çok aşina gelen ve sürekli tanıyorum hissi yaratan, merak edilen yazar.
hoş sohbet insan, yazdıklarıyla bana kattığı çok şey var
aklıma hafiften bir sugar daddy imajı getiren yazar. umarım öyledir.
kimse bir yere gitmiyor yahu, bu da nereden çıktı şimdi? eskisi gibi yazmaya devam edecek tabiki.
ileride kim milyoner olmak ister yarışmasına katılırsam telefon jokeri olarak ismini vereceğim yazardır. diğer kişi için (bkz: exiguous bear)
ileride kim milyoner olmak ister yarışmasına katılırsam telefon jokeri olarak ismini vereceğim yazardır. diğer kişi için (bkz: exiguous bear)
sözlükte hatalı entry barındırmıyorsam sebebi olan yazar, daha ilk yazar olduğum gün bir kaç girim ile ilgili uyarmıştı, hala uyarıyor. kafamda elinde bastonuyla sandalyede oturan biri gibi canlanıyor. oldukça bilgili. dilerim sözlükte hep yazar.
e yine özledik.
özlediler.
özletti!
keşke geri dönse dediğim yazar.
kendisine gitme demiştim zamanında.. acaba hala buralarda mı? bir de hiç unutmuyorum geçen yıl bir gecede deli gibi entry rekoru kırmıştık sözlükte. çok kaliteli insandı.
  • /
  • 2