hey gidi hey

Durum: 1018 - 0 - 0 - 0 - 18.02.2018 15:09

Puan: 19612 - Sözlük Kaşarı

12 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

durum da ben de güncelsiziz
  • /
  • 51

gale harold

queer as folkun efsane brian kinneyi. muhteşem bir karakterdir, bazen allah belanı versin dedirtir ama dizimin bel kemiğidir. son sezon son bölümlerde biraz bozsa da diziyi sırtlayıp götürenlerden biridir. bu arada gay değilmiş ama dizinin değme pornolardan daha tahrik edici sevişme sahnelerine sahip olduğu göz önünde bulundurulursa ne kadar doğrudur bilemem ama mümkündür adamlar aşmışlar bazı şeyleri. en son bir motosiklet kazasında ciddi bir şekilde yaralanmıştı, ama bir kaç bölüm desperate housewives ve şimdi de secret circle adlı dizide rol alarak sağlığına kavuştuğunu müjdelemiştir.

gabile.com

her an nasıl biriyle karşılaşılacağının bilinmediği hatta kestirilimediği eşcinsel arkadaşlık bulma sitesi. ne ararsan var, herkes pek dertli samimiyetsizlikten de 3 cümle sonra mesene/kaç cm ve aynı kulvardaki soruları sormadan da duramıyorlar. gözlem yapılmak için bile girilmeyi hak eden, iyi ya da kötü öyle ya da böyle bir çok eşcinselin yolunun düştüğü site.

chasing cars

snow patrol şaheseri dinleyene ne hissedeceğini şaşırtan muhteşem bir şarkı. greys anatomy 2. sezon finalinde duyulduğu sahnede göz pınarları kontrolden çıkmıştır, akar.

son defa

erken boşalma bahaneleri

bir daha geliyorsun, bunu katiyyen saymıyorum.

çelik erişçi

tarikata falan sardıydı bir ara, bilmiyorum umarım bulmuştur doğru yolu. albüm yapmıyor bu aralar, dinlenilir bir şeyler yapsa da dinlesek.

youtube

songül karlı sütyensiz videosunun yırtık dondan fırlarcasına bütün önerilerde karşıma çıkmasına neden olan olmazsa olmaz video paylaşım sitesi.

uhde

altyapısı gayet güçlü olan şarkı. seçil bunun ardından unutursun gönlüm adlı şarkının klibinde oyuncak bebek rolüne girmişti; şarkı da klip de güzeldi. kaza falan derken yazık oldu seçile. hala playlistimdedir.

9gag

her gün defalarca girilmesi gereken can sıkıntısına birebir mizah sitesi. çoğu giri sadece ayna görevi yapıyor ama dünyanın enresinde olursa olsun aynı olaylara aynı tepkinin verildiğini bilmek güzel. dillere destan memelerin tepkilerini günlük yaşamda kullanmaya başlamanız kaçınılmaz.

yalnız gece

vertical limit temalı klibiyle de 90lar popunun farkını ortaya koyan şarkıdır. renginin insanı delen gözleriyle dik dik baktığı klibinin bir benzerinin daha olduğunu sanmıyorum ülkemde, dağcı bir çiftin hikayesi anlatılıyor. dinlenilmeli.

bende hüküm sür

90ların dinlenesi pop şarkılarından biridir. dinleyeni yormaz aksine dinlendirir, eşlik etme hissi uyandırır. klibinde mafya kılıklı sibel alaş çok şirindir. bir de "gel sormam kimler öpmüş dudaklarını" diyen biri bulunur mu emin değilim. ayrıca bende hüküm sür nasıl bir sözdür öyle, seninim demek nere bende hüküm sür demek nere.

dark bear

kafamdaki admin algısını değiştiren samimi kişi.

latter days

önüne her geleni ayartma yeteneğine sahip olan ve bunu da kullanmaktan çekinmeyen bir gençle mormon ve bir o kadar da misyoner bir aileden gelen gizli bir eşcinselin hikayesinin anlatıldığı; bir noktadan sonra pembe diziye saran, sonunu tesadüflere sırtını dayayarak getiren eşcinsel temalı bir film. karakterimizin tedavi seansları ne kadar kısa tutulsa da akılda kalıyor. bu arada filmde joseph gordon levittin de oynadığını söyleyeyim dedim. hı hı evet ınceptiondaki esmer yakışıklı çocuk. durun anacım torrente abanmadan söyleyeyim, bizimkinin bir olayı yok filmde, ona göre indirin. sonra demeyin vay efendim bilmem ne diye.

