v yaka

tasarruf ampülü ve çocuk kotundan sonra yapılmış en kötü tasarımdır.
yahu sıkıntıya gelemeyen bir insan olarak tercihimdir yazın çok iyi gidiyor vallahi
malezya milli eğtiim bakanlığına göre giyenlerin eşcinsel olma olasılığının(!) yüksek olduğu kıyafet türüymüş. malezya milli eğitim bakanlığı, v yaka kazak veya omuzdan kısa kollu tişört giyen erkek çocukların eşcinsel olma ihtimalinin yüksek olduğunu açıklamış(!).
takım elbise gibi her yiğidin taşıyamayacağını her bünyeye yakışmadığını düşündüğüm, kimi bünyede at zikine konmuş kelebek gibi duran kıyafet ve giyim biçimi.
sevmediğim giysi türü.
ama korkuyorum 30 yıllık hayatım boyunca gey olduğumu zannediyordum.ta ki ilim irfan yuvası malezyadan gelen açıklamaya kadar.bu bilimsel gerçekle daha fazla yaşayamam hemen evlenip v yaka giymeyen nesiller yetiştirmem lazım.sizi de allaha havale ediyorum v yaka giyenler.umarım bir gün bisiklet yakayı bulursunuz.
boyunda iri zincirli bir kolye ile tamamlanan apaçi sitilinin temel taşlarından
içine güzel bir gömlek ile iyi gidendir.
ingilizce "v neck" diye bilinir
son açıklamalardan sonra gardrobumda ne kadar varsa yoketmeye karar verdiğim giysi türü.sonuçta gizlilik her şeyden önce gelir.aleyhime hiç bir delil bırakmamalıyım.
gömlek giyilmediği zamanlar göğüs kıllarını frikik nesnesi olarak kullanma adına işlevseldir. elbette profesyonel bir gay gerektiğinde sıfır yaka tişörtüyle de ilgi çekmeyi başarır.
çıplak tene giyenlere bayılırım...
giyene yakışıyor ama hiç rahat değil. bu yüzden asla giymiyorum.
göğüs kıllarımın rahatlığı açısından tercih sebebidir, severim, giyerim.
göğüs kasları yerine memelere sahip bir erkekseniz giymeyiniz efendim. eleştirdiğim için değil ben de memelere sahip olanlardanım lakin aynaya baktığımda bile giymemem gerektiğini kendime söyleyebiliyorum. siz de giymeyin. sokakta gördüğünüz aşırı kilolu ince tayt giyen kızları düşünün. işte onun gibi bir şey.
yerine bisiklet yakayı tercih ettiğim yaka türüdür... ama bisiklet yaka giysilerde bile kıl frikiği verebiliyorum. (bkz:bisiklet yaka)
güzel görünüyor ama güzel bir kıyafette, özellikle kazaklarda. mesela basic tişörtlerde falan gerçekten korkunç görünüyor birde giyen kişi kaslı ve daracık giydiyse, geçen annemle görüp dalga geçtik kıs kıs kıs :d, giyen kişide önemli ama tabiki yakışanı var yakışmayanı var. kısaca ben seviyorum.