seks sonrası pişmanlık

aldatmak, bir erkeğin bir erkekle beraber olması, evlilik dışı ilişki yaşamak gibi nedenlerle sabah uyandığında, boşaldığında duyulan pişmanlık. kaygı ve heyecanla başlayan, adrenalinle devam eden aldatmanın ''ya duyulursa'' telaşı, ''ya bağlanırsam'' endişesinin yarattığı, bir erkekle beraber olurken toplum baskısının, inancın, muhafazakar dürtülerin yarattığı gerilimin tetiklediği, evlilik dışı ilişkilerde duyulan yersiz ''ya bekaretimi kaybedersem'' tedirginliğinin meydana getirdiği pişmanlıklar sadece duyanı değil birlikte paylaşılanı da soğutuyor. o nedenle sekse soyunurken mümkünse inancı, toplum baskısını, ahlakçılığımızı ve başkalarını çember dışında bırakmak gerekir. bu da sekste maksimum zevk ve duygu yoğunluğu yaratacaktır.
boşalma sonrası pişmanlık ile aynı özellikleri taşıma olasılığı çok yüksek olan bir durumdur.
seks yapsamda pişman olsam dedirtendir.*
daha fenası seks yapmadığı için pişmanlık duymaktır,diğerinde en azından bir kazanım vardır..
bu duygudurum haline girmek için illaki bir birliktelik içinde olmak gerekmiyor bence; sürekli başka insanların yataklarında uyanmak yada kollarında gördüğün her değişik yüze bakarkenki yaşadığın o bozuk içsel boğulmuşluk hali kemirmeye başlarsa seni, ipler kopma evresine doğru yol almaya çoktan gözlerini yummuştur bile. bazen kendimi o çarşaf kıvrımları arasında kaybolmuş, tükenmiş ve takatsiz hissettiğimin farkına vardığımda üzülmeyi yaşamıyorum aslında yada hüznün iliklerimde dolaştığını belki de; yaşadığım melankoliyle harmanlanmış bir varoluş süreci gibime geliyor benim; alışılması gereken kronik bir rahatsızlık gibi. bu tür gecelerin gelmek bilmeyen sabahlarında kulaklığımı takar ve aynı parçaya kaldığı yerden devam ederim; hayatımızın da bu hareketten farkı nedir zaten; birşeylere rağmen devam edebilmek...
genelde birini aldattıysanız hissedilendir. ya arkanızı dönersiniz ya kıyafetlerinizi giyip çıkarsınız. yatakta kalınan her dakika insanın vicdanını dürter.
sevmediğiniz, beğenmediğiniz, içten içe tiksindiğiniz biriyle yaşanıyorsa kaçınılmazdır.
ben pişman olmuyorum fakat geçen gün uzun zamandır görüştüğüm bir arkadaşım bana firijit sin dedi. içerledim, dizlerimi göğsüme çekip sabaha kadar ağlamak istedim, miniminnacık hissettim. yavaşça kafamı çevirdim 'lan kuru nane ! sen kimsin bana firijit diyorsun ? dedim kibarca, kırmadan çok sakindim yavru kedi misali..
geçici bir pişmanlıktır. bir kaç saat sonra tekrar seks yapılması muhtemeldir.
bana çok saçma gelen bir şeydir. pişman olacaksan, seks yapma. bu kadar basittir.
kadınlarda korunulmuyorsa hamile kalma paniği, korkusudur.
varlığını hiç hissetmediğim ama ara ara kulağıma çalınan pişmanlık türü.
genelde akılda kurgulanan seks performansının gerçekte yaşanan seksle uyuşmaması nedeniyle vukubulan mutsuzluk hali. ancak çok güçlü tutkularla istenilen aşırı hoşlanılan bir adamla dünyanın en kötü sevişmesi yaşansa bile bunun pişmanlık yaratmayacağı kanısındayım.

bende seks sonrası pişmanlık yaratan yegane olgu; yatakta dünyanın iğrenç canlısına dönüşen bir tipin aslında boktan biri olduğu gerçekliği ile yüzleşmek buna rağmen onu yataktan siktir etmemektir. evet bazılarının aslında nasıl biri olduğu ancak yatakta anlaşılıyor.
'' tüh yaaa birkaç pozisyon daha denemeden boşaldık '' denebilecek pişmanlıklar. (bkz: son pişmanlık neye yarar)