eğer imkanınız olsaydı hangi ülkede doğarak rengarenkliğinizi sürdürmek isterdiniz

ispanya.
bir ülkenin erkekleri bu kadar mı çekici bu kadar mı sıcakkanlı olur ya *
kimse bahsetmemiş! ay ben şok!

elbette ki anketistan. zira gökkuşağı sıçan unicornlar ve damarlarında şampanya dolaşan seksi erkekler var orada.


editeyşın:
vizeler de kalkmış diyolla. akape döneminde gerçekleşmiştir. not düşeyim dedim. kıps.
bir yerlerde yaşamak isterken istekten isteğe göre değişebilir mesela yemekleri için insanları için erkekleri için iklimi için daha daha neler varda yazmak uzun sürer ama benim için en iyi yol bu zamanda eşcinselliğimi nerde daha iyi sürdürebilirim refah içinde burda da başı amerika çekiyor iç karışıklık bile az .
ülkeden çok şehir seçmek daha mantıklı geliyor bana. daha geçenlerde de biriyle bu konuyu konuşmuştuk. adam 50'nin üzerinde ülke gezmiş bana demişti ki amerika'da ya da almanya'da bazı şehirlerde istanbul'daki kadar rahat olamayabiliyoruz. inan bana istanbul çoğu şehirden daha iyi hem lgbt konularında hem de diğer konularda demişti. bu arada bana bunu diyen türk falan değil bildiğin başka bir ülkede doğmuş ve partneri ile istanbulu ziyaret etmiş ve bir süre yaşamış bir insandı. hani türk tabii ondan öyle demiştir o falan dersiniz diye de ekledim bunu buraya. demek istediğim ülkeden çok şehir önemli bence. anadoluda gay olmak ile istanbul ankara izmir gibi büyük şehirlerde gay olmak farklı şeyler. bu üçü için de bu söylediğim geçerli. neyse fazla lafı uzatmadan şehirlerimi sıralayayım bari.

(bkz: san diego)
(bkz: san francisco)
(bkz: miami)
(bkz: new york)
(bkz: londra)
(bkz: berlin)
(bkz: madrid)
(bkz: barselona)
(bkz: paris)

ve olmazsa olmaz (bkz: amsterdam)
kesinlikle italya ve kesinlikle floransa ya da roma hatta daha da ileri giderek yapacağım işleri de söyleyeyim... her ikisinde de kafem var floransa sadece kahve üzerine ikon roma da ağırlık şarap ve tatlı üzerine....
kesinlikle italya ve kesinlikle floransa ya da roma hatta daha da ileri giderek yapacağım işleri de söyleyeyim... her ikisinde de kafem var floransa sadece kahve üzerine ikon roma da ağırlık şarap ve tatlı üzerine....
isveç norveç danimarka belçika belçika hollanda bir de var kanada.
türkiye'de doğarak rengarenkliğimi başka bir ülkede sürdürürdüm *

türkiye'de doğmasam bambaşka bir insan olurdum. kendimi seviyorum o yüzden iyi ki ben benim *
şahsen ben hiçbir yerde sürdürmek istemezdim, hangi zamanda nerede doğarsam doğayım mutlaka onun daha iyi olduğu ya da daha iyi olduğuna inandığım başka bir yer olacaktır. bu yüzden norveç fiyordlarında public gibi hayaller kurmuyorum. ben burada karalar bağlamış tatlıses çiğköftemi flash tv izlerken tüketiyorum siz ne renginden bahsediyorsanız. sanırsın ki herkes lirik dansçı, heykeltraş, soyut dışavurumcu ressam. tekyöndeki fosforlu şortlarınızdan bahsediyorsanız onu suriye'de bile giyebilirsiniz, rengarenkmiş peh.
kesinlikle 1. sırada fransa var. sonra ispanya ingiltere diye liste uzar gider.