ayı sözlük yazarlarının seks dışındaki hobileri

seksten artakalan zamanda yapmaktan keyif alınan hobiler. tunatuanınki müzik işleri, cd arşiv ve düzenleme, blog yazma, sosyal ağlar.
"seks yapmak dışında kalan dersen, bence herkesin bolca zamanı var. ama kitaptır hobidir dediğinde birden deli gibi meşgul oldukları hatırlanıyor."

"seks düşünmek dışında kalan dersen, ha o zaman pek zaman kalmıyor. izin ver de o boş zamanda ye-sıç-uyu görevini yapalım."

...demiş bilinç altımız.
mitoloji, antik mısır, roma, süryanice ibranice ve budizm
öncelikle seksin hobi olarak görülmesinde sıkıntılar olduğunu belirtmek istediğim bir başlıktır .
- çeşitli malzemeler kullanarak, özgün tasarımlı uyduruk süs eşyaları yapmak
- pipo tüttürmek
- eski banknot paraları biriktirmek
- müzikasyon dinlemek
- kitapsiyon okumak
- salon sporu yapmak
çok klişe ya düşündüm de :) fotoğrafçılık, fantastik bilim-kurgu film takibi, şiir, edebiyat, ama en önemli ve büyük kısmı müzik. sevdiğim sanatçı ve grupların haberlerini takip etmek ciddi bir hobi benim için.
yatıp yuvarlanmak. bütün gün yataktan koltuğa, bir koltuktan diğerine... bazen winnie the pooh ile bi akrabalığım olup olmadığını düşünmüyor değilim. tabiki de diğer insanlar gibi yabancı dizi izlemek, müzik dinlemek, arkadaşlarla kahve vs gibi birçok günlük hayat aktivitesi var ama yatıp yuvarlanmak en üst sırada geliyor.
basketbol, müzik,roman bazen oyun,dizi yada film izlemek
kick boks, serbest güreş, muay thai, fitness.
7 saatim işte markette geçiyor işten sonra,kitap okuyorum sinema yabancı dizi...senaryo çalışmalarım var online oyunlar oynuyorum zula warface cs go yemek yapıyorum daha doğrusu mezeler ara sıcak türünde evden çıkmıyorum fazla arkadaşım yok evden işe işten eve part maaşla aileme bakıyorum çok maddiyatım çok değil ,seks konuşsamda bazen dilde kalıyor uyuyorum kemeri sıkma politakası....
sigara içmek,
alkol almak,
gece kulüplerine takılmak (sadece yazlık mekanda),
yürüyüşe çıkmak,
dondurma yemek,
fitnessla uğraşmak,
kilo almak,
kilo vermek,
boş oturmak,
film, dizi vs izlemek,
porno izlemek,
31 çekmek,
gereksiz alışveriş yapmak ( evet param bu yüzden bitiyor ühühü)...
bayaa çok hobim varmış haa günümüz insanıyla karşılaştırırsak, bayaa üst düzey takılıyorum. hobisizler sizi iğğğğ. adsafdsf.
bath and body works'te dolaşmak.
yemek ve tatlı yapmak.
oyun ve başka programlar kodlamak.
bitkilerle uğraşmak. yararları falan.
evrimle uğraşmak.
mantar yemek.
31 çekmek.
en buyugu seyahat, beraberinde gelen amatör fotoğrafcılık, senaryo uzunluğunda olmasa da hikayeler,oykuler, bir takım kurgular yazmak ve içerik üretmek, okul yıllarında yapılan mağazacilik ile edinilen modayı takip etmeye çalışma çabasında olmak, ev eşyaları ve mobilyalya ve de dekorasyona yoğunlaşmak, mutfakta ozellikle tatlı kategorisinde hünerlerini sergilemek ve hobi sayılır mı bilmiyorum misafir ağırlamak, hızlı ilerleyen ingilizce şarkılarını ezberlemeye calismak.