yazarların son pişmanlıkları

son pişmanlık
neye yarar
her şeyin
sebebi var
buraya kadar...
bundan 1 sene önce sevmediğim bir insana sırf benimle ilgileniyor diye "seni seviyorum" demiştim. ne kadar büyük bir aptallıktı!! çok şükür ki onun sevdiği başka biri varmış. böylelikle daha baştan yalan olan bir ilişkiye başlamamış oldum.
şu an benim için en değerli şey: zaman. zamanımı hiç değmeyecek kişilere ayırdım bugün. en son pişmanlığım oldukça taze eğer, bir daha aynı hataya düşersem deli s.ks.n.
o kadar çok ki... 15 dakika önce yediğim devasa bir kase patlamış mısırdan mı başlasam yoksa uzun bir aradan sonra düzgün olabilitesi yüksek biriyle konuşurken durumu yeterı kadar idare edememekten mi ya da her ne kadar minimum düzeyde, gerçekten değil ayda yılda bir kere görüşmeme rağmen bazı insanlara "arkadaş" demekten mi diyerekten uzun uzadıya giden liste.

ancak, ne yazık ki günün sonunda son pişmanlıklar fayde etmiyor.
2 gün önce gurur yaparak sevdiğim bir arkadaşımı hayatımdan ittim sanırım, ama pişman mıyım bilmiyorum, belkide değilimdir, gereksiz gurur muydu yaptığım, o bunu hakediyor mu offf kafada bilinmez binlerce soru, anlamsız bir bıkkıntı bir sıkkıntı... belki aşkıma kavuşursam gider bunlar ha ne dersin sözlük? sözlük nolur oda bana aşık olsun enter, hemen olur mu ki sözlük?

kraliçemin kim bilebilir aşkı şarkısını dinliyorum birde sözlük, sanırım bugün günlerden yine o....
hoşuma giden adamı başka biriyle tanıştırmak. direk beni bırakıp tanıştırdığım herifle sevgili oldu deyyuz. tek sıkıntı şu, daha önce de yaşadım bunu ben. hem de 4-5 kez. sonrasında da ayrılıp yine bana koşa koşa geri dönüyorlar ya, ona çok gülüyorum. sevişirken iyi, aralar bozuldu mu ağlamak için doğru dark'ın göğsü, omuzu...
akşam akşam 2 kase çekirdek yememeliydim..
benim hornette tanıştığım gamzeli bir aşçım var, ben geçenlerde bununla yazışıyorum sanıp aynı nickli başkasıyla yazışmışım, farklı biri olduğunu evime geldiğinde anlayıp hayal kırıklıkları eşliğinde koliledim. bir daha yazıştığım kişinin nickine değil bana gönderdiği fotoğraflara bakıcam. adam iyi nazik biriydi ama hayal kırıklığı olunca seks de berbat oldu tabi.
gözümün önünde duran biri yerine yaz aylarını ipe sapa gelmeyen karaktersiz insanlarla geçirmek
gözümün önünde duran biri yerine yaz aylarını ipe sapa gelmeyen karaktersiz insanlarla geçirmek
o son lokmayı yemeyecektim..
facebook'taki fake hesabını yakaladığımda affetmeyecektim onu.
fıstık ezmesi ile tahini karıştırıp yemek. çok fena kilo aldım. travma sonrası stres bozukluğu sırasında verdiğim bütün kilolar geri geldi.
o son bi seksüeli yemeyecektim
alfa romeo isimli o mukaddes otomobil markasına bok atmayacaktım. şimdi çok pişmanım. **
bu sıcakta sabah yürüyüşüne çıkmayacaktım.
saunadaki o adamı sadece handjob ile bırakmayacaktım
kaktüsü sulamayı yine unuttum..
sürekli olarak zihnimi bulandırmamalıyım..