gaydar

ing. gay radarı
ayrıca ingiltere kökenli websitesi. online radyosuda var ama gabileninki yanında gölge yaniiii.
tüm gaylerin özelliğidir.
her nerde olursa olsun 50metre öteden algılarsınız,kim gay kim değil.
bu deel, bu deel, bu bizim gaylife dan deel diyebilen kişidir
radarlarım iyi çalışıyor.
her yakışıklı oyuncuyu, popçuyu gay ilan eden radardır.
her daim arayışta olan bireyin saplantılı alışkanlığıdır. , bünyeye maymun iştahlılığı olağan karşılatmaktan başka bir işe yaramayan, belli olunmadığı düşünülse bile aslında kendi aramızda trafik lambası kadar dikkat çeken bir uygulamadır. sürekli açık kalması ciddi sağlık problemlerine yol açar.
haydardan dönüştüğünü düşünmekteyim, hamburger nasıl rusçada gamburger oluyorsa haydar da gaydar olmuştur.
bu mevzulara ilk adım attığım zamanlar ilk kullandığım tanışma sitesiydi, 2001 yılı falan. o zamanlar wow der bir şey zannederdik. sonradan pek bir kaknem, pek bir mıymıntı bir site olduğunu farkettik de özümüzü bulduk * ama ingiliz gaylerinin hepsine sanırım kimlik belgesi niyetine bundan üyelik veriyorlar, tamam merkez uk anladık da hiç mi başka site bilmezler anlamadım gitti.
nedense bana türevlerine göre daha saygılı gelmiştir gaydar. yada ben geçmişte yaşayan biri olduğumdan ilk sevgiliyle burada tanıştığımdan böyle düşünmekteyim. geçen bir girdim epey değişmiş .
beni " yönelimsel deformasyon" adlandırmasını yapmaya iten olay. belki de ilerde önemli bir kavram haline gelir.*

(bkz: lafı götten anlamak)

(bkz: kıçından uydurmak)
toplu taşıma araçlarında sonuna kadar açılan özelliğim. bir bakışta kimden iş çıkar şıp diye anlıyorum. allah vergisi işte.
kendimde gayet güçlü olduğunu düşündüğüm gay radarın kısaltması. gaydarı iyi olanlar bakışlarıyla şu gay, bu değil, o gay, bu değil, bu bizim köyden değil şeklinde eliyle koymuş gibi bulabilir. yine de yanılma payını her zaman hesaba katmak gerekir, radar birini buldu aha ben hedefe kilitleniyorum denmemelidir.
allahın biz ipne kullarına bir kıyağı diye düşünüyorum.
bence bunların hayatı boktan şunlara bi kıyak geçeyim de birbirlerini 3 saniyelik göz temasında tanısınlar demiş ve lutfetmiş.*
partner bulmak için üretilmiş olan growlr benzeri akıllı telefon uygulaması: (bkz: gaydar)
"eğer gaydarım yanılmıyorsa" diye başlayan cümleler kurmamıza sebep olan bir nevi üçüncü göz.
zamanının popüler tanışma sitesi, gayromeo'ya tahtını kaptırmıştır, gay com'da gaydar'a kaptırmıştı sonuçta, sürdürülebilirliği sağlayamayan yok oluyor. eski sevgilimle gaydardan tanışmıştım ve o zamanki o yaşananlar bir daha yaşanmayacak gibi duruyor, özellikle de gayromeo türkçe desteği de vermeye başladıktan sonra.

ancak radyosu hala dinlenilesidir, çok iyi müzik programları vardır. ayrıca freemasons gibi dünyaca ünlü dj'ler şarkılarını ilk bu radyo üzerinden daha albüm vs. çıkmadan yayınlarlar.
  • /
  • 3