iki erkek arasında kalmak

iki tane erkek de elinin altındadır.
(bkz: combo )
(bkz: nimet gibi birşey )
seks esnasındaysa ezilme tehlikesi geçirmeye bile razı olunabilecek durum. eğer bir kararsızlık içeriyorsa ikisinin de gönlünü yapmak belki de daha hayırlıdır.
duygusal anlamda sevgili olabilecek bir kişi ve uzun süredir aklınızda yer etmiş beğendiğiniz bir erkek ile seks bağlamında aynı dönemde yakınlaşmak suretiyle tercih yapmak durumunda kalmak. seçenekler çoğaltılabilir.
cinsel anlamda birçok lubunyanın en azından bir kere* hayalinde canlandırdığıdır.
genelde kötü, yatakta iyidir. bir de eski sevgilisi ile başkasının arasında kalanlar vardır ki tez uzaklaşmak gerekir.
aşk söz konusu olunca can yakıcıdır. allah düşmanıma vermesindir. *
hayatında kimse yoktur, yalnızsındır; birilerini arar ruhun,tenin ama yok. ne var ki birisiyle bir şeyler yaşamaya başlarsın; hoop yolda giderken karşına çıkar alternatifler.

(bkz: when it rains it pours)
"erkeği nereden buldunuz kız, hem de iki tane! gözünüz kör olmaya" şeklinde tepki verilebilinecek başlık.
üçüncüyü de peşi sıra getirecektir. (bkz: alışmış kudurmuştan beterdir)
biriyle deli bir aşk yaşarsın, öyle aşıksındır ki, saçma bir nedenden seni terk ettiğinde dünyan yıkılır, bir daha hiç mutlu olmayacakmış gibi olursun, aylar geçer, umut azalır, sen yeni bir hayata başlamaya hazır gibisindir, karşına biri çıkar seni çok sever, gözünün içine bakar, sen de onu seversin, her ne kadar ondan önceki hala canını acıta acıta içinde olsa da, sonra artık işer düzelmişken, o eski, dönülmesi için kapısına kadar gidilip sizi kovan sevgili arar ve aylardır beklediğiniz barışma teklifini yapar; ama artık hayatınızda birisi vardır, bunu da söylemenize onun da mutluluklar dilemesine rağmen, berbat bi durumda ne bundan ayrılır ne de ötekini kesin olarak hayatınızdan çıkarabilirsiniz, dünyanın en kabus en ölünesi olayıdır. bizzat yaşanmıştır.

(sonuç: ikisiyle de hala görüşüyorum arkadaş olarak, medeni insanlar dengesini bulduk ve ikisi de benim canparçalarım oldular).
eliminasyon işlemine tabi tutarak sayıları anında bire indirilmesi gereken durumdur.
hangisinin daha iyi sevistigine gore deisen. ve birini secince kesin pişman oldugun durum
iki erkeği bulan bir de arasında kalanların olduğunu göstererek bir kere daha halime üzülmemi sağlayan başlık.
10 tane erkek arasında kalıp hiç birinden vazgeçmeyerek farkında olmadan seks grubu kurup; bunu "hepsini seviyorum ya" şeklinde tanımlamaktan daha normaldir. lakin nicelik olarak azalan sayının, mantıklı gerekçe bulma noktasında işleri kolaylaştırdığına inanıyorum.

(bkz: günde 100 adamla yatmaktan aşka inancını yitirmek)

(bkz: gündüz 100 adamla yatıp gece tek adama dair aşk acısı çekmek)
arasında kaldığım iki erkek de kaslı ve yakışıklıysa çok güzel bir sonucu olacak durumdur.
aslında ikisininde doğru adam olmadığını gösteren durumdur. ikisiyle de yeni bir şey inşa edilmez. canınız sıkılına kadar döndüre döndüre takılın ikisiyle de.
  • /
  • 2