medyum fettish

Durum: 488 - 0 - 0 - 0 - 03.12.2014 01:06

Puan: 11284 - Sözlük Kaşarı

14 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

hani şekilsinizya hmmnnaa!
  • /
  • 25

bedelli askerlik

tarihte babamla aramdaki konuşmada aynen şu şekilde kendine yer bulmuş olan askerlik çeşididir.

-ee okulunda bitti artık şirketin yönetim kurulu üyeliği için imza sirkülerinde isminin yer alması gereklidir, yarın ivedi bir şekilde notere gidiyoruz

+peki ya askerlik?

ben bu cümleyi kurduğumda babam taş kesilmişti, dili tutulmuştu kekeleyerek ki asla kekelemez babam istanbul türkçesiyle konuşur-oğlum haberin yok galiba bedelli çıktı allaha şükür halimiz vaktimiz yerinde parasını verebiliriz...gitmezsin.zira şu ara yönetici kadromda senin gibi ultra bir inovasyon gücüne ihtiyacım var.

+olmaz baba ben de vatani görevimi yerine getirmek istiyorum bu tür şeyler insanın hayatında bir kez olur ve bir daha asla yaşayamayacağım duyguları bir izmirli güzelin çilek dudaklarına yapışıp kalarak yaşamaya çalışmak istemiyorum ki o da o okul yolundaki ucuz kızların tadını vermiyor( o sıralar çokca dinlediğim yılmaz erdoğan ve berksan?dan alıntılar yapıyorum)babam yine taş kesilmişti, hiç huyu değildir ama cevaplarım ard arda birer sevda demirel tokadı etkisi yarattığı için en fazla annem cem davran olabiliyordu...

-oğlum iyi düşün bu karar bir daha asla şirkete girememen anlamına geliyor biliyorsun değil mi? çünkü sen benim sana vaat ettiğim bu ultra lüks hayatı red edip çarıklı olmaya gidiyorsun...

çok sinirlenirdim çarıklı lafına gözüm döndü birden diğer 7 kardeşim de odadaydı onlarda hep bir ağızdan "en büyük asker bizim asker" gibi beni babama karşı kışkırtan cümleler kullanıp ellerinde odamdan söktükleri tam boy fergie ve shakira fotoğraflarını ellerinde sallıyorlardı

+hey! bana bakın çarıklı sensin, sen! sen! sen! ordaki askerler çoğu zaman aç kalıyor, çoğu zaman uykusuz, çoğu zaman hasret çekiyor... ama sizler babamın birer maşasısınız sözünden çıkmıyorsunuz ben bunu red ediyorum. evet ben sadece sizin karşısınızda belki bir küçük ustayım yaşar usta ama asla vicdanımın bana git dediği yere serveti seçip gitmemezlik etmeyeceğim

dedim ve arkamı dönmeden çıktım gittim. askerliğimi de paşalar gibi para vermeden kardeşlerimin yanında yaptım. beraber üşüdük beraber dertleştik, onların küçük hayatlarına girdim, aynı havayı soluduk... şimdi ailemden ayrı yaşıyorum kocaman bir fabrikam var evet kocaman bir arkadaş, dost fabrikam var ben çok zenginim

fakirler ölsün kışladan selamlar...

pisuvardaki siyah kil 3

bu lafı çok sever kendileri, yaya yaya " odomon doboson korşom"

ece temelkuran

sadece müşterim olarak hayatımda yer kaplamaktadır, fiat 500 marka aracını yapa yapa bitiremedik bir de zırt pırt vurmasa iyiydi.10 günde, 20 günde arabasını gasp etsem ses etmez çok sever beni. yalnız kaldığımızda da bana "kuzu" diyor.

dj kaan gökman

mixlerine çok pis like attığım palstation dj idir. dj festo sağımda kaan solumda olsun iki de tokar sardık mı allah, resmen hüloooğ!

