ayı sözlük yazarlarının seks dışındaki hobileri

seksten artakalan zamanda yapmaktan keyif alınan hobiler. tunatuanınki müzik işleri, cd arşiv ve düzenleme, blog yazma, sosyal ağlar.
"seks yapmak dışında kalan dersen, bence herkesin bolca zamanı var. ama kitaptır hobidir dediğinde birden deli gibi meşgul oldukları hatırlanıyor."

"seks düşünmek dışında kalan dersen, ha o zaman pek zaman kalmıyor. izin ver de o boş zamanda ye-sıç-uyu görevini yapalım."

...demiş bilinç altımız.
mitoloji, antik mısır, roma, süryanice ibranice ve budizm
öncelikle seksin hobi olarak görülmesinde sıkıntılar olduğunu belirtmek istediğim bir başlıktır .
- çeşitli malzemeler kullanarak, özgün tasarımlı uyduruk süs eşyaları yapmak
- pipo tüttürmek
- eski banknot paraları biriktirmek
- müzikasyon dinlemek
- kitapsiyon okumak
- salon sporu yapmak
okçuluk
mmofps
mmorpg
kitaplar
dokusu hoşuma giden o beyaz bantla -adını bilmiyorum- eşyalarımı bantlamak
yabancı diziler
müzik tabii ki
arkadaşlarla gezmek
sinemaya gitmek
test çözmek falan
psikoloji
felsefe
çok klişe ya düşündüm de :) fotoğrafçılık, fantastik bilim-kurgu film takibi, şiir, edebiyat, ama en önemli ve büyük kısmı müzik. sevdiğim sanatçı ve grupların haberlerini takip etmek ciddi bir hobi benim için.
yatıp yuvarlanmak. bütün gün yataktan koltuğa, bir koltuktan diğerine... bazen winnie the pooh ile bi akrabalığım olup olmadığını düşünmüyor değilim. tabiki de diğer insanlar gibi yabancı dizi izlemek, müzik dinlemek, arkadaşlarla kahve vs gibi birçok günlük hayat aktivitesi var ama yatıp yuvarlanmak en üst sırada geliyor.
basketbol, müzik,roman bazen oyun,dizi yada film izlemek
kick boks, serbest güreş, muay thai, fitness.
7 saatim işte markette geçiyor işten sonra,kitap okuyorum sinema yabancı dizi...senaryo çalışmalarım var online oyunlar oynuyorum zula warface cs go yemek yapıyorum daha doğrusu mezeler ara sıcak türünde evden çıkmıyorum fazla arkadaşım yok evden işe işten eve part maaşla aileme bakıyorum çok maddiyatım çok değil ,seks konuşsamda bazen dilde kalıyor uyuyorum kemeri sıkma politakası....