evli bir erkekle ilişki yaşamak

uzak durulması iyi olacaktır. bırakın ne yapıyorsa yapsınlar eşleriyle. böylece milletin fahişesi olarak kullanılmamış olursunuz. gözü dışarıdaysa niye evlenmiş? insanların oyuncağı mıyız biz?
eğer evli gey, evli olduğunu söylemiyorsa ve siz bunu kendi sherlock holmes ruhunuz sayesinde buluyorsanız siktir edin. tam edemiyorsunuz ama etseniz iyi olur. sikeyim hepsini. bok çuvalları.
yukarda yazan arkadaşa katılıyorum.
evlenmesinin bir çok nedeni olabilir saygı duymak icap eder.lakin saklamak ayrı bir yüzsüzlüktür.
bir defasında tanışıp güzel vakit geçirdiğim, sözde kız kardeşiyle yaşadığı evinde sevişip aynı gün bir yere doğru arabada birlikte ilerlerken tesadüfen torpidoya koyduğu kimliğinde evli ibaresini görüp beni dumura uğratan yalancı bir köpek geldi aklıma. hiçbir şeyden haberi olmayan bir kadının evine,yatak odasına, yatağına girmiştim. ve öğrendiğimde bu beni çok utandırmıştı. iki çift lafımı söyleyip uzaklaştım tabii oradan. bu kadarı bile bana yetti. benlik bir ilişki türü değil lakin böyle bir ilişki söz konusu olduğunda da birinci dereceden sorumlu evli ve aldatan kimsedir bence. evli olanla ilişki yaşayanı tasvip etmemekle beraber kızamam da zaten zor bir ahvaldedir. kadına ise zaten yazık. allah selamet versin diyelim. ne yapalım.
zira asla demeyeceğim bir durum. yaşayanları da olgunlukla karşılayabilirim. illa evli olması değil insanlar mis gibi couple hayatı yaşarken bile partnerinden habersiz kaçamak ya da aleni bir şekilde partnerine haber vererek heyecan olsun adı altında bir şeyler yaşıyor. hatta bazen gecelik thresome . onu da geçtim üçlü aşk yaşayanlarımız var. sorun bir evlilik cüzdanı olmamalı

yalnız kabul edemediğim bir gerçek var ki benzer bir ilişkiyi yaşayan yakınımdan biliyorum. eşi evde yokken , eşi ile paylaştığı yatakta eşcinsel ilişkisi ile birlikte olurken , 5 yaşındaki çocuğu odasında uyuyor ise buna saygı duyamıyor , kabullenemiyorum. o minnak kazara uyanıp annesi ile babasının paylaştığı odaya gitmeye kalksa karşılaştığı manzaranın psikolojisine etkisi,durumun izah edilmesi ya da o psikolojinin toparlanması evreleri korkutucu.

bu ilişki tamamen bir bencillik olur kanısındayım.
iki kadın bir adam ask cekılır aradan dıyecegım durumdur...
erkegi, kadini yok bu isin.sayet evli oldugu bilinmesine ragmen iliski yasaniliyorsa en agir hakaretler edilse yeridir.evli oldugu halde baskasini arzulayan kisi icin ise ne soylense az.ayrilmak denilen bir sey var, seviyesizligin luzumu yok.ayrica insanin kendisine de bir saygisi olmali.ne olursa olsun seref kaybedilmemeli, insan mutlaka belli elzemler ugruna yasamayi hedef bicmeli kendine...
ayı sözlük ahlak masası team burada insanları yerden yere vurmuş yine.* neyse, prensip olarak cinsel ya da duygusal olanını yapmadığım eylem fakat evli erkeğin ailesi ile olan iletişimini negatif etkilemediği sürece pek de sikimde değil. bekar sanılan birey ile olan hızlandırılmış sevişmeden aylar sonra facebook'da önerilen arkadaşlarda karşıma çıkması akabinde kucağında çocuklarıyla olan kapak fotoğrafını gördüğümde idrak ettiğim durum. başıma ne geliyorsa sikimle düşündüğüm için geliyor zaten.
valla but similya yiyin ama büyük konuşmayın derim. ben korkarım ama önemsemem galiba. kıskanırım da. kendi fişimi çekmek olur galiba. ki bir dönem biriyle oluyor gibiydi de..
geçenlerde bir meslektaşımdan facebook'ta"evliysen takılalım" şeklinde gayet mantık dışı bir mesaj gelmesi üzerine ayar olduğum durum. ilişkim var demekten bıktığım için blocklayıp geçiyorum. ya adam evli seviyor ya da eşi ile swing falan düşünüyor bilemedim. taşranın çirkince evli geyleri cidden kafayı sıyırmış.

hiç yaşamamış olsamda öyle bir ilişki yaşayan arkadaşım vardı.adam öğretmen bizimkini ailesine çok sevdiği eski öğrencilerinden biri olarak tanıtmış.zamanla tabi aileden biri gibi olmuş.kadın bunu çocuklarından biri gibi görüyormuş. hem baba oğul hemde sevgili gibi yaşamaya devam etmişler.adam sıksık gelip bizimkinin evinde kalıyormuş yengede çocukla ilgileniyor diye memnun bile oluyormuş.daha sonra kart zampara çocuktan soğumaya başlamış sanırım aşırı ilgi bıktırmış adamı.karısı sorun değilmiş ama bir erkekle aldatınca bizimki çok sinirlenmiş.üstüste aramalar ardarda mesajlar kadın tesadüfen bu mesajları okumuş.işin gerçek yüzünü anlamış.çocuğun evini basmışlar bi temiz dayak atıp hakaretler yağdırarak tehdit etmişler.kocasınıda rezil etmiş tüm sülaleye duymayan kalmamış.yinede boşanmamışlar o şekilde aynı evin içimde yaşamaya devam etmişler.
bu belkide en kötü senaryo ama genelde sonu hiç iyi bitmiyor .
başıma bir kaç kez gelen genelde "cnm aslında ben evliyim umarım sorun olmaz" itirafı ile aylar sonra öğrendiğim durum. sırf bu yalanı saklama durumu yüzünden bitirmişimdir yoksa başta evliyim dese adam dövecek değiliz olabilir mümkündür yani.

bekar takıntısı olanlar için çare kimliğine bakmak.*
eger sizin sozununden cikiyorsa ona santaj yapabilme imkanınız vardir.
ay aklıma geldi, bir keresinde yattığım adamlardan biri bana mesaj attı "karım mesajlaşmalarımızı gördü şimdi oraya geliyor" diye, bir organizasyonun ortasındaydım, neye uğradığımı şaşırmıştım, riskli ama napalım benim erkek tercihlerim ve beni de beğenenler hep evli oluyor, yatakta da iyi oluyorlar.
seçimlerini yapmış ve yuvasını kurmuş bir adamdan ne bekleyebilirsiniz? onun size verebileceği tek şey anlık zevklerdir. her ne kadar sevgi aşk sözcükleriyle dolup taşsalar bile gün sonunda gidip gireceği yatak karısının yanıdır.
  • /
  • 4