ayı sözlük yazarlarının sahip olmak istedikleri olağanüstü güçler

terminator 2 filmindeki gibi istediğim zaman istediğim kişiye dünüşebilmeyi isterdim.bence çok havalı.
kesinlikle kimin benden hoşlandığını anlamak isterdim
geçmişi değiştirme yolculuk ve dövüş yeteneğimde olsa zaman komandosu olurdum
şu aralar istediğim şey ; istediğim her erkeği elde etmek ( seks ağırlıklı, aşk da olabilir)
aslında beğendiğim her erkekle yatmak.
benim bazı gizli güçlerim var. ama uçabilmeyi ve kendimi kopyalamayı isterdim.
ışık hızı kesinlikle, olursa gerisi gelir zaten yani teorik açıdan
giysi içinden görmek.

ne kadar da abazaymışım aklıma doğrudan bu geldi. *
benim olmasa da olur. birinin eşcinsel olup olmadığını anlayabilmek istiyorum. çok süper özel bir güç mü o da tartışılır.
sense8'teki gibi başka birinin fiziksel ve duygusal olarak hissettiklerini onunla beraber hissedebilmek isterdim, mekan ve zaman sınırlaması olmaksızın. bilmediğim şehirleri gezip öğrenmek, hiç katılamayacağım etkinliklere katılmak vesaire.
tanrı olmak istiyorum. böylece bütün süper güçler bende toplanmış olur. o olsun bu olsun diye uğraşamam.
iki güç isterdim sanırım. gerçeklik yönetimi ve süper hız. ışınlanmak ilgimi çekmez ve bazı gerçeklerin değişmesi gerek.
her koşulda görünmez olabilmeyi isterdim. hayatımı 13 sezonluk macera dizisi gibi yaşayabilirdim.
zamanda seyehat, telekinezi veya zihin manipülasyonu gibi şeyleri es geçersek (malum herkes bunları isterdi zaten) ben duygularımı şişeleyebilmek isterdim. mesela üzüldüm mü hemen ufak bi şişeye doldur. aşırı mı mutluyum çok mu modum yüksek bir kısmını al koy çok da gerekmiyorsa o an. depresif bir sabah, kahvemi içerken içine azar azar o mutluluktan koysam mesela veya sevmediğim insanın yemeğine 5ml üzüntü, 2ml korku, 5ml pişmanlık ve bir damla da umutsuzluk. aşk iksiri bile yapılır bundan. kendimi çok sevdiğim bir an hepsini şişelesem sonra hoşlanılan malum kişinin içeceğine boca etsem bunu. hem yalan da olmaz saf gerçek duygular. tabii süreklilik gerek.
yaralı ve hasta insanları iyileştirebilmek isterdim. bunun yanında görünmez olmam da şart tabii. çünkü iyileştirme gibi bir gücüm olursa bütün dünya beni tanıyacak ve amerika gibi büyük güçler* benim peşime düşecekler. belki beni esir alacaklar, belki üzerimde deney yapacaklar. o yüzden önce görünmez olup sonra insanları iyileştirmek daha iyi bir fikir.
  • /
  • 5