evli bir erkekle ilişki yaşamak

uzak durulması iyi olacaktır. bırakın ne yapıyorsa yapsınlar eşleriyle. böylece milletin fahişesi olarak kullanılmamış olursunuz. gözü dışarıdaysa niye evlenmiş? insanların oyuncağı mıyız biz?
eğer evli gey, evli olduğunu söylemiyorsa ve siz bunu kendi sherlock holmes ruhunuz sayesinde buluyorsanız siktir edin. tam edemiyorsunuz ama etseniz iyi olur. sikeyim hepsini. bok çuvalları.
yukarda yazan arkadaşa katılıyorum.
evlenmesinin bir çok nedeni olabilir saygı duymak icap eder.lakin saklamak ayrı bir yüzsüzlüktür.
bir defasında tanışıp güzel vakit geçirdiğim, sözde kız kardeşiyle yaşadığı evinde sevişip aynı gün bir yere doğru arabada birlikte ilerlerken tesadüfen torpidoya koyduğu kimliğinde evli ibaresini görüp beni dumura uğratan yalancı bir köpek geldi aklıma. hiçbir şeyden haberi olmayan bir kadının evine,yatak odasına, yatağına girmiştim. ve öğrendiğimde bu beni çok utandırmıştı. iki çift lafımı söyleyip uzaklaştım tabii oradan. bu kadarı bile bana yetti. benlik bir ilişki türü değil lakin böyle bir ilişki söz konusu olduğunda da birinci dereceden sorumlu evli ve aldatan kimsedir bence. evli olanla ilişki yaşayanı tasvip etmemekle beraber kızamam da zaten zor bir ahvaldedir. kadına ise zaten yazık. allah selamet versin diyelim. ne yapalım.
zira asla demeyeceğim bir durum. yaşayanları da olgunlukla karşılayabilirim. illa evli olması değil insanlar mis gibi couple hayatı yaşarken bile partnerinden habersiz kaçamak ya da aleni bir şekilde partnerine haber vererek heyecan olsun adı altında bir şeyler yaşıyor. hatta bazen gecelik thresome . onu da geçtim üçlü aşk yaşayanlarımız var. sorun bir evlilik cüzdanı olmamalı

yalnız kabul edemediğim bir gerçek var ki benzer bir ilişkiyi yaşayan yakınımdan biliyorum. eşi evde yokken , eşi ile paylaştığı yatakta eşcinsel ilişkisi ile birlikte olurken , 5 yaşındaki çocuğu odasında uyuyor ise buna saygı duyamıyor , kabullenemiyorum. o minnak kazara uyanıp annesi ile babasının paylaştığı odaya gitmeye kalksa karşılaştığı manzaranın psikolojisine etkisi,durumun izah edilmesi ya da o psikolojinin toparlanması evreleri korkutucu.

bu ilişki tamamen bir bencillik olur kanısındayım.
iki kadın bir adam ask cekılır aradan dıyecegım durumdur...
erkegi, kadini yok bu isin.sayet evli oldugu bilinmesine ragmen iliski yasaniliyorsa en agir hakaretler edilse yeridir.evli oldugu halde baskasini arzulayan kisi icin ise ne soylense az.ayrilmak denilen bir sey var, seviyesizligin luzumu yok.ayrica insanin kendisine de bir saygisi olmali.ne olursa olsun seref kaybedilmemeli, insan mutlaka belli elzemler ugruna yasamayi hedef bicmeli kendine...
ayı sözlük ahlak masası team burada insanları yerden yere vurmuş yine.* neyse, prensip olarak cinsel ya da duygusal olanını yapmadığım eylem fakat evli erkeğin ailesi ile olan iletişimini negatif etkilemediği sürece pek de sikimde değil. bekar sanılan birey ile olan hızlandırılmış sevişmeden aylar sonra facebook'da önerilen arkadaşlarda karşıma çıkması akabinde kucağında çocuklarıyla olan kapak fotoğrafını gördüğümde idrak ettiğim durum. başıma ne geliyorsa sikimle düşündüğüm için geliyor zaten.
valla but similya yiyin ama büyük konuşmayın derim. ben korkarım ama önemsemem galiba. kıskanırım da. kendi fişimi çekmek olur galiba. ki bir dönem biriyle oluyor gibiydi de..
geçenlerde bir meslektaşımdan facebook'ta"evliysen takılalım" şeklinde gayet mantık dışı bir mesaj gelmesi üzerine ayar olduğum durum. ilişkim var demekten bıktığım için blocklayıp geçiyorum. ya adam evli seviyor ya da eşi ile swing falan düşünüyor bilemedim. taşranın çirkince evli geyleri cidden kafayı sıyırmış.