çare morgül

"çare sarıgül"den daha mantıklı söylemdir. chp başa geleceğine başıma en kötü morgül bile gelse kabul ederim. gerçekten çare morgül. drogba da olur zenci falan... en az 100 çocuk olur o zaman.

fakirlerin oruç tutmasındaki inanılmaz mantık hatası

sadece ekonomi yapmak için tutmuş olmaları uygun görülebilir aksi durumlarda oruç tutmaları kabul edilemez.

sevgili ile teravih namazına gitmek

yıl olmuş 2013 hala namaz kılanlar var dedirtir. ayrıca artık din o kadar cool değil. bir ayfonum olsun bana hiçbişey olmaz.

su içmek orucu bozmaz

cehennem de aslında o kadar sıcak bir yer değil.

asier ıllarramendi

klasik ispanyol ekolu topçusu, bunlardan çok var orda, isabetli pas at, dribbling yap, asist yap, oyunu karşı ceza sahasında oynattır falan.

erkekleri çekici yapan detaylar

şalak salak, şaşkın şaşkın bakması ama zeki olması.

bursa

yarraks gibi şehir. bursalıyım , heryerde şikişirim ama hiç de sevmem.ufacık çirkin de bişey.

sınavdan sonraki tepkiler

kediyle fotoğraf çektirmek

sosyal medya platformlarında o fotoları paylaşarak ben gayim diye bağırmaktır, evet kedili birisini görünce beğendiysem direk mesaj atarım "aşkııım" diye.o da hemen döner tabi "efendim aşkıııım" diye, düşünün o 4 tane "ı" yapar daha çok beğenmiş demekki, oysh yirim.

yeni nesil üniversite öğrencileri

bildiğiniz yaratıcılıktan yoksun, telefonu elinden düşürmeyen, sosyalliğin sadece instagram, facebook, twitter, ot, bok... olduğunu sanan öğrenci gurubudur.maslak civarında çalıştığım için bolca itü öğrencisi görmekteyim. arada metroya bindiğimde kulaklıklarım takılı olduğu halde sesini kısıyorum ve isteyerek onları dinliyorum. allahım bu ne çocukça şakalar, bu ne geri kalmışlık, tekdüze hayat felsefesi, insanın azcık ufku geniş olur yanınızda sizinle seyahat ettiği için onur duymanız gereken iş insanları var örnek alın. anam nerde hepsinin aklı bir karış havada hala " converse de giysek" espirileri, kusuyordum leventte indim hemen bir latte aldım kendime gelmek için.

gezi parkını destekleyenlerin yarısından fazlasının eşcinsel olması

evet sizin için eylemlerin tam ortasına koskocaman bir araştırma için john lennon gözlüklerimi taktım inanır mısınız üstüne de gaz maskesi taktım. oraya gidene kadar enselenmemek hiç çaktırmadan usul usul tüm eylem malzemelerimi yol üzerinden temin ettim zira bir ara beşiktaş iskeleden inen herkesi alıyorlardı "alın bunları alın alın"

çok kompleks bir şey beklemeyin amk gittim bir de baktım o da nesi allahım tekyönün hepsi orda bara gitsen bomboş "ne yapıyorsunuz salaklar gidip barda sevişsenize diyecektim" demedim bilerek "az gaz yesinler" dedim kendi kendime, zira yalnız gittim başıma birşey gelsin diye ama gelmedi. o anda birisini beğenirsen hep beğenirsin. çünkü o gazları yedikten sonra; gözlerden akan yaşlar,burundan akan sümükler... olmasına rağmen bir insan yakışıklıysa yakışıklıdır. yani sınav zamanı birisine aşık olabilirsen ancak bu kadar olabilirdi.

çadırların olduğu bölümlere gittim telefonumu çıkardım arkadaşlarıma caps yolladım "tanıyor musun" diye birisi çıktı "evet" dedi başka birini yolladım öteki "evet" dedi istisnasız kaç tane yolladıysam hepsi gaydi yani bu gezi eylemi aslında hükümet vs gayler arasında oldu.
müthiş bir farkındalık örgütlenmesi oldu,araya da heterolar sıkışmış gariplerim direninayol.

fakirlerin oruç tutmasındaki inanılmaz mantık hatası

şimdi orucun ana temeli; açlığın ne kadar zor bir durum olduğunun anlaşılması olayıdır. asgari ücretle geçinen bir ailenin tüm fertleri bu açlığı her geçen gün daha da iyi anlamaktadırlar, oruç tutup bunun dahada dayanılmaz bir hal alması mantık hatasıdır.
bence oruç tutmak için gelir sınırı koyulmalıdır.ortalama aylık geliri 1000 lira olan kişi oruç tutmamalıdır.

