eşcinselliğin tedavisi

yoktur öyle bişey. zira bu bir hormon eksikliği, psikolojik bi rahatsızlık falan değildir. içten gelen bir duygudur, hissiyattır. böyle yaratılınmıştır. sen istediğin kadar git hormon al, vücudunun şekli evet değişir, baya da güzel veya erkeksi olursun ama o hissiyatı değiştiremezsin kardeşim. yiyosa git dene gör. homofobik millete sesleniyorum, gidin bi karşı cins hormonu alın bakalım vücudunuz değişirken hissiyatınız değişecek mi? sanki kalbin değil de hormonun aşık oluyo amk. bi çalıştırn saksıyı ya aaaa. * * *
yoktur.
zamanında gayoloji diye bir sitede olduğu iddaa ediliyordu. dua etmeli, suya üflemeli bir şeyler vardı hatta. ben de tabi 12-13 yaşlarındayım o zaman, kurtulmak istiyorum haliyle. yaptım bir hafta kadar ve hiçbir bok olmadı. sonra siteye yorum attım o sinirle. yorumumu sildiler. ben de sikerler dedim ve sorularlaislamiyet.com'a geri döndüm.
eğer bir hastalık olsaydı inananın şimdiye çaresi bulunurdu.hastalık değildir.fark edelim hastayız bizim gibi tarihte binlerce eşcinsel vardı hadi bunu yakın tarihe çekelim tim cook gibi milyon dolarlara hüküm eden birinin bu tedavi olmaması gibi bir durum olamaz.tıp ilmi her zaman mortalite ve görülme sıklığı yüksek olan hastalıkların üstünde durmuştur. bilimsel verilere göre dünya nüfusunun yüzde 7 lik bir kısmı lgbt bireyler oluşturuyor bu nedenle bilime aşık insanlar şimdiye kadar çoktan tedavisini bulurdu.yada kapitalist ilaç şirketleri bu büyük fırsatı görüp yatırımlarının çoğunu bu hastalığa ayırırdı. aids ortaya çıktıktan sonra bu yeni hastalığın tedavisini bulmak için deve yüküyle yatırım yapıldı.ilk ilaçları bulmak sıradan ibneler için lükstü ve ilaç firmaları insanlara astromik fiyatlar karşılığın da ilaç sattılar.
psikolojik bozukluk mevzusuna gelirsek depresyon,manik atak hatta alzheimer gibi bir çok hasta gibi bir çok hastalık terapi harici ilaçlarla tedavi edlirken eşcinlselliğin tedavisi olmaması şaşırtıcı.
velhasılı şahsen ben hasta falan değilim.hayatımın hiç bir dönemin de hastalık psikolojisine kapılmadım sadece farklı olduğumu hissediyordum.şayet sen hastayım dersen inan bana seni tedavi edecek sahte psikologlar,cinci hocalar ve şifacı bulabilirsin.
sabah ve akşam aç karnına 3 kulhuvallah 1 elham 3 güne hiçbir şeyin kalmaz
(bkz: yapma demiyorum hobi olarak gene yap)
(bkz: eşcinsellikten kurtuldum mutluyum)
"i'm going straight anymore" diyen bir arkadaşımı çağrıştırmıştır.
eşcinsellik hastalık olmadığı için tedavisi yoktur. ilgili açıklama için (bkz: eşcinsellik hastalık değildir)

öte yandan bu yönelimi değiştirmek için denenen yöntemler olmuştur. onarım terapisi (reperative therapy) yanında bir başka bir zamanlar popüler olmuş yöntem tiksindirme terapisi (aversion therapy) olmuştur. bunun dışında elektroşok kullanımı gibi işkenceye kayan sözümona tedaviler ile mesela alan turinge de uygulanmış olan hormon tedavisi (eşcinsellerin hormon eksikliği olabileceği düşünülüyordu) sayılabilir.

tedavi arayanlar öncelikle bu konuda david reimerın hazin hikayesini okuyarak bilgilenmeye başlayabilirler.

ayrıca şu başlık da faydalı olabilir (bkz: eşcinselliğin nedeni)
çözümü çok basittir
eşcinselliği hastalık olarak gören kör cahillere yapılacak olan ufacık bir beyin nakli sıkıntıyı ortadan kaldıracağı gibi homofobinin de sonunu getirecektir
1 bardak soğuk suyu içiyorsun hiçbir şeyin kalmıyo. şey ya. sodadaiçistersen. midende sorun çıkmasın şimdi. ben bilirim çok kötü 1 şey. hadi bakalım.
kedi patisini 3 kere okuyup öpünce geçiyormuş diyolla.
heterolarda çok sık görülüyor eşcinsellik hastalığı. sonra gidip eşcinsel birisiyle seks edince geçiyor. tekrar heteroseksüel oluyorsunuz.