hiç yaşamamış olsamda öyle bir ilişki yaşayan arkadaşım vardı.adam öğretmen bizimkini ailesine çok sevdiği eski öğrencilerinden biri olarak tanıtmış.zamanla tabi aileden biri gibi olmuş.kadın bunu çocuklarından biri gibi görüyormuş. hem baba oğul hemde sevgili gibi yaşamaya devam etmişler.adam sıksık gelip bizimkinin evinde kalıyormuş yengede çocukla ilgileniyor diye memnun bile oluyormuş.daha sonra kart zampara çocuktan soğumaya başlamış sanırım aşırı ilgi bıktırmış adamı.karısı sorun değilmiş ama bir erkekle aldatınca bizimki çok sinirlenmiş.üstüste aramalar ardarda mesajlar kadın tesadüfen bu mesajları okumuş.işin gerçek yüzünü anlamış.çocuğun evini basmışlar bi temiz dayak atıp hakaretler yağdırarak tehdit etmişler.kocasınıda rezil etmiş tüm sülaleye duymayan kalmamış.yinede boşanmamışlar o şekilde aynı evin içimde yaşamaya devam etmişler.
bu belkide en kötü senaryo ama genelde sonu hiç iyi bitmiyor .
başıma bir kaç kez gelen genelde "cnm aslında ben evliyim umarım sorun olmaz" itirafı ile aylar sonra öğrendiğim durum. sırf bu yalanı saklama durumu yüzünden bitirmişimdir yoksa başta evliyim dese adam dövecek değiliz olabilir mümkündür yani.

bekar takıntısı olanlar için çare kimliğine bakmak.*
eger sizin sozununden cikiyorsa ona santaj yapabilme imkanınız vardir.
ay aklıma geldi, bir keresinde yattığım adamlardan biri bana mesaj attı "karım mesajlaşmalarımızı gördü şimdi oraya geliyor" diye, bir organizasyonun ortasındaydım, neye uğradığımı şaşırmıştım, riskli ama napalım benim erkek tercihlerim ve beni de beğenenler hep evli oluyor, yatakta da iyi oluyorlar.
seçimlerini yapmış ve yuvasını kurmuş bir adamdan ne bekleyebilirsiniz? onun size verebileceği tek şey anlık zevklerdir. her ne kadar sevgi aşk sözcükleriyle dolup taşsalar bile gün sonunda gidip gireceği yatak karısının yanıdır.
geçenlerde uzun zamandır ilk defa hoşlandığım biriyle tanıştım. karşıdan bakınca için gıdıklanır ya, öyle biriydi. tam oturduk, sohbet ediyoruz, ben konuşurken bu sürekli beni izliyor hoşuma gidiyor derken evli olduğunu söyledi. doğruyu söylemesi erdemli bir davranıştı ama bu durumu kabul edemedim.

bu onun öteki tarafıymış, öyle kabullendirmiş kendini. sanıyorum biseksüel biri. yaşamak istediği şey sadece cinsellik. ben olmasam başkalarıyla da olduğunu, olacağını biliyorum. benlik bir durum yok aslında ve bilmiyormuş gibi davranabilirim.

gel gelelim böyle bir şeyin parçası olmak istemedim. kendimi eşinin yerine koydum. istiyor muyum, evet. aslında neyin yanlış neyin doğru olduğunu bilmiyorum. kötü bir durum. kafam karışık kızlarr.
ahlaksızlık olduğunu düşünüyorum. etrafınızda onlarca erkek dururken bir tek evli erkekler mi kaldı? anlıyorum evli olunca daha çok heyecan duyuyorsunuz. üstelik kendinizi onun karısına rakip olarak görüp kendinizi değerli hissediyorsunuz. kafanızda adeta bir role bürünüyorsunuz. belki adama evliliği ve çocukları hakkında nasihat verme hakkını bile görebiliyorsunuz kendinizde. ama bunlar hiç hoş değil. kafa yapınızı değiştirip başkasına söz vermiş birinin eşini aldatmasına izin vermeyi kesin. bunun ahlakla filan da ilgisi yok. adam resmen karısını aldatıyor ve siz bu aldatmanın objesisiniz. bu iğrenç şey de hoşunuza gidiyor değil mi? adamın hetero olduğunu düşünmek sizi çıldırtıyor. ondan bir eş şefkati alıyorsunuz. ama adamın karısı ve çocukları var, alooooo. o göz göze geldiğiniz çocuklarından bari utanın.

bir keresinde bana da evli bir tip denk geldi. tanışmak için görüştüğümüzde söyledi gerçeği. onun için önemli bir gerçek değil ama nasıl nefret duydum o adama bilemezsiniz. içimde tutup bir şey demedim. adamın kafasında karım evden gitse de bir kişiyi daha çağırıp üçlü yapsak gibi sapkın bir düşünce vardı. kendimi bozmadım ama ayrıldıktan sonra iletişimimi kestim. bu tarz kimseyle de muhatap olmam.
bir kere flört aşamasındayken evli olduğunu bildiğim ama o sırada bunu çok umursamadığım bir adamla konuşurken kolunda kızının isminin yazdığı dövmeyi göstermişti de yerin dibine girmiştim kendi kendime. kimseyi yargılamak bana düşmez ama asla yapmayacağım bir şey olduğuna karar verdim o andan sonra.
açıkçası bu konuda da net birşey söyleyemiyorum. bazı kişiler de özellikle evli birisini ister. sevgilisinin onu her dakika zırt pırt aramasını istemez çünkü. evli erkeklerin zaten başı da yoğun olur. kısacası, uymazsa görüşmezsin.
evli birine aşığım ve keşke ilişki yaşasak dediğim durum.

ama gel gör ki o istemiyor.
  • /
  • 5