turkcell

bu markanın sözlüğümüzde olmaması büyük eksiklik hepimiz bir şekilde bakmışızdır tadına.
faturamı şişire şişire orgazmik miktarlara çıkaran operatör. faturayı incelediğimde yapmadığım, alakam olmadığı bir sürü şey için para aldıklarını görüyorum.arayıp sorduğunuzda çok güzel kılıf uyduruyolar.herşey için bir vergi, damga parası vs. vs.. ağzınızla ilgili sizin için pekte orgazmik olmayan planlarım var sayın turkcell.
türkiyenin en gözde gsm operatörü. hizmet iyi, faturaları sağlam. bir dönem kullanmışlığım var ama artık vodafone ve avea (fenercell) lıyım.
etiler'de çekmeyen operatördür. ulan 6 nüfuslu hasaneli köyünde çeksen neyime!
''turkcell le bağlan hayata''ymış. senin le bağlanacağım hayatın ben taa a.........im !
ülkemizdeki gsm ağının iplerini elinde tutan firma.
siz sevdiğinizden mesaj beklerken sanki inat yaparcasına * ardı ardına mesaj atan operatördür.
"bir adam vardı canı sıkılan, turkcell im geldi sıkıntı bitti" reklamının ait olduğu operatör.
sokak hayvanlarıyla ilgili göstermiş olduğu ilgi sayesinde verdiğim paraları hakettiğini düşündüğüm beni zaman zaman kazıklasa da marka bağımlılığı nedir diye diğer bütün operatörlerin ders alması gereken gsm operatörü
4 değil götten çeken bir operatördür. kısaca kötü demek yeterlidir. bir de tüm operatörler için bir notum olacak. bu şerefsizler topluluğu özellikle ilk çıktıkları zamanlardaki inanılmaz fahiş fiyatlarla milyarlarca dolar toparladılar. bizim paramızla büyüdüler. sonra ne oldu? ebesinin ki oldu. şimdi rekabet var fiyatlar düştü. telefon kampanyaları da ayrı bir komedi. eskiden telsim olan uzan ları kalkındıran firmanın motorola adlı yabancı firmaya taktığı milyar dolarlık borç yüzünden telefon firmaları da çok yatırım yapmıyor. yani telefon hattınızın kampanyasının üstüne korkunç miktarda para ödeyerek telefon alabiliyorsununuz. millet her organıyla gülüyor bu duruma.
türkiye de yaşayanların öpüp başına koyması gereken operatördür. yurtdışındaki oparatörlein rezil servisleri, kol gibi faturaları ve müşteri temsilcilerinin pabuç gibi dilleri turkcell i bile özletmiştir.
memnuniyeti yaşatan gsm operatörüdür. süreyya ciliv ceosudur gelişmiş bir operatör gerçekten çok iyi işler yapıyorlar.
dün yaşadığım bir konu sonrasında bir kez daha hakkımı helal ettiğim, verdiğim tüm kuruşları hakkettiğini düşündüğüm gsm operatörüdür.

efendim, internet sitelerinde cihaz kampanyalarını incelerken gördüm ki tüm cihazlarda 1 yaşını doldurmuş abonelik gibi bir şartları varken, turkcell maxi plus 5 için böyle bir ibare koymamışlar, ben de aradım müşteri temsilcilerini dedim böyle böyle bir şey gördüm doğru mu diye, evet doğrudur dedi, 1 yılı doldurmamış da olsanız faturanıza ek ücretle alabilirsiniz, tamam dedim kapattım telefonu. sonra ben bir kıllandım gibi ama bir gideyim şu turkcell iletişim merkezine dedim, gittim, teknoloji uzmanı kızımız yok dedi, oniki ayını doldurmamış abonelerimiz için sadece kredi kartı kurgusuyla verebiliyoruz vs. ben de dedim bu ne biçim durum müşteri temsilciniz böyle diyor siz böyle diyorsunuz ben bunu şikayet ederim dedim.