gezi parkı eylemine katılan insan sayısındaki mantık hatası

her cumartesi beyoğlu istiklal bölgesinde bir cumartesi kalabalığının ortalama iki milyon olduğu istatiksel olarak bilinmektedir, diğer günler de bir milyon falan işte eğer böyleyse o kadar insanın sadece gezi parkı için oraya gittiğini sanmak mantıksızlık olur. polis ortaya bir gaz atıyor ve herkes kaçıyor sonra olaylar olaylar.yani herkes oraya eylem için gitmemişti aslında kalabalığı arkalarına alarak biz bu kadarız dediler ama öyle değildi insanlar zaten oradaydı ekşın oldu onlar içinde "hem bak ne zamandır böyle olaylar da çıkmıyordu,eğleniyoruz değil mi" diyen insanlar da gördüm.

instagram

kullanıcıları arasında niğde gazozu fotosu olmayanın kezban, kamil sayıldığı uygulamadır.bu ne oğlum herkeste bir niğde gazozu foto furyasıdır gidiyor. biri de almamış gazozu eline büfe dolabından çekmiş, ulan salako elinde bin, ikibinlik telefon var 1 lira verip alamıyorsun bir de, fakir misin amk!

iş görüşmesi diyalogları

-evet x bey sizinle görüşecek fakat şu anda toplantıda kendileri,
+bana 12:00 dediniz geldim niye bekliyorum
-evet beklediğinizi biliyor o süre zarfında siz bu formu doldurunuz lütfen
+teeh,seeh,teyallaam ya siz iyi misiniz?, benim cv im var zaten zart.com'dan almışlar cv mi
-lütfen şirket politikasıdır doldurunuz

aradan bir saat geçer;

-evet x bey sizi görüşmeye almak istiyor şu anda
+heyhula 1 saat geçti
-lütfen önden buyrun

-hoş geldiniz şöyle geçin
+hoş bulduk ben y
-evet zarttıdı, zurttudu,hede hödö
+hede,hödö,zart,zurt
...
...
-seyahat engeliniz var mıdır
+hayır yok türkiyenin neredeyse heryerini de gezdim zaten,ehliyetim var aktif araç kullanabiliyorum
-bölge müdürlerine araç vermiyoruz,uçakla seyahat ediyorlar,gittikleri yerlerde de toplu taşıma kullanıyorlar
+siz üç miyar yedi yüz elli milyon,siz? bölge müdürlerine araba vermiyor musunuz şaka!
-evet vermiyoruz zaten çok seyahat ettiğiniz okulu 7 senede bitirmenizden belli
+allah belanı versin(diyemedim ya la)

neyse

-bu arada kardeşinizin adı ney reyhan mıdır?
+evet reyhan
-"n" harfini yazmayı unutmuşsunuz
+çok sağolun ya o cv deki tek dikkat çeken şeyi görmüşsünüz ne kadar incesiniz anlatamam ben gidiyim o zaman he
-biz sizi...
+sakın o kelimeyi bana söylemeyin sakın zira bozuşuruz(gene diyemedim ya la adam comboları koydu lafı da koydu)
-yarım kalmasın biz sizi ararız.

öğrenci evi geyikleri

liselilerin doksanlar,seksenlerin içine sıçmasından sonra sıçılma sırası gelendir.88 doğumlulardan sonrası bir ömür boyu liselidir net.
  • /
  • 25
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 488

yat geliyorum

insanın trilyonları olmadan önce hep o hayalini kurduğu yata içten içe söylediğidir.

31

pipi ve popo arasındaki benzerlik

birisinin tek lobu yarım ay biçiminde iken (yarım daire*2-tam daire olarak hesaba alınabilir)
diğerinin geometrik ifadesi silindir üstüne koni yerleştirilmiş gibidir

benzerlik için göt pipi yarıçaplarının bilinmesi gereklidir,verilenler yerine yazılıp ampirik formüllerle gerekli işlemler yapılırsa oran bulunabilir.

eşcinsel misin sorusuna alternatif cevaplar

-sen eşcinsel misin ?
+yok ben,karın deşen jackim

+peki ya sen kimsin?
-ben bond
+hangi bond
-james bond

+aslına ben eşcinselim
-ben hala bond
+hangi bond?
- james bond dedikya her seferinde aynı sorup heyecan yaratma zikerim belanı

aileye açılmak

-anne ben gay oldum

+nerde oğlum ?