glaad

hakarete karşı gay ve lezbiyen birliği olarak çevirebileceğimiz, orijinal adı the gay and lesbian alliance against defamation olan sivil toplum kuruluşu. ayrımcılığa karşı duran kişilere verdikleri medya ödülleriyle ünlüdür. yapılan en son töreni gleemizin santanası naya rivera
ın hostluğunda gerçekleşmiştir. bu yılın adayları da sitesinde duyurulmuştur.

http://www.glaad.org/mediaawards/nominee...

prive

hala çalışıyor mu acaba diye merak ettiğim ilk göz ağrım olan gay bar. o gece kimlik kontrolü yapmasıyla korkulardan korku beğenmeme yol açmıştı ama olsun, güzeldi.

eşcinsellere özel plaka

malum harflerin olduğu plakaları gördüğümde gayrı ihtiyari aklıma gelen durumdu; belli ki başkalarının da gelmiş. en güzeli de ben ayım şunu yapmam bunu yapmam diye atıp tutan ama aslında kazın ayağının tam tersi olduğu bir tanıdığımın plakasıdır. plakası bile bağırıyor suratına ama kime bağırıyor?

kendine iyi bak

kimilerince manasızca söylenen, bu durumlarda pek fazla bir şey ifade etmeyen söz öbeği. ne zaman ki sevdiğiniz/değer verdiğiniz biri bu lafı söyler, anlayın ki var bir terslik. ben sana iyi bakıyordum, artık ben yokum, kendine artık sen bakacaksın şeklinde alt mesaj veren, can yakan söz öbeği.

ücretli öğretmenlik

bir derse girebilecek kadrolu öğretmen bulunmadığı durumda görev yapan öğretmendir. okulda derse girdiğinde bir öğretmen ne yaparsa hepsini yapması gerekir ama aldığı maaş yarısı kadardır. nöbet tutmak, sınıf rehber öğretmeni olmak gibi sorumlulukları olmaması gerekmesine rağmen yöneticilerin; sen bilirsin biz de başka birini buluruz tehdidi sebebiyle bu işleri de yaparlar genelde. bulunduğunuz yerdeki milli eğitim müdürlüklerine gidip bu şekilde çalışmak istediğinizi söylemeniz, yeterlidir. isminiz alınır ve ihtiyaç duyulması halinde size dönülür. ukdenin sahibinin de belirttiği gibi ücretli köleliktir.
  • /
  • 51
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 1018

uhde

altyapısı gayet güçlü olan şarkı. seçil bunun ardından unutursun gönlüm adlı şarkının klibinde oyuncak bebek rolüne girmişti; şarkı da klip de güzeldi. kaza falan derken yazık oldu seçile. hala playlistimdedir.

grace and frankie

4. sezonuyla netflix semalarında süzülen şeker dizi. izlerken ister istemez yaşlanınca ne yapacağım sorgusuna neden olur. izlenmesi tavsiye olunur.

vursalar ölemem

yıldız tilbe'nin 90ların sonunda çıkardığı salla gitsin dertlerini albümündeki aşmış şarkı. sözleri de müziği de kuvvetlidir; hele ki o dönemde lisedeyseniz, arabesk dinlemiyom ben yea diye tripler atarken gizliden gizliye dinlediğinizde daha anlamlı hale gelmektedir.

the it crowd

ingiliz komedileri içinde yeri apayrı olan 4 sezon 24 bölümden oluşan mükemmel dizi. internet ve teknoloji ile birazcık ilgiliyseniz yapılan göndermelere ve esprilere doyamayacağınızı garanti ederim.

spoiler

bomba imha robotunu kontrol eden bilgisayarın işletim sisteminin vista olduğunu öğrendikleri sahne muhteşemdir.


ve it uzmanı dediğin böyle uyanır.


spoiler bitti

orgazmdan daha zevkli anlar

sabah uyanip saate baktiginizda en az bir saat daha uyuyabilecek zamaniniz oldugunu görmek

26 kasım 2012 ayı sözlük'ün coşması

- dede bize yine 26 kasım hikayeni anlatsana.
- ......ve o gün tarihe ayıların azdığı gün olarak geçti. ondan sonra her yıl aynı tarihte etkinlikler, kutlamalar ve şölenler. gerisini zaten biliyorsunuz. işte yavrularım 26 kasım'ın ortaya çıkma hikayesi.

remember remember the 26th of november

oğlunun gay olduğunu fark eden homofobik baba

kendine lanet okuyan da var, psikoloğa koşan da. anneyi suçlayan da var silaha uzanan da. homofobinin annesi babası olmuyor. koşulsuz sevginin varlığını kabul etmedikçe kim olursa olsun bu durum o kişi için büyük bir sorun olacaktır.

hiçbir zirveye katılamayan mutsuz yazar

benimdir o. uzaktan "çok mu eğleniyosunuz ziyveleyde? biygün ben de gideceyim" diyerek bağrıma taş bastığımdır.

ayı sözlük birinci samsun zirvesi

sözlük bünyesinde katıldığım ilk zirve olan samsun zirvesi başlangıcından sonuna kadar kahkahanın, eğlencenin, dedikodunun dozunun bir an bile düşmediği bir zirve oldu. canım bv bearı havaalanında film sahnelerindeki gibi karşılayamasam da ayağına otobüsü getirtmeyi başardım. birbrimizi gördüğümüz o anki mutluluğu tarif edecek bir kelime bulamıyorum, yıllardır görmediğim kardeşimi görsem bundan daha fazla heyecanlanmazdım eminim. ardından ev sahibimiz yüce şahsiyet scherzonun navigasyonu sayesinde samsuna indik ve dünyanın en tatlı grubu tarafından karşılandık. torunum yokesli, keanu reevesin saskin yuzu, mordred, scherzo ve 2 tane dünya tatlısı kız. neşe içinde gülücüklerle başlayan gece gidilen oramdaki sohbetle daha da artarak devam etti. gıcık olduğum ama yine de kıyamadığım bitanecik smokebl ise divalığını konuşturmuş sahneye yine en son çıkmış ve ben geldim demiştir. eve geçildiğinde de devam eden o muhteşem ortam güzel kızlarımın hazırladığı sabah kahvaltısıyla devam etti. samsun sahilini arşınlayan grup üyeleri en son meşhur samsun pidesini tadarak maceralı bir geri dönüş macerasıyla zirveyi sonlandırdı.

ev sahibimiz scherzo: her şey için teşekkür ediyor, ellerine, emeğine, fikrine ve yüreğine sağlık diyorum. mıncırmam geliyor o yanaklarını. müthiş bir ceo ışığı var yavrum sende. güçlüsün, aynen devam.
torunum yokesli: bakma sen ellere, onlar bildiğin kör. süpersin kuzum sen, dinle dedeni.
keanu reevesin şaşkın yüzü demiş ama bence tatlı yüzü olacakmış o: yok böyle bir masumiyet ve güleryüz, o kadar söyleyeyim.
mordred: esprilerini yerim senin, bir ara ayrıca özel ders alman gerekiyor benden, o zaman kusursuz olacaksın çekirge.
smokebl: divam, bebeğim sana kızmak istiyorum ama kızamıyorum. git kendini o arabanın önüne at ama ölme tamam mı?*
zirvenin sürprizi +2miz: en kısa sürede burada görmek istiyoruz sizleri de. iki günde hiçbir eğitim kurumundan alamayacağınız eğitimi göz önünde bulundurursak, gelin ya siz buraya. muhteşemsiniz.

bv bear: bu giriyi sessiz sessiz girme nedenimsin, yan odadan uyandırmayayım diye. iyi ki geldin, hoşgeldin. kardeşimmm.

özetle muhteşem bir zirve olmuştur. yapandan, sebep olandan, emeği geçene herkesin ellerine sağlık.

ps son gün gittiğimiz kafedeki arkadaşa da buradan teşekkürlerimi sunmadan edemeyeceğim, çok istedi ekibe dahil olmayı ve o kadar laf dinledi. fotoğraf çektirirken onu fotoğrafa davet etmek yerine ondan çekmesini istediğimizde bozuldu ama olsun.

ayı sözlük'ten beklenen hizmetler

çok ergen işi olacak belki de ama x kişisi şu mesajda sizden bahsetti şeklinde bildirimler olsa fena olmazdı.

scat sex

en kaba tabiriyle *,* seks. sözlükte tarattığımda kimsenin hakkında bir şeyler yazmadığını gördüm. altta yazan " scat sex diye bir konu bulunamadı.. scat sex başlığına google'da bak.. ya da kendine biraz güven ve bu başlığı sen aç" yazısı hiç bu kadar manidar gelmemişti bana.

(bkz: 2girls1cup)

şıllık

şılloz. şıllık + yelloz'un birleşiminden ortaya çıkan süper kombo etkisi yaratan hakaretin köklerinden biri.
Henüz takip ettiği biri yok.