sonra tekrar aradım müşteri hizmetlerini, çıkan başka bir temsilci kızımıza aynı soruyu sordum, böyle bir durum var doğru mu, bir yılımı doldurmadan tarifeme ek fiyatla alabilir miyim dedim, sonra dedi kız sizi çok kısa bir süre bekleteceğim, kriterlerinizi kontrol edeceğim (o arada web sitelerini açıp şöyle bir baktı sanırım, böyle bir şart yok), evet dedi alabilirsiniz, ya dedim siz böyle diyorsunuz ama ben turkcell iletişim merkezine gittim, yok böyle birşey dediler. sonra kız yok olmaması lazım falan dedi, sonra ben sizi kısa bir süre daha hatta bekletebilir miyim dedi, sonra geri geldi, fatih bey size yanlış bir bilgi aktardım kusura bakmayın, oniki ayını doldurmayan abonelerimiz ne yazık ki yararlanamıyorlar dedi. ben tabi hemen çemkirdim, ben sizin yüzünüzden rezil oldum da, bilmem ne diye, web sitenizde böyle yazmıyor ayrıca, siz müşteri temsilcisi olarak görüştüğüm ikinci kişisiniz ve ben böyle bir durum yaşadığımı söylemesem yine beni gönderecektiniz dedim iletişim merkezine. ben çemkirince kız isterseniz şikayet kaydınızı alalım, size geri dönüş yapsınlar dedi. tamam dedim, ertesi gün sabah mesaj geldi telefonuma tr chaser bey şikayetinizle ilgili incelememiz devam etmektedir diye.

akşamüstüne doğru çok karizmatik sesli bir oğlan aradı, turkcell çözüm merkezinden arıyorum diye, buyurun dedim, ben dedi ses kayıtlarınızı dinledim, ayrıca web sitesini de inceledim, siz haklısınız dedi, oh dedim içimden, öncelikle dedi, durumdan dolayı özür dilerim, bizim gözden kaçırdığımız bir hatamız dedi, ben şimdi sizin için özel bir teklif formu oluşturup turkcell maxi plus 5 telefonu tarifenize ek tutarla almanız için işlemleri başlattım, yalnız işlemler 24 saat içerisinde tamamlanıyor, yarın bu saatlerde gidip telefonunuzu alabilirsiniz dedi. ben de çok teşekkür ettiğimi söyledim. kendisi de oylama yapılacağını, çözüm merkezinin gelişimi için iyi puan vermemin önemli olduğunu, kendisinin yarın beni tekrar arayacağını söyledi.

ertesi gün hiç sorunsuz bir şekilde 70 günlük bir turkcell abonesi olarak gittim aldım telefonumu, bana alamazsınız diyen bayiden. mosmor oldu hepsi. benim de artık görmek istediğim şey onların mosmor olmasıydı, telefonu falan geçmiştim, neyse arkadaş da aradı, kendisine tekrar teşekkür ederim, oylamada da hepsine yıldızlı beş verdim.

bu sayede turkcell bana bu ay 273 lira fatura da göndermiş olsa, seviyorum kendisini, müşteri bağlılığı nasıl kazanılır, nasıl gerekince standart prosedürün dışında işlem yapılır, ex-gratia nedir diye bir ders vermiş oldu. çok mutluyum turkcell'de olduğum için
telefon sapığı olduğunu düşündüğüm şirket... haftalardır bana cağrı bırakıp kapatıyolar. arada yakalıyorum aramaları açıyorum ama bu sefer de iki saniye sessizlikten sonra kapanıyor... hayır arada hohlasalar - pohlasalar tacizlerini cinselliğe yoracam ama o da yok...
neşet ertaş'ın vefatı üzerine kullanıcılarına "neşet ertaş’ı anıyoruz. neredesin sen şarkısını çalarken dinlet yapmak 1 tl" gibi bir mesaj göndererek geçen yılın en büyük gafına imza atmış şirket. sonrasında özür dilediler falan dünya rezillik.
en büyük reklam harcamalarını yapan gsm şebekesi. ajansı çoğunlukla alamet i farika'dır.
sıkıldığım operatör . varmı tavsiye edeceğiiz operatür ?
son olaylardan sonra ensar vakfına olan sponsorluğuna devam eden operatör. üye kaybı devam ediyor. kullanıcıları operatör değişikliğine gidiyor. özgür kızdan nerelere geldi, nereden nereye, utanılası.
  • /
  • 2