-ingilterede

+ay çok uzak!

anne ile pazar alışverişine çıkmak

anne tarafından çocuğun istediği her şey için "dönüşte alırız" kelimesinin hiç değişmediği eziyet sorunsalıdır.

-anne bayblade alalım mı ?

+ dönüşte alırız

-anne pokemon topları alalım mı ?

+dönüşte alırız

-anne bak bu domatesler taze alalım mı ?

+dönüşte alırız

-anne otomatiğe bağlamışsın yine domates bu domates buna da ayak yapıyorsan ayıp be

+doğru ya domates bu almamız lazım ama yine de dönüşte alıcaz biliyorsun (yersen)

-anne bak babam alalım mı onuda yanımıza ?

+dönüşte alırız

/melda banada mı dönüşte alırız ayağı he? ağzına sıçarım senin yelloz ne istiyorsa al çocuğa ?

-baba benimde canım istemiyor artık dönüşte alırız

/piçsin olum sen!

-göt!

istanbul'da yaşamak için yeterli maaş

verilmiş en sağlam ayarlar

bill gates, comdex bilgisayar fuarını gezdikten sonra şu
açıklamayı yapar:

"eğer volkswagen firması son 25 yıl içinde bilgisayar sektörü kadar
hızlı gelişmiş olsaydı bugün 500 dolara alacağımız arabalara 25 dolarlık
benzin koyup dünya turu atmamız mümkün olacaktı."

volkswagenden yanıt gecikmez:

"vw teknolojisi microsoft teknolojisi gibi olsaydı otomobiller şöyle
olurdu:

1- her aldığınız arabada tek koltuk olur, diğer koltuklar için
ekstra lisans parası ödemek zorunda kaırdınız.


2- arabalarımız sadece bizim ürettiğimiz benzinle çalışırdı.


3- ortada hiç bir neden yokken otomobiller günde en az iki kere stop ederdi.


4- yol çizgileri her yeniden boyandığında yeni bir otomobil almak zorunda kalırdınız.


5- otoyolda giderken birdenbire otomobilin bütün göstergeleri
kilitlenir ve sizin bunu kabullenip arabayı bastan çalıştırmanız
gerekirdi.

6- bazen sağa dönüş gibi basit bir manevra, arabanın tamamen stop
etmesine neden olur ve bu durumda motoru tekrar yüklemeniz
gerekirdi.

7- yağ, hararet ve akü ikaz ışıklarının hepsi ortadan kalkar ve tek
bir "genel koruma hatası" sinyali olurdu.


8- yeni koltuklar herkesin ayni boy ve ağırlıkta olmasını gerektirirdi.


9- bazen araba durup dururken kilitlenir ve aynı anda kapı kilidini
açıp marşa basıp bir elle de anteni tutmadıkça blokaj çözülmezdi.
(ctrl+alt+delete)

10- vw her yeni model otomobili piyasaya çıkardığında müşterilerin
araba kullanmayı bastan öğrenmeleri gerekirdi.


11- kaza anında, hava yastıkları açılmadan evvel "emin misiniz?" diye
sorardı

göt sik gösterip arkadaşlıktan sevgiden bahsetmek

en anlam veremediğim davranışlardan bir tanesidir.

bu başlık konusu daha çok gay profil sayfalarında geçerlidir.profil resmi olarak afedersiniz adam yarrağını koymuş,götünü çekmiş koymuş.ondan sonra profil açıklamasını arkadaşlık üzerine sevgi üzerine,aşk üzerine yazmış.
"arkadaşım aşk,sevgi,arkadaşlık,dostluk öğeleri yaraktan götten geçmiyor veya başlamıyor"
böyle bir zihniyete karşıyımdır her zaman,yapmayın yapılmasın efendim.

(çok içliyim be sözlük)

aileye açılmak

-anne ben gay oldum

+nerde oğlum ?

-ingilterede

+ay çok uzak!

ermeniler

bedelli askerlik

tarihte babamla aramdaki konuşmada aynen şu şekilde kendine yer bulmuş olan askerlik çeşididir.

-ee okulunda bitti artık şirketin yönetim kurulu üyeliği için imza sirkülerinde isminin yer alması gereklidir, yarın ivedi bir şekilde notere gidiyoruz

+peki ya askerlik?

ben bu cümleyi kurduğumda babam taş kesilmişti, dili tutulmuştu kekeleyerek ki asla kekelemez babam istanbul türkçesiyle konuşur-oğlum haberin yok galiba bedelli çıktı allaha şükür halimiz vaktimiz yerinde parasını verebiliriz...gitmezsin.zira şu ara yönetici kadromda senin gibi ultra bir inovasyon gücüne ihtiyacım var.

+olmaz baba ben de vatani görevimi yerine getirmek istiyorum bu tür şeyler insanın hayatında bir kez olur ve bir daha asla yaşayamayacağım duyguları bir izmirli güzelin çilek dudaklarına yapışıp kalarak yaşamaya çalışmak istemiyorum ki o da o okul yolundaki ucuz kızların tadını vermiyor( o sıralar çokca dinlediğim yılmaz erdoğan ve berksan?dan alıntılar yapıyorum)babam yine taş kesilmişti, hiç huyu değildir ama cevaplarım ard arda birer sevda demirel tokadı etkisi yarattığı için en fazla annem cem davran olabiliyordu...

-oğlum iyi düşün bu karar bir daha asla şirkete girememen anlamına geliyor biliyorsun değil mi? çünkü sen benim sana vaat ettiğim bu ultra lüks hayatı red edip çarıklı olmaya gidiyorsun...

çok sinirlenirdim çarıklı lafına gözüm döndü birden diğer 7 kardeşim de odadaydı onlarda hep bir ağızdan "en büyük asker bizim asker" gibi beni babama karşı kışkırtan cümleler kullanıp ellerinde odamdan söktükleri tam boy fergie ve shakira fotoğraflarını ellerinde sallıyorlardı

+hey! bana bakın çarıklı sensin, sen! sen! sen! ordaki askerler çoğu zaman aç kalıyor, çoğu zaman uykusuz, çoğu zaman hasret çekiyor... ama sizler babamın birer maşasısınız sözünden çıkmıyorsunuz ben bunu red ediyorum. evet ben sadece sizin karşısınızda belki bir küçük ustayım yaşar usta ama asla vicdanımın bana git dediği yere serveti seçip gitmemezlik etmeyeceğim

dedim ve arkamı dönmeden çıktım gittim. askerliğimi de paşalar gibi para vermeden kardeşlerimin yanında yaptım. beraber üşüdük beraber dertleştik, onların küçük hayatlarına girdim, aynı havayı soluduk... şimdi ailemden ayrı yaşıyorum kocaman bir fabrikam var evet kocaman bir arkadaş, dost fabrikam var ben çok zenginim

fakirler ölsün kışladan selamlar...

chai tea latte

dünyanın en iğrenç içeceği bursalı bir arkadaşımın "aa bak çok güzel biz hep bundan içiyoruz" gazlamasıyla içtiğim,neredeyse kusacağım içecektir,içmeyin efenim.iki yudum alıp starfucks yetkililerinin gözü önünde çöpe döktüm.sırf starfucks satıyor, herkes içiyor diye içmeyin eugh iğrenç!

darth vader vs boyoz

dark vader'ın ışın kılıcıyla boyozu ikiye ayırmasıyla sonuçlanır.

fakirlerin oruç tutmasındaki inanılmaz mantık hatası

şimdi orucun ana temeli; açlığın ne kadar zor bir durum olduğunun anlaşılması olayıdır. asgari ücretle geçinen bir ailenin tüm fertleri bu açlığı her geçen gün daha da iyi anlamaktadırlar, oruç tutup bunun dahada dayanılmaz bir hal alması mantık hatasıdır.
bence oruç tutmak için gelir sınırı koyulmalıdır.ortalama aylık geliri 1000 lira olan kişi oruç tutmamalıdır.
Henüz takip ettiği biri